Tekme, Küfür

Kodla Büyü
Üst örtmek isteyen, neden iş resmiyete dökülsün, kayda geçsin ister?
Hocam yanlış anlaşılma olmasın, ilk başta not aldım dedi, 2 gün geçti üstünden gittim odasına ne oldu dedim, bakıyoruz dedi, bende ısrar ettim, ısrar edince sanki yüzüme ters ters bakıp küfreder gibi dilekçe yaz dedi.

7 gün sonra da Kamera kayıtları otomatik siliniyor diyecek.bence boşver .okullardaki disiplinsizlik idareden yada bakanliktan kaynaklanmıyor. Gevşek öğretmenlerden kaynaklaniyor.

Hocam olayın çözüm yolunun basit olduğundan bahsediyorum olayı küçümsemiyorum, öğrenciye davranışı ile ilgili bir yaptırım uygulanmasın demiyorum. Burada mesele öğrencinin bulunmak istenmemesi. Öğrenci bulunsun hocam nasıl bir yol izleyeceğine kendisi karar verir diyorum. Bir önceki mesajmı okuyunuz lütfen, olayı iyi anlayalım, müdür olayı kapatmak istiyor çözmek istemiyor. Dilekçe ver demesi tamamen formalite. Konuyu açan hocam da idarenin tutumunu eleştirip bizden fikir almak için konuyu açmış zaten.
Aynen hocam ben çok ısrar edince ve kararlı olduğumu söyleyince müdür dilekçe yaz dedi mecburen.
İlk olay olduğunda yanına gittim daha sorum bitmeden kamera çekmiyor dedi, nöbetçi öğretmen yerinde yok dedim, not aldım dedi bir kağıda yazdı.
Yani umursamadı bile açıkçası, 2 gün sonra yanına gittiğim de bulunabildi mi dedim, bana bulalım hocam dedi, sanki benim görevim bulmak.

7 gün sonra da Kamera kayıtları otomatik siliniyor diyecek.bence boşver .okullardaki disiplinsizlik idareden yada bakanliktan kaynaklanmıyor. Gevşek öğretmenlerden kaynaklaniyor.
Hocam ben dilekçe vericem ama tabiki de hiçbişi olmayacak onu biliyorum. En azından kayda geçilmiş olur.

Geri