Sabah - ATV Rüşvet Yolsuzluk

Kodla Büyü
AKADEMİA' Alıntı:
fenersa' Alıntı:
hocam neden başkalarının fikirlerine karşı bu kadar hoşgörüsüzsünüz . Hemen bi yakıştırmalar yaftalamalar illaki sizin gibi mi düşünmek zorundayım. Ayrıca 9 yıllık bilişim teknolojileri öğretmeniyim forumuda uzun zamandır takip etmekteyim. Öğretmen olmasam ne olacak onuda anlamış değilim . foruma üyelik koşulları arasında öğretmen olmak şartı yok zannedersem. Sizin gibiler yüzünden AK PARTİLİYİM.

Hocam ciddi olamazsın. :eek:

Adamlar "milletin a....... k......." diyor. Eğer bunlara rağmen hala AKP'liyim diyorsan, ya Türk değilsin "nasıl olsa bana küfretmiyorlar, bunlar Türk Milletine küfrediyor" deyip kenardan sıyrılmaya çalışıyorsunuz ya da, ya da ne biliyim zevk mi alıyorsunuz bunların bu tür davranışından. :verymad:

üzgünüm hocam ama hayal kırıklığı durumunuz 30 mart akşamı tavan yapacak

pisagorean' Alıntı:
Bunlar olayı inada fesada bindirdi. Futbol takımı tutar gibi. Tuttuğun takım yenilse de kazansa da sana bi zararı olmaz ancak manevi bi üzüntü duyarsın ama maddi bişey kaybetmezsin. Biz bu ayrımı yapamıyoruz. Adam akp fanatiği yani çalsa da çırpsa da a..... k.....sa da ligde kalsın yeter. Şimdi bu adam takım tutsun kendini jiletlesin umrumda olmaz neden bana zararı olmaz. Ama bu adam böyle parti tutunca onu da başa getirince bana zararı oluyo. Niye ben bu salağın zararını çekmek zorunda kalıyorum.

analiziniz sizde ki durumun tam tersi hali hocam

fenersa' Alıntı:
inadına ak parti

bizene senin vereceğin oydan. istediğin partiye ver, burda reklam yapmana gerek yok, isterse akp %90 oy alsın ama sırtındaki bu kara lekeler sandıktan çıkan oyla silinmez.

paradiso' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
Bunlar olayı inada fesada bindirdi. Futbol takımı tutar gibi. Tuttuğun takım yenilse de kazansa da sana bi zararı olmaz ancak manevi bi üzüntü duyarsın ama maddi bişey kaybetmezsin. Biz bu ayrımı yapamıyoruz. Adam akp fanatiği yani çalsa da çırpsa da a..... k.....sa da ligde kalsın yeter. Şimdi bu adam takım tutsun kendini jiletlesin umrumda olmaz neden bana zararı olmaz. Ama bu adam böyle parti tutunca onu da başa getirince bana zararı oluyo. Niye ben bu salağın zararını çekmek zorunda kalıyorum.

analiziniz sizde ki durumun tam tersi hali hocam
Bizim tarafta da fanatiklik başladı doğrudur. Ama bunu akp fanatikleri yaptı. Biz iyi icraatları övdük kötü olanları eleştirdik. Ama baktık adamlar körü körüne bağlı. Kefenini giymiş gelmiş adamdaki sapıklığın derecesine bak. İnadına akp!!! Slogana bak. E sen böyle olursan ben de tam zıttı olurum. Yapacak bişey yok gruplaşmayı siz başlattınız başbakanınız başlattı.

paradiso' Alıntı:
fenersa' Alıntı:
inadına üzerine basa basa sizlere rağmen ak parti

bazı arkadaşların zoruna gitse de :alkis:

hırsızlık, rüşvet, yolsuzluk, türlü türlü ahlaksızlıklar zorunuza gitmiyorsa, hala "inadına" diyebiliyorsanız bu sizin vicdanınızla alakalı bir mesele.. sorsak en müslüman, en dindar, en vatansever sizlersiniz.. bu yüzden en başta sizin karşı çıkmanız gerekiyor bu ahlaksızlıklara.. en gür sesle sizin itiraz etmeniz gerekiyor.. ama olanları görmemek için kıvranıp duruyorsunuz.. ileride her şey aydınlandığında bu süreçteki tavrınızdan dolayı utanacaksınız.. kimleri alkışlamışız böyle diyeceksiniz..

