Samsung galaxy S III

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar telefonu henüz görmedim aranızda deneyen var mı? bayan için kullanımı uygun mudur, sanki biraz büyük gibi? telefonumu yenilemeyi düşünüyorum da galaxy S II mi III mü yoksa iphone mu hangisi daha iyidir?

Kısa süre (2-3 saat) de olsa kullanma şansım oldu, kesinlikle iphone un tüm sürümlerinden daha iyi. Göründüğü kadar büyük, ama endişelendiğiniz gibi kaba değil. Bayan kullanıcıları rahatsız etmez. S III güzel cihaz.

Arkadaşlar ben teknolojinin gerisinde mi kaldım bilmiyorum. Dokumatik telefonları kullanamıyorum. :( Özelliklere bakınca alasım geliyor ama bu dokunmatiği çıkaranlara ne diyeyim bilmiyorum.

Hem dokunmatik hem de klavyesi olan telefonlar var ama onların da işlevleri kısıtlı. Ne yapsam. Nokia'nın modeli var. Fakat onun işletim sistemi sıkıntılı.

Yokmudur bana bir çözüm öneren?

iphone,s2 kullandım. s3 denedim. kesinlikle iphone. samsung alırsan, kilit ekranı açmak için 3 saniye beklersin. kulağındaki telefonu indirip kapatmak için ekranın gelmesini 3 saniye beklersin. arada bir ekran açılırken çizgiler çıkar. ram miktarı iphone den fazla olmasına rağmen daha yavaş. s2 yi 1 hafta kullandım geri sattım. kesinlikle iphone. yazılım ile donanım çok uyumlu, sorunsuz

biltek2007' Alıntı:
Arkadaşlar ben teknolojinin gerisinde mi kaldım bilmiyorum. Dokumatik telefonları kullanamıyorum. :( Özelliklere bakınca alasım geliyor ama bu dokunmatiği çıkaranlara ne diyeyim bilmiyorum.

Hem dokunmatik hem de klavyesi olan telefonlar var ama onların da işlevleri kısıtlı. Ne yapsam. Nokia'nın modeli var. Fakat onun işletim sistemi sıkıntılı.

Yokmudur bana bir çözüm öneren?
Hocam insan kullandıkça alışıyor ama bir süre denediniz olmuyorsa tuşlu telefonlarda işletim sistemine takılmanıza gerek yok, nokia ya da blackberry nin hoşlandığınız bir modelini alın gitsin,
bayanlarda çanta olayı olduğu için s3 vb. nin boyutu sorun olmaz diye düşünüyorum, elde taşınsa bile artık aksesuar oldu telefonlar
konuşma-mesaj-sosyal medya için iphone, bunlar ve daha fazlası için s2-s3 alınır. iphone kararlıdır ama kısıtlamaları sayesinde.. Kısıtlamaları kaldırabilirsiniz ama o zaman da kararlılığı git gide bozulmaya başlar.. s2-s3 ile yaptıklarınız ve yapamadıklarınız android ile tamamen size kalmıştır. Bütçe uygunsa ilk defa alınacağında iphone tercih edilebilir, ikinci elde değer kaybetmeden satabilirsiniz istediğiniz zaman, hem de insanlar ne buluyor bu telefonda diye düşünmezsiniz, ben iphone dan s2 ye geçtim gayet memnunum
hepsi için geçerli, almadan kesinlikle ihtiyaçları belirlemek lazım, ayda yılda bir özelliğine ihtiyaç duyacağız diye telefonlara bu kadar para vermemek lazım.

arkadaşımda iphone var adam çektiği fotoğrafı bluetooth ile bilgisayara yollayamıyor. bukadar da kısıtlama olması çok saçma. samsung bence kendini çok geliştirdi ve şu an s3 den daha iyi bir telefon yok. ama uzun süreli kararlılıkta iphone daha başarılı diyebiliriz. sağlamlık ve uzun süre kullanımda sanırım iphone daha başarılıdır.

bilgisayarhocam' Alıntı:
arkadaşımda iphone var adam çektiği fotoğrafı bluetooth ile bilgisayara yollayamıyor. bukadar da kısıtlama olması çok saçma. samsung bence kendini çok geliştirdi ve şu an s3 den daha iyi bir telefon yok. ama uzun süreli kararlılıkta iphone daha başarılı diyebiliriz. sağlamlık ve uzun süre kullanımda sanırım iphone daha başarılıdır.

