Seminer Çalışmaları

Kodla Büyü
Bakan star tv haberde canlı yayında
Online seminer soruldu, bakan taviz vermiyor. Yüze yüze olacak diyor

Okul idareleri çok kişiyi biraraya getirmeden çözüm geliştiriyorlar. Küçük gruplar halinde mesafeye dikkat edilip maske ile yapılacak artık. Tamamen uzaktan olmasını ben de çok istiyorum ama şu anki şartlarda zor görünüyor.

Dersler uzaktan yapildi ama seminer yapılamıyor. Yahi genel toplanti ve zumre var önemli olan, uzaktan yapılabilir. Kalan kisim ise çokta önemli değil ki o da yapılır. Zaten artış var virus yayılmasında 800.000 kisiyi sokaga cikarmak, sacma.

Bakan star tv haberde canlı yayında
Online seminer soruldu, bakan taviz vermiyor. Yüze yüze olacak diyor
Abd deki Yahudi lobisi gibi sınav lobisi var adam uzaktan olmalı dese veliler sonra diyecek ki bizim çocuklar niye sınava giriyor.taviz vermez.sinavi kaldirsalar dersane mantığı kalkar.para verip özel dersen alan ben keriz miyim der.Derin meseleler var hastalığın uydurma olduğu böylece kanıtlanmış oldu.

Yanlış anlamayın hastalık varsa sınav niye iptal değil.Bir şeylerde aksaklik var.Bir yalan uzun süre devam etmez ya başka bir yalan çıkarırsın er yada geç yalan ortaya cikar.Salgin varsa sağlık bakanı Twitter'da bizle dalga geçiyor o zaman.hastalik varsa sınav niye ertelenmiyor veya hastalık yoksa yasaklar niye var.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından daha önce okullarda yüz yüze yapılması planlanan Mesleki Çalışma Dönemi faaliyetlerinin uzaktan çevirimiçi ortamlarda gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. İlgili yazı ve ekleri DYS sisteminde mevcuttur. Hazırlıklarınızı bu doğrultuda yapmanız beklenmektedir.
bilgisi ulaştı.

Ekleriyle beraber seminer programı hayırlı olsun. Zümreler de yapılacak.

Ekli dosyalar

• 2020_Haziran_Online_Mesleki_yOalAma_Program_18.06.2020.pdf
    1,001.5 KB · Görüntüleme: 213
Başka ilde yapacağız diye MEBBİS den başvuru yapmıştık şimdi onlari iptal mi etmemiz lazım. Onunla ilgili bir bilgi var mi

Bu durumda online seminer yapılırsa 15 saat seminer ücreti ödenecek mi ödenmeyecek mi acaba? Eğer ödenirse buna 29 ve 30 Haziran günleri 3+3 şeklinde dahil olacak mı

Geri