Seçmeli Dijital Sanatlar dersi içerigi

Kodla Büyü

main

Site Gezgini
Secmeli Dijital sanatlar dersi icin ders notu konu anlatim kaynagi olan varsa paylasabilir mi

Sanırım seçmeli derslerin daha programı yok hocam. Bizim okulda seçilen diğer seçmeli derse giren arkadaşlar da aynı durumdan muzdarip. Ders var maalesef programı yok. Neden önce programı yayınlamazlar, hiç anlamıyorum.

Öğretmene hikmete kendinden menkul bir sınav yüzünden "yetersiz" diyenlerin ne kadar yeterli olduğunu da bu konudan anlıyoruz.

Ders notu olan var mı arkadaşlar? Sanal müze vs göstereceğim ama bir ders notu derlemeye vakit bulamıyorum :(

Müfredat programı olmadığı için bilişim formlarından(https://bilgebt.com/klasorum/) yıllık plana göre 3 haftayı kapsayan elimden geldiğince sunu yaptım arkadaşlar eksiği fazlası var ise affola.

Ekli dosyalar

• DİJİTAL SANATLAR 6.rar
    8.3 MB · Görüntüleme: 368
Öğretim programı olmadığı için dersin isminden yola çıkarak canvadan başladım. tasarım afiş yaptıracağım, ..boş durmak olmaz, ileride giriş düzeyde fotoğraf düzenleme efektler vs..

Hergün öğretim programı yayınlandımı diye bakmaktan yoruldum. Bugün sayfada çalışma vardı, umutlandım ama göremedim...

Konu 'Dijital Sanatlar dersi öğretim programı (ortaokul)' https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/dijital-sanatlar-dersi-öğretim-programı-ortaokul.181369/

Yapay zeka uygulamaları dersi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim dersin içeriği ile ilgili. Ben yapay zeka tanımı ile başladım. Örnek bir iki video gösterdim bunla ilgili. Bu hafta da nesnelerin İnterneti konusuna deginiyorum örneklerle. Ama devamında ne olacak bilmiyorum.

Arkadaşlar Dijital sanatlar dersinden yazılı olarak nasıl bir sınav yapacağız,öğretim programı da yok..

Arkadaşlar Dijital sanatlar dersinden yazılı olarak nasıl bir sınav yapacağız,öğretim programı da yok..
Sayın hocam ne anlattıysanız ondan sorun, kimse size bi şey diyemez. Daha ne anlatacağımızı bilmiyoruz, bize sınav yap diyorlar.

TinkerCAD, canva artık ne işlediyseniz göstermelik yapın bir sınav bence. Paint'ten bile sorsanız kimsenin bir şey demeye hakkı yok bana göre.

Çünkü herkes kendine göre bir şey işliyor.

Seçmeli de olsa bir ders koymuşlar ama içeriğini koymamışlar. Nasıl iştir anlamadım gitti. Daha ders defterlerine hiç bir şey yazmadım. İmza atıp geçiyorum. Müdür yardımcısına dedim, "Ben de aynı durumdayım hocam." dedi.

Her gün bakıyorum ama nafile.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın hocam ne anlattıysanız ondan sorun, kimse size bi şey diyemez. Bizi bu çıkmaza sokanlar utansın. Daha ne anlatacağımızı bilmiyoruz, bize sınav yap diyorlar.

TinkerCAD, canva artık ne işlediyseniz göstermelik yapın bir sınav bence. Paint'ten bile sorsanız kimsenin bir şey demeye hakkı yok bana göre.

Çünkü herkes kendine göre bir şey işliyor.

Seçmeli de olsa bir ders koymuşlar ama içeriğini koymamışlar. Nasıl iştir anlamadım gitti. Daha ders defterlerine hiç bir şey yazmadım. İmza atıp geçiyorum. Müdür yardımcısına dedim, "Ben de aynı durumdayım hocam." dedi.

Her gün bakıyorum ama nafile.
Aynen katılıyorum Hocam.Malasef durum söylediğiniz gibi .

Degerli meslektaşlarım Bt sınıfı olmayan 6.sınıflar icin Dijital sanatlar dersi icin yıllık plan ne kullanıyorsunuz nasil ders işliyorsunuz

Geri