Tüm Öğretmenler Eyleme Destek Vermelidir!!

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu öğretmenlerin kaybettiği şahsiyet ve gururu için vereceği en büyük sınavdır..tüm sendikalar bunu gördü ve eylem kararı aldı..sendikasız olan öğretmenlerde sevk alarak eyleme destek vermeli...eğer bu eylem yeterli ses getirmezse hükümet artık kesinlikle öğretmen nasılsa benden vazgeçmiyor diyecek ve maaşımız hizmetlidende az olacaktır...saygılarımla...

eğitim bir sen üyesiyim ve eyleme katılıyorum. fakat okulda bir boşvermişlik gördüm, sanki yarın biçok kişi dersine girecek gibi.

hocam bizim okul 50 kişi...en az 40 kişi yarun gelmeyecek..boşveren kişiler ...........................

sendikam yok ama bende gitmicem okula yarın. bence bütün öğretmenler gitmemeli, eyleme destek vermeli

Gazamız mübarek olsun.Ahmaklara en güzel cevap sükut diyecem ama artık sınırı geçtiler.

22 öğretmen var okulda 16 sı bayan ve hiç biri katılmayacak gibi.
ama ben meydandayım ortaaaaammmm.

4 gün önce sendikaya üye oldum.eyleme katılmak için sadece.uyusun da büyüsün bazıları..

sendikasızım
eyleme katılsam , muayene kağıdı alsam sorun olur mu? giriş çıkış saatlerini mesai saatlerini baz alıp mı ayarlamak lazım... doktor çıkış saati giriyor mu sisteme ?

Bence bu grev çok anlamlı. Toplu sözleşme sonrası ilk hareketler. Hem hükümet için hem sendikalar için hem de biz çalışanlar için bir sınav niteliğindedir.
Nasıl başlarsa öyle gider kanaatindeyim. Bu eylemde az katılım olursa bundan sonra vay öğretmenlerin haline...

Bizim müdür bile katilacak. Ben katlmasam olmaz. Yarin grevdeyim. Herkesin katilmasi gerekir.

Sendikalı değilim ama katılacağım. Sabah sevk alarak eyleme gidiyorum, herkesin katılması gereken bir eylem kesinlikle.

Sendikalı olan olmayan herkesin katılması gereken bir eylem bu. Duyarlı olalım. :!:

arkadaşlar yanlış isem lütfen beni düzeltin,
sanırım ilk defa 3 büyük sendika yarın eylem yapacak,
bu benim yıllarca söyleyip görmek istediğim şeydi,
mevcut düzenle arasını hep iyi tutan ben,
aman sürekli keyfimiz kaçmasın diyen ben,
yarın MEYDANLARDAYIM.

şimdiden heyecanlandım,
içimde iyi bir his var sanki yarın meydanlar dolacak, bir kırılma olacak,
hadi bakalım.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
sendikasızım
eyleme katılsam , muayene kağıdı alsam sorun olur mu? giriş çıkış saatlerini mesai saatlerini baz alıp mı ayarlamak lazım... doktor çıkış saati giriyor mu sisteme ?

hocam merak etmeyin birşey olmaz. yapacağınız şu gece burun akıntım var diyeceksiniz doktora bir ilaç yazacak size, sonra okula vermek için kağıt isteyeceksin. giriş çıkış saati yazacak o kadar. Ver okula saatine falan baksa ne olur... Lütfen destekleyin.

blue123' Alıntı:
arkadaşlar bu öğretmenlerin kaybettiği şahsiyet ve gururu için vereceği en büyük sınavdır..tüm sendikalar bunu gördü ve eylem kararı aldı..sendikasız olan öğretmenlerde sevk alarak eyleme destek vermeli...eğer bu eylem yeterli ses getirmezse hükümet artık kesinlikle öğretmen nasılsa benden vazgeçmiyor diyecek ve maaşımız hizmetlidende az olacaktır...saygılarımla...
Kesinlikle söylüyorum umarım tarih beni haklı çıkarmaz. Eğer öğretmen milleti aklı başına toplayıp adam akıllı tepkiler ortaya koymazsa;
Sonuç= Öğretmen maaşı 2-3 sene içinde günümüzün 1000 TL sine karşılık gelecek. Lütfen ama lütfen sadece akıllı olalım.

Bu gün bir tanesi de (30 senelik ögrt) senin dersin yok tabi sen katılırsın dedi bana :verymad:

Bi Okula gelelim derse girmeyelim diyo, bi öğrenciler ne olacak yarın derslerinden geri kalırlarsa diyo :?

Arkadaş ben anlamadım bu millet kendi gölgesinden korkar olmuş. :sleep:

mesleğine ve kendine saygısı olanlar bu eyleme katılmalıdır bence. katılmayanlar en büyük ihaneti kendine yapmış sayılır bence.

55 öğretmen var taş çatlasa 10 kişi katılır özelliklede eğitim bir senli öğretmen arkadaşların katılacağını hiç sanmıyorum. Nasıl bir okuldaysam konusu bile açılmıyor :?

xsentius' Alıntı:
55 öğretmen var taş çatlasa 10 kişi katılır özelliklede eğitim bir senli öğretmen arkadaşların katılacağını hiç sanmıyorum. Nasıl bir okuldaysam konusu bile açılmıyor :?

Ben katılıyorum ama. :(

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
sendikasızım
bizim müdür giriş çıkış saatlerini istiyor
formatörseniz 9-4 yazdırın sorun çıkmaz

bu millet ağzını açmaz sabırlıdır ama sabrı taştığında da ne meydan kalır nede onun önünde durabilecek bir güç. bu ülke yoksul iken millet aç kalmış ama isyan etmemiş ama ülkenin tepesi hortumla götürüken millete sada vermek isyanın en büyüğüdür.

milletin vekiline %45 zam yap milletin kendisine 3,5 at bunun adı adaletse ben bu adaletide tanımam kalkınmayıda tanımam

eğer yarın öğretmen ses getiremezse dahada getiremez..içimizde hala uyuyan ...... aolabilir...uyanın arkadaşlar artık şahsiyet kazanma zamanı..eğer bu durumda dahi tepki vermezsek hükümet artık dalga geçer öğretmenle....

yarın öyle sesler gelecek ki haberciler bile hangi haberi çekeceklerini şaşıracaklar yürüyüşler yapılacak basın açıklamaları oturma eylemleri bunlarda yetinilmeyecek süpriz dolu bir gün yaşayacağız. hükümet bu işin ciddiyetini o günden sonra anlayacak. eğer bunuda anlamaz ise yakında yerel seçimler var sonra genel seçim memur bu zamları unutmaz.

Geri