Tübitak 4006 - 2017-2018

Kodla Büyü
e-güven akıllı kartını kullanıyorsanız e-imza için sitesine girip destek bölümünden sürücüsünü indirip kurun. hiç ilerleyemediğim kadar ilerledim sonra garip bir şifre sordu onu bilemeyince tıkandık kaldık.

Müdür ismi görünmeyen durumlarda.

Ekli dosyalar

• IMG-20180112-WA0004-1.jpg
    IMG-20180112-WA0004-1.jpg
    364 KB · Görüntüleme: 90
okul müdürünü sisteme yeni kullanıcı kayıt bölümünü dolduruyoruz kayıt et dediğimizde
JBWEB000065 başlayan bir hata sayfası geliyor çözüm ve böyle sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı.

okul müdürünü sisteme yeni kullanıcı kayıt bölümünü dolduruyoruz kayıt et dediğimizde
JBWEB000065 başlayan bir hata sayfası geliyor çözüm ve böyle sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı.
Aynı sorunu bizde yaşıyoruz. Müdürümüzü arbis>yeni üye kaydı formunu doldurduktan sonra aşağıdaki hata sayfası geliyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?
üyelik hatası.jpg

Kamu sm de sıkıntı var arkadaşlar ben e-imzamı aktifleştiremiyorum. Şifreli girişten girip çalıştıran var mı?

Müdür imza onayında şu şekilde sorun var. Müdür okul müdürü olduğu için imzası zaten var ve DYS'de kullanıyor bunu ancak projede de tekrardan kayıt olmak gerekiyormuş ildeki milli eğitimdeki argedekiler öyle diyor bana mantıklı gelimiyor tabi yeniden kayıt ol dediğimizde de bu kişi kayıtlı diyor ama imza aşamasında da sertifikası geçersiz diyor bu kısır döngü böyle gün boyu sürdü illallah dedirtti. Sorunu kolayca çözen arkadaşlar nasıl çözdüklerini söylerlerse seviniriz.
Bir de müdür tekrardan mı kayıt olacak?

bu kişi kayıtlı ekranını hiç göremedik biz o kadar saat ve günler boyunca, kaydet dediğimiz an yukarıda paylaşılan kodlu hata sayfası geldi hep

Müdür imza onayında şu şekilde sorun var. Müdür okul müdürü olduğu için imzası zaten var ve DYS'de kullanıyor bunu ancak projede de tekrardan kayıt olmak gerekiyormuş ildeki milli eğitimdeki argedekiler öyle diyor bana mantıklı gelimiyor tabi yeniden kayıt ol dediğimizde de bu kişi kayıtlı diyor ama imza aşamasında da sertifikası geçersiz diyor bu kısır döngü böyle gün boyu sürdü illallah dedirtti. Sorunu kolayca çözen arkadaşlar nasıl çözdüklerini söylerlerse seviniriz.
Bir de müdür tekrardan mı kayıt olacak?

Tubitak Arbis'e kaydi yoksa kayit olmak zorunda. Baska turku imzalayacagi belgeyi e-imza.tubitak.gov.tr den goremez.

Müdürün arbis kaydını yaptım, ama gündüz malesef olmuyor, ayın 10 nunda bir türlü arbis kaydını yapamadım, akşamında denedim kaydı oldu, e-imzaya girip hallettik müdürün imza işini, gündüz sıkıntı yaşayan arkadaşlar akşam veya gece deneyebilir, benim bu şekilde halloldu.

Arkadaşlar akıllı karta erişiliyor diyor kalıyor. kamusm de e-imza ile giriş yapabiliyorum ama burdan ileriye gitmedi sizde de bu hata var mı ?

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    40.4 KB · Görüntüleme: 58
İmzaladıkdan sonra Signing process ended.Sended Signed data deyip kayboluyor. Sonra imzalanmamış görünüyor
bu sorunu çözen varmı 3 gündür aynı hata

Bu Tübitak acilen kapatilmali tarihe gömülmeli:mad: ....Ne projecilermis beeee.
Ne imzalari calisir ne siteleri ne sistemleri
Yaptim olducu lar ...
Cuma gunu tum gunu mu ayirdim gene olmadi.yarin bidaha deneyecem.

Okul müdürü adına arbiste kayıt açamıyoruz hala, bugün de denedim yine " JBWEB000065: HTTP Status 500 - tr/gov/tubitak/tublogin/util/ValidationUtils" bu hatayla karşılaşmaya devam. Hafta sonu kayıt açabilen oldu mu?

Bu gece rüyamızda bu yazıyı görmesek bari
JBWEB000065: HTTP Status 500 - tr/gov/tubitak/tublogin/util/ValidationUtils

1.jpg
2.jpg

ARKADASLAR ;
Bizdeki hata bunlar lutfen yardim
Sifre ile girmeye calisiyoruz kabul etmiyor
E imza ile girmeye calisiyoruz
Java hatasi veriyor.
Tum gerekli izinleri ayarladik java da ve explorerda ama gene ayni hata
LUTFEN YARDIM

Müdürün imzasını atabilen var mı? Java ekranında sürekli "could not open session" hatası alıyorum.

Bende de imza ekranına geldiğimde "Could not open session" hatası veriyor. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba?

Ekli dosyalar

• tubitak.jpg
    tubitak.jpg
    98.5 KB · Görüntüleme: 48
Geri