Türkiye Petrolleri mi Shell mi?

Kodla Büyü
Aklı kelden, mazotu shellden derlerdi hep :)

Son düzenleme:
tp mazot yıllardır alırım, sorunsuz güvenle kullanabilirsiniz. zaten hepsi rafineri yakıtı, dağıtıcı firmalar miktarı önemsiz katkı koyarlar aynı yakıta

kenef için Opetten vazgeçmem haricine de çok sıkışmadıysam girmem , benzin ve lpg için de tercihim Shell . Opeti eskiden severdim 20 tl hediye puanım vardı arabayı satıp yeni araca geçince hediyemi sildi bende onu sildim ve her kenefte onu hatırlayıp rahatlıyorum.

miktarı önemsiz katkı kısmına katılmıyorum. zaten ilk sayfada birebir yaşadığım olayı anlattım.

Son düzenleme:
Dizel araç için bence en uygunu Total Excellium... Hem sessiz çalışıyor hem de motor için daha katkılı... Performansını da ayrıca test ettim. Total istasyonu yoksa shell'den alırım..

Ben benzini aytemizden alıyorum çünkü hepsiburada Aytemiz Vaay kodu satıyor. eticaret kampanyaları ile alıyorum. Bu ay bonus ile 3750'ye 1000 TL bonus aldım.

ben de önceden genelde shell ve opetten alıyordum ama artık boykot ediyorum. shell, bp, petrol ofisi yabancı olduğundan opet ve sunpeti de koç olduğundan ötürü boykot ediyorum.
tercihim artık türkiye petrolleri, moil vb.

Geri