turktorrent.eu davetiyesi

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar turktorrent.eu sitesine ait davetiye imkanı olan var mı ? gönderebilen olursa çok sevinirim

güzel bir siteyse bana da davetiye gönderin :)

ben aldım davetiyemi, fena bir site değil.

davetiyenin takası mı olur arkadaş :D altın mı gümüş mü site işte. A olmazsa b illa bi yerden buluyoruz zaten her şeyi.

ya normalde t....-ultra sitesini kullanıyorum ama hem içeriği hem de hızı çok tatmin edici değil. turktorent in daha iyi olduğunu duymuştum

furkanhoca' Alıntı:
arkadaşlar turktorrent.eu sitesine ait davetiye imkanı olan var mı ? gönderebilen olursa çok sevinirim
1 tane davetiyem var uygun fiyata verebilirim :D şaka biyana hocam bulamadıysan davetiye göndereyim sana mailini gönder...

teşekkürler mehmetkz. ama aynı ip ile daha önce üye olunmuş diyor. acaba farklı ip değeri versem üye olabilir miyim. hangi ip değerlerini yazmalıyım bunun için

furkanhoca' Alıntı:
teşekkürler mehmetkz. ama aynı ip ile daha önce üye olunmuş diyor. acaba farklı ip değeri versem üye olabilir miyim. hangi ip değerlerini yazmalıyım bunun için
Başka bi hat üzerinden deneyin. bazı arkadaşlarımı kayıt ederken aynı uyarıyı alıyorduk. bizde arkadaşın telefonundan kullandığı vodafone internetinden kayıt yaptık orda sorun olmuyordu.

üst katta başka arkadaşın hattı var. ondan denedim aynı uyarıyı verdi. acaba yurtdışından girmiş gibi gösterebilir miyim

Arkadaşlar bonus puanlardan 3 tane daha davetiye satın aldım. omd hocam bulamadıysan 1 tanesini sana göndereyim. Diğer ikisini de benim mesajdan sonra yazan ilk iki kişiye yollayacağım. Kampanya reklamı gibi oldu aynı :lol:

furkanhoca' Alıntı:
üst katta başka arkadaşın hattı var. ondan denedim aynı uyarıyı verdi. acaba yurtdışından girmiş gibi gösterebilir miyim
Onu bilmiyorumda hocam aynı soruna karşılaşan biri bunu önermiş denemekte fayda var
O Hata IP adresinizden kaynaklanıyor davetiyeden yada mail adresinizden değil. O IP ile giriş yapılmıs yada kaydolmuslar. TTnet size 2. el IP vermiş Kayıt olunmamıs IP lazım Size. İlk önce internet geçmişini temizleyiniz sonra modemi kapatıp 30 sn bekleyin ve tekrardan açınız. IP değişene kadar deneyiniz olmassa Komsunuzdan kaydolun. Yada Proxy i iyi biliyorsanız proxy değiştirip üye olunuz.

mehmetkz' Alıntı:
Arkadaşlar bonus puanlardan 3 tane daha davetiye satın aldım. omd hocam bulamadıysan 1 tanesini sana göndereyim. Diğer ikisini de benim mesajdan sonra yazan ilk iki kişiye yollayacağım. Kampanya reklamı gibi oldu aynı :lol:

emailimi gönderdim hocam, sağolasın şimdiden :) :alkis:

aynı ip'den iki üyenin girdiğini tespit ettiklerinde üyelikleri iptal ediyorlar. ona göre paylaşılan internet kullanıyorsanız kullanıcılardan sadece birinde turktorrent üyeliği olmasına özen gösterin. ya da kendinize ayrı bir internet hattı alın. üyelikler, davetler heba olmasın.

Arkadaşlar göndermiş olduğum 4 davetiyenin de kaydı yapılmamış görünüyor. Ayın 18 ine kadar davetiyelerin geçerlilik süresi...Eğer 2 güne kadar kayıt yapılmazsa isteyen başka kişilere göndereceğim ona göre artık kim önce davetiyeyi kullanırsa :D ...

Geri