Teknofest yarışması proje seçimleri sizce güvenilir mi ?

Kodla Büyü
2. kez mail attım. perşembeden beri bekliyorum cevap gelmedi. yarına ödenek için form doldurup sisteme yüklemem lazım. formda iban ve banka bilgileri isteniyor. cevap gelirmi gelemz mi bilemiyorum ben şimdi formu neye göre doldurmalıyım arkadaşlar. fikriniz varmı? kendi adıma doldursam danışman değişince sorun yaşarmıyım.

2. kez mail attım. perşembeden beri bekliyorum cevap gelmedi. yarına ödenek için form doldurup sisteme yüklemem lazım. formda iban ve banka bilgileri isteniyor. cevap gelirmi gelemz mi bilemiyorum ben şimdi formu neye göre doldurmalıyım arkadaşlar. fikriniz varmı? kendi adıma doldursam danışman değişince sorun yaşarmıyım.
Haftasonu yazdıysanız haftasonu çalışmıyorlar. Bu hafta içi 2 mail attım 1 saat içinde dönmüşlerdi.

Geçen yıl 7. olan ve en iyi sunum ödülü alan projemizi geliştirerek yeniden başvurup ön değerlendirme aşamasını geçerek PDR yazıp sınır puanda kaldık. İtiraz ettiğimizde puan düşürülerek hakem yorumunda "Projenizi Başka Alanda Değerlendirmeniz Daha Uygun Olur Yazmış". Geçen yıl ilk 10'a girmiş bir projeyi alana uygun değil diye elemek akıl alır gibi değil. Öğrencilerin emeğine yazık oldu. TEKNOFEST olayının tadı kalmadı artık

Kesinlikle HAYIR.

Aklıma gelen -eğitimle alakalı bir eksikliği giderecek- bir projeyi bul ve kurgula, planla, gerekli yazılımları öğren, geliştir, başvurulara uzun uzun şekilli cümlelerle izah etmeye çalış. Cevap gelene kadar çalışmaya devam..

Kısa bir cevap: "Piyasada üretilmişi var."

Üretilmişi vardır ama ben çevremde kullanımını görmedim.
İnternette özel okullar için satılanları var ama ben eksiklerini belirleyip geliştirdim.

Sonra git teknofeste. Gelen projeleri gör. Ve ülken için bir kere daha üzül.
Teknofeste kesinlikle hala ama hala konduramıyorum bu durumu.

Ek. Sonraki senelerde aradılar, proje yapar mısınız vs? Yukarıda yazılı olanları bizzat kendilerine söyledim -hiçbir yararı olmayacağını bildiğim halde- Ve bir daha asla başvurmadım.

Bu sene ilk defa jüri masaları gezerek çocukları dinlemeyecek. Alanda 800 e yakın kişi çadırda, yukarıda uçaklar helikopterler uçuşmakta iken jüri öğrenciyi dinliyordu. O kadar gürültüde malum duyamıyor ve çocukta tam derdini anlatamıyordu. jüri odaları olacakmış ve öğrencileri o odalarda dinleyecekler. Bu en çok eleştiri alan kısımdı, bu gibi eleştiriler yapıldıkça bir yerlerde elbet düzelmeler olacak. pes etmemek lazım

Geri