paradiso' Alıntı:
AKADEMİA' Alıntı:
fenersa' Alıntı:
hocam neden başkalarının fikirlerine karşı bu kadar hoşgörüsüzsünüz . Hemen bi yakıştırmalar yaftalamalar illaki sizin gibi mi düşünmek zorundayım. Ayrıca 9 yıllık bilişim teknolojileri öğretmeniyim forumuda uzun zamandır takip etmekteyim. Öğretmen olmasam ne olacak onuda anlamış değilim . foruma üyelik koşulları arasında öğretmen olmak şartı yok zannedersem. Sizin gibiler yüzünden AK PARTİLİYİM.

Hocam ciddi olamazsın. :eek:

Adamlar "milletin a....... k......." diyor. Eğer bunlara rağmen hala AKP'liyim diyorsan, ya Türk değilsin "nasıl olsa bana küfretmiyorlar, bunlar Türk Milletine küfrediyor" deyip kenardan sıyrılmaya çalışıyorsunuz ya da, ya da ne biliyim zevk mi alıyorsunuz bunların bu tür davranışından. :verymad:

üzgünüm hocam ama hayal kırıklığı durumunuz 30 mart akşamı tavan yapacak

Hocam bu iş vicdan meselesi. Elinizi göğsünüze koyup kalp atışlarınızı hissederek kendinizi gerçekten doğruları savunduğunuza inandırabiliyorsanız ben bir şey demiyorum.

Sadece şunu söyleyim ben bu yapılan hukuksuzlukları hiçbir zaman hiçbir yerde kabul etmemi edememç Hatta yüce Allah'ın huzuruna çıktığımda da başım dik bir şekilde hiçbir adaletsizliği ve hukuksuzluğu ve yolsuzluğu ve rüşveti ve menfaati kabul etmediğimi söyleyebilirim. Bilmiyorum siz o gün Peygamber efendimiz yanınızdayken yüce Allah'ın huzurundayken bu usülsüzlükleri savunmanıza ne diyeceksiniz bilmiyorum.

Bir de lütfen küfürleri önce siz uygulayın. Bren bu küfürleri hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Alın hepsi sizin olsun.

ben biraz daha bilmiş bilmiş yazayımda belki bazılarının cahillikleri gider :mrgreen:

ahmet eşref fakıbabayı bilirsiniz geçen yerel seçimlerde başbakan ceketimi assam alır dediği urfada başkasını aday gösterince fakıbaba bağımsız aday olmuş ve %44 oy alarak dikkatleri üzerine seçmişti. bu yerel seçimlerde de urfadaki en güçlü aday fakıbaba. ancak maalesef bu seçimlere katılmayacak. nedeni akp urfada hayatında ilk defa urfayı 2 sene önce vali olunca görmüş maraşlı celalettin güvenç aday. burda dikkatinizi çekmek istediğim nokta akpnin adayı değil. karşısında rakip olarak bdp diyarbakır belediye başkan adayı olarak osman baydemiri çıkardı. bdp nin bu seçimlerde 13 yada 14 il hedefi bulunmakta bunun gibi diğer bir kaç daha il var.
unutmadan önümüzdeki süreçte vali kaymakam gibi idari makamlarının yetkileri daraltılarak bu yetkilerin yerel yönetimlere devredileceği söyleniyor. federal yapı özerklik gibi halkı korkutan kavramlar yerine arkadan dolaşmışlar.

bunun karşılığındada bdp akpye yerel seçimlerde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tam destek verecek