Haklısın sınır var ama jailbreak yapıldıktan sonra kimse tutamaz... 1500-2000 liraya telefon almak çok saçma bence bana hediye geldi paraya da ihtiyacım var ama satamıyorum içim el vermiyor..

Hem iphone hem Galaxy s2 kullanan birisi olarak iphone diyorum. İphone u üstün kılan şey yazılımı yani işletim sistemi. İos 6 çıktığında tüm iphone sahipleri aynı gece yazılımlarını güncelleyebiliyorlar. Android de ise 1 yıl beklerseniz az bekledik dersiniz.

İphone kullanmadan önce ne gerek var, bu çılgınlık nedir diyordum. Almadan önce çok düşündüm, vazgeçtim.
Aldıktan birkaç saat sonra verdiğim parayı düşünmedim bile. Ağzımdan keşke kelimesi hiç çıkmadı.

Bence telefon alacaksanız Samsung vs alabilirsiniz.

Fakat telefon değil farklı birşey istiyorsanız kesinlikle iphone 4s deneyin derim. :)
Pişman olmayacaksınız.

iphone un kısıtlamalarına basit bir örnek hem jailbreak falan da fayda etmez. Telefonun arka kapağını kullanıcıya açtırmaz, pilini elletmez. Sen alt tarafı bir telefonsun ya, bu havan nedir :) Bu telefonların özelliklerinden faydalandın mı şarjı 1 gün anca gider, gün ilerledikçe aman şunu yapmayayım buraya basmayayım da şarjı eve gidene kadar yetsin dersiniz, tatile gittin geziye gittin şarjı bitti kalırsın öyle, diğer telefonlarda bir tırnakla aç kapağı tak yedek pilini devam et, bir sürü örnek verebilirim böyle

ozlem22' Alıntı:
arkadaşlar telefonu henüz görmedim aranızda deneyen var mı? bayan için kullanımı uygun mudur, sanki biraz büyük gibi? telefonumu yenilemeyi düşünüyorum da galaxy S II mi III mü yoksa iphone mu hangisi daha iyidir?
iphone5 hocam bekleyın az kaldı

Zizu_' Alıntı:
İphone kullanmadan önce ne gerek var, bu çılgınlık nedir diyordum. Almadan önce çok düşündüm, vazgeçtim.
Aldıktan birkaç saat sonra verdiğim parayı düşünmedim bile. Ağzımdan keşke kelimesi hiç çıkmadı.

Bence telefon alacaksanız Samsung vs alabilirsiniz.

Fakat telefon değil farklı birşey istiyorsanız kesinlikle iphone 4s deneyin derim. :)
Pişman olmayacaksınız.
kesınlıkle bılen bılır :D :++:

btnotlari' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

Bellimi hocam çıkış tarihi ios6 ile birlikte mi gelecek acaba?

hbasdereli' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

Bellimi hocam çıkış tarihi ios6 ile birlikte mi gelecek acaba?
yok hocam tarıh ekım gıbı denıyor ..ios6dun tanıtıldı hocam zaten ama ıphone5 den ses yok sımdılık ufak tefek bılgıler var faccebook entegre sekılde gelıcek vs ...

iphone'nin kendine özgü işletim sistemi var. sIII'ün is android vede son sürüm. binlerce uygulama varken iphone'nun kendine özgü kısıtlı dünyasına girmek isterseniz iphone alın.ama bence hata edersiniz. ilk duyduğumda inanamamıştım ama bu binlerce liralık ünlü cihazda radyo bile yokmuş. sd kart desteği de yok.

okyanus41' Alıntı:
iphone'nin kendine özgü işletim sistemi var. sIII'ün is android vede son sürüm. binlerce uygulama varken iphone'nun kendine özgü kısıtlı dünyasına girmek isterseniz iphone alın.ama bence hata edersiniz. ilk duyduğumda inanamamıştım ama bu binlerce liralık ünlü cihazda radyo bile yokmuş. sd kart desteği de yok.
okadar para ver radyo dinleyememe

ozlem22' Alıntı:
2 gün önce teknosa ve mediamarkt a gittim 1999tl galaxy s III, istanbul bilişimde 1849a buldum resmi distribütör garantisindedir yazıyo burdan alsam sıkıntı olur mu, daha ucuza başka yerlerde bulabilir miyim yalnız paralel ithalat filan olmicak..bilgisi olan var mııııı? :)

http://www.istanbulbilisim.com.tr/i9300 ... PanelStart
bence daha düşer yada ii bi kampanya fln denk gelir.. :)

Geri