Samsung LED TV almak istiyorum?

Kodla Büyü
fiyat aralığınıza göre değişir ama
şu an aklımdaki televizyon 46ES8000 ve 46ES7000
sesle komut alıyor ve hareketlerinizi algılayabiliyor üstünde kamerası var görüntülü sohbet edebiliyorsunuz

Hocam eğer aceleniz yoksa bekleyin derim.Çünkü piyasaya 3D ledlerin yeni modelleri çıktı haliyle eski model Led'ler düşecek.Marka olarak da Samsungdan şaşma derim....

designbote' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.
Samsung LED tv almak istiyorum.
Önereceğiniz bir model var mı?
LED tv alırken nelere dikkat etmeliyim? neler olmazsa olmaz?
samsung dışında farklı bir öneriniz var mı?

Fiyat aralığını belirtmek isterim(çok param yok.)(1500 TL-2500 TL)
teşekkürler

SAMSUNG 40D6500 2200 TL.. HARİKA TELEVİZYON.

konuyu açalı 2 aya yaklaştı ve kafamda tv ler var. arkadaşlarında dediği gibi 40d6500 iyi bir televizyon. onu almayı düşünüyorum ama ecele de etmiyorum. malum düğünüme var. o zamana kadar fiyetlarının düşeceğine inanıyorum. birde tutacağım evin salonuna göre 46" de alabilirim. önerileri için arkadaşlara teşekkürler.

collision' Alıntı:
arkadaşlar 2000 lira civarı 3d önerebileceğiniz model varmı hepsiburada lg 42lw4500(http://www.hepsiburada.com/Liste/lg...lg42lw4500&categoryId=163192&SKU=EVLG42LW4500) modelini beğendim 7 tane 3d gözlük hediyeli.k hediyeli. artı smart tvler hakkında bilgisi olan?
3 gün önce gg den 42lw5500 aldım. 1769 lira 12 taksit. 7 gözlüğün yanı sıra askı aparatı ve hdmi kablo hediye etti. ürün çok güzel tavsiye ederim. 3d teknolojisi süper.

hocam ben geçen sene aldım. samsung led tv. ama alırken Lcd--> LG nin iyi olduğunu , Led ise Samsung'un iyi olduğunu söylediler. Aslında alırken çok da fazla özelliklere bakıyoruz hepsinide kullanmıyoruz. bence Hertz önemli , birde usb den film oynatma özelliği.

55ihsan55' Alıntı:
collision' Alıntı:
arkadaşlar 2000 lira civarı 3d önerebileceğiniz model varmı hepsiburada lg 42lw4500(http://www.hepsiburada.com/Liste/lg...lg42lw4500&categoryId=163192&SKU=EVLG42LW4500) modelini beğendim 7 tane 3d gözlük hediyeli.k hediyeli. artı smart tvler hakkında bilgisi olan?
3 gün önce gg den 42lw5500 aldım. 1769 lira 12 taksit. 7 gözlüğün yanı sıra askı aparatı ve hdmi kablo hediye etti. ürün çok güzel tavsiye ederim. 3d teknolojisi süper.
ihsan hocam bazı video formatlarını oynatamadığı yazıyoda yorumlarda sizde öyle bi problem varmı? 3d kalitesi nasıl

ben geçen hafta lg 47lm660s aldım.4 tane gözlükle.smart tv, wifi, dlna vs.herşey var.akıllı kumandası var.2400 e geldi.hemen bütün formatları oynuyor.3d si de gayet başarılı.ekran olarak da 120 ancak oldu.odam çok büyük sayılmaz ancak duvara asınca tv küçük görünüyor resmen.bende 2 ay araştırdım.gayet memnunum...

Sayın Hocam;
LG 47LM660S Tek geçerim.Muhteşem bir makine.Teknolojix fiyatı 2350 tl .teknolojinin ulaştığı sdon nokta.

3 ay önce Samsung 40 ES6140 aldım gayet memnunum aldım ben ama 46 da alsam olurmuş

para yok ama ne kadar düşerse bekleyip göreceğiz..3bin tl olunca taksitle almak istiyorum...

katmer' Alıntı:
Sayın Hocam;
LG 47LM660S Tek geçerim.Muhteşem bir makine.Teknolojix fiyatı 2350 tl .teknolojinin ulaştığı sdon nokta.
Bende bugün itibari ile siparişimi verdim nasipse yarına evimin salonunda yayın hayatına başlayacak. Ben biraz fazla para verdim 2690 tl ye 36 ay taksitle aldım.Ödeme kolaylığı olsun diye yaptım bu işi 671 serisi aldığım yerde yokmuş onun paneli salonumdaki renk kombinasyonuna tam uyuyordu.

konuyu açan kişi olarak samsung es8000 es7000 ve lg660s 760s modellerini çok araştırdım. benimde tavsiyem lg 47 lm660s . diğer ürünlere daha çok para vermeye değmez.

Geri