TRT rezaleti

Kodla Büyü
millete maskara olduk. sınavlarda acısını çıkartacağız. aldığım duyumlara göre sınıav görevlisi bulamıyorlar.

Yazmayayım diyorum ama artık iyice delirdim.Bukadar da vicdansızlık olmaz.Aslında bazılarının onlarının içindekileri beyin kıvrımlarında dolaşan hainliği görmesi gerekir.Adamlar bu ülkenin düşünen hiçbir ferdine tahammülü yokki.Bukadar saldırı da ondan.Şişşşşşşş sakın konuşma sakın bişey deme sakın düşünme ha!

şu anda öğretmenleri bezdirme politikası açık açık güdülüyor,
öğretmeni bitirip eğitimi de özelleştirecekler.
sonra eylem yapsakta kimse destek vermeyecek çünkü halkın gözünde bittik...

@yadigartbaykal arkadaşım!...
Bizzat izledim...tekrar tekrar(TİVİBU)...akşama kadar yazıyorsun sabaha kadar okuyorsun demiş...hemende çullanmayın lütfen anlayıp anlamadan.

elrond' Alıntı:
Bizzat izledim...tekrar tekrar(TİVİBU)...akşama kadar yazıyorsun sabaha kadar okuyorsun demiş...hemende çullanmayın lütfen anlayıp anlamadan.
yadigar hocam iyi dinle yav şunu bak bide adama laf söyledik.neyse geri alıyım ben MAL ımı

bil' Alıntı:
millete maskara olduk. sınavlarda acısını çıkartacağız. aldığım duyumlara göre sınıav görevlisi bulamıyorlar.

ÖSYM gis görevli işlemlerine girince ana sayfada LYS ile ilgili bir duyuru var... hasta olupta sınava gelemeyecek olanların sınavdan 2 gün önce raporlarını en yakın ösym merkezine ulaştırın demiş...

ulan geri zekalı dingiller, ne zaman hasta olacağıma senmi karar veriyorsun? sanki bizi bunlar yaratmış... ne rapor alacam nede sınava gidecem... geliyorum diye onay verip gitmeyecem...

şimdiden tutuşmuşlar...

elrond' Alıntı:
eğer bu şekilde ise boşuna adama kızıyorsunuz bence... ama değilse haklısınız yinede başkasının günahını almayın derim ve o hocanın öyle bir sey söyleyecegini sanmıyorum

yadigartbaykal' Alıntı:
arkadaşlar doğrudur benim hatam, özür dilerim herkesten, ama öyle bir benzer ki akşama kadar yatıyorsun sabaha kadar oturuyorsun anladım konu silinebilir!

Hocam konuyu yanlış anlamışsınız hadi onu geçtim; programdaki bir konuğun hatasını neden TRT ye yüklemeyi seçtiniz başlık yazarken?

Neden hemen özür diliyorsunuz. Dememiş olabilir ama bugün yarın diyecek ona sayarsınız.TRTnin de rezilleri bitmez ayrıca..

programı izlemedim ama
kinaye amaçlı söylemiştir bence
artniyetli değildir yani diye tahmin ediyorum...

fercanx' Alıntı:
Neden hemen özür diliyorsunuz. Dememiş olabilir ama bugün yarın diyecek ona sayarsınız.TRTnin de rezilleri bitmez ayrıca..
Olsun hocam etmeyene demeyene neden kızalım.Ama dediğin gibi mutlaka trt bir bomba yapar.Ama biz yinede o zamana kadar bekleyelim :)

neden tt oldu?
Zuhal Topal'ın trt'deki programında bir seyircinin "akşama kadar yazıyormuşum, sabaha kadar okuyormuşum", sözüne Mustafa Karataş "öğretmen miydiniz" diye karşılık veriyor, yadigartbaykal hocamız da seyircinin sözünü "akşama kadar yatıyormuşum, sabaha kadar oturuyormuşum" şeklinde anlayınca olan oluyor.

Geri