Taslak Kitap İnceleme yapan var mı süreci açıklar mısınız?

Kodla Büyü
Tüm değerler için karşılaştırma yaptım ama yanlışım yoksa hiçbiri vergi dilimi etkisi bile olsa karşılamıyor gibi geldi bana hocam.

Bir defa yapan yatan ücreti görünce, yeniden bu görevi yapmadığı için çok kişiye eğitim verdiler sanırım

Az önce 2640 yattı hocam. İlkokul kitabıydı. Kasımda incelemiştik

• Beğen
Tepkiler: omd
Lise kitap incelmesi için 4229 TL yatmış diye öğrendim az önce (Ben incelmedim)
Benim hesaplama tutmadı, vergi dilimini doğru almamış olabilirim

Son düzenleme:
Benim lise kitabiydi. 4200 lira yatti. Lise kitabi hic bilmedigimiz bi alan olunca ben hata bulmakta cok zorlandim. Toplanti da o kadar uzun surdu ki dudagimda ucuk cikti sıkıntidan 🙈

• Beğen
4.300 tl bugün yattı.
Lise kitabı incelemiştim.
%27 dilimdeydim 3 aydır. Mutlak bunda da kesinti mevcuttur.

• Beğen
Kasım'da yapılan inceleme için bekleme süresi makul bence. Ücret de fena değil gibi. Emeğine göre nasıl değerlendirirsin hocam? Tekrar görev çıksa alır mısın?

Kolay iş yok. Evet zor. Emeğin karşılığı kısmen veriliyor şükür. Düşünki 10 kere direksiyon sınavinda çalıştığın sure neyse, bir kitap içinde 10 veya 15 gün icinde inceleyip bitirmen lazım.sabah akşam her boşluğunda bakıyorsun. Aklımızda olsun. 1,5ay sonra yatıyor ödemeler. Eli kulağındaydi. bugün geldi şükür

Kasım'da yapılan inceleme için bekleme süresi makul bence. Ücret de fena değil gibi. Emeğine göre nasıl değerlendirirsin hocam? Tekrar görev çıksa alır mısın?
Daha önce de almıştım hocam. Kolay iş diyemem. Biraz keyif almakla ilgili. Ben tecrübe olsun diye almıştım. Parasına değer mi evet diyemem. Dersem de linç yerim zaten 🙂

• Beğen
İlkokul için başkasından öğrendim: 2643
Ortaokul için kendim hesapladım: 3463
Lise burada da yazıldı: 4229

Ücretlerden %20 gelir vergisi ve binde 7,59 damga vergisi kesildiği anlaşılıyor

İlk sayfada yaptığım hesap %27 için doğru görünüyor

• Beğen
İlkokul için başkasından öğrendim: 2643
Ortaokul için kendim hesapladım: 3463
Lise burada da yazıldı: 4229

Ücretlerden %20 gelir vergisi ve binde 7,59 damga vergisi kesildiği anlaşılıyor

İlk sayfada yaptığım hesap %27 için doğru görünüyor
Lise iyi, ortaokul idare eder, ilkokul biraz ederinin altında kalmış gibi. :)

Kitap atanan hocalarım, Erzurumdaki eğitime katılmış mıydınız? Ben sadece online eğitime katıldım bize çıkmaz mı bu durumda?

Kitap atanan hocalarım, Erzurumdaki eğitime katılmış mıydınız? Ben sadece online eğitime katıldım bize çıkmaz mı bu durumda?
Erzurum'daki eğitime katılmadım. daha sonra bizim ilde aynı kursu yaptılar ona katıldık. kitap inceleme itiraz sürecinde görev verdiler. dün zoom üzerinden puanlama toplantısı yaptık.

• Beğen
Tepkiler: bt^
Aralıkta itiraz taslak ders kitabında görev alıpta ücreti yatan oldu mu arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: H_M
Merhabalar arkadaşlar. Bugün bana kitap tanımladı. Daha önce incelediğim kitap itiraz kitabıydı. Şimdi genel olarak inceleyeceğim. Bilişimci olarak görsel tasarım ve dijital kaynaklar mı değerlendirmesini götüren olarak? Nasıl yaptınız?
Tabi diğer açılardan da emin olduğunuz noktaları hata olarak görürseniz hata girişi olarak( örneğin imla kuralları, anayasaya uygunluk vb.)) yapabilirsiniz demişlerdi ama bir sormak istedim yine de.

• Beğen
Merhabalar arkadaşlar. Bugün bana kitap tanımladı. Daha önce incelediğim kitap itiraz kitabıydı. Şimdi genel olarak inceleyeceğim. Bilişimci olarak görsel tasarım ve dijital kaynaklar mı değerlendirmesini götüren olarak? Nasıl yaptınız?
Tabi diğer açılardan da emin olduğunuz noktaları hata olarak görürseniz hata girişi olarak( örneğin imla kuralları, anayasaya uygunluk vb.)) yapabilirsiniz demişlerdi ama bir sormak istedim yine de.
Merhaba hocam.Hayırlı olsun.Tüm görevlilerin herşeyi incelemesi isteniyor hocam.Emin olunan tüm noktaların hata olarak girilmesi gerekli.En son bitiş toplasında özellikle anayasa ile ilgili hatalara daha fazla önem verdikleri dikkatimi çekmişti.

Arkadaşlar benimde bir sorum var. Eğitimleri geçen yıl tamamlamıştım. Şimdiye dek herhangi bir kitap inceleme ataması yapılmadı. Branşa göre mi inceleme geliyor.

Geri