şimdi asıl bombaya hazır olun. uzun süredir cemaatin bazı kalemşörleri turpun irisi heybede diyordu. bahsettikleri bomba iddia ise hatırlarsanız 2012 de oslo görüşmelerinin bir kısmı dışarı sızdırılmış ve oslo görüşmeleri durmuştu başbakan başta inkar edip soradan hakan fidanı ben görevlendirdim demişti.
http://www.taraf.com.tr/haber/pkk-mit-g ... -metin.htm
sızdırılan görüşme metinleri burda

büyük turp hükümet-pkk/kck pazarlığıyla ilgili kayıtlarmış. hatta biraz uçuk bir iddia olmakla birlikte apo imralıdan gizlice osloya götürülmüş ve müzakerelere bizzat katılmış.

tabiki biatçı arkadaşlar hemen bunu tekzip edecekler. ama ben söyleyeyim yandaş medya ortamı buna hazırlamaya başladı.
http://haber.stargazete.com/politika/os ... ber-840686
30 marttan 15-20 gün önce bu kayıtlar ortaya çıkınca bu arkadaşlar hala savunacaklar. ancak savunacakları bir diğer şey ise ellerine bulaşmış 30 bin kişinin kanı olacak.

Haramzadeler333 hafta başını da boş geçmiyor Alo fatih serisi 7. bölümde Sarıgüle sansürle devam ediyor...

bu kayıt sarıgülün oyunu ciddi biçimde arttırır
burdaki arkadaşlara sorarsanız demokrasi üzerine sabaha kadar yazıp mangalda kül bırakmazlar. ama demokrasinin nasıl çiğnendiği gözler önünde. bu arkadaşların çok umrunda mı bu durum asla değil ne olursa olsun onlara sonuç değişmez :mrgreen:

"NE YAPSAN KÂRDIR"

Barış Güler ile arkadaşı, bakanlıkla birlikte kendi dönemlerinin başladığını konuşuyor. Arkdaşının "Şimdi sen uyanık geçin. Ne yapsan kârdır, senin hakkın" sözlerine Barış Güler şöyle yanıt veriyor: "Tabii, Aynen öyle, aynen öyle..!"

Ekli dosyalar

• 211403-Bgk7jhaIQAA1-C2.jpg
    211403-Bgk7jhaIQAA1-C2.jpg
    97.8 KB · Görüntüleme: 438
anar araştırma şirketi yeni anket sonuçlarını yayınladı. bilmeyen arkadaşlar için anar beşir atalaya ait :mrgreen:

sabah gazetesinin bu günkü haberi
http://www.sabah.com.tr/Gundem/2014/02/ ... labilirler
özetle kırmızılı kadına gaz sıkan kişinin polis değil deniliyor.
"gezi'de tansiyonu yükselten ve kamuoyunda sarsıcı etki yaratan "kırmızılı kadın" olayının kendilerini de şaşırttığını ifade eden polisler, kırmızılı kadına gaz sıkan polisin kim olduğunun ortaya çıkarılmadığını savundu."

haberin en sonunda da diyor ki:
taksim'de yaşanan gezi parkı olaylarında tartışılan "kırmızılı kadın" ceyda sungur'un yüzüne biber gazı sıktığı öne sürülen polis memuru fatih zengin'e ceza davası açılmıştı. istanbul cumhuriyet başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında açılan davada zengin hakkında "görevi kötüye kullanmak" suçundan 3 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

haber kendisiyle çelişiyor :mrgreen:

İşin üzücü tarafı bundan önce de böyleydi bu işler, şimdi de böyle ve sonra da böyle olacak. Gerçekten ülkeyi düşünen Atatürk, Putin, Ahmedi Nejat ve Hugo Chavez vs. gibi insanlar gelecek mi acaba bu güzel ülkemin başına :(

bu gün çıkan ses kaydında da başbakanın kızı ve danışmanı s. erdoğanın bizim troller diye bahsettiği ekip :puhaha:

BggqUJ6IAAEsBg6.jpg:large

sizler kendinizi böyle kandırın trolmuş bilmem neymiş 30 mart günü gerçek halk cevabı sandıkta verecektir

arkadaşım trolu ben demedim sümeye diyor bizim trollere söyle az espirili olsunlar diye.
bu kadar şeyden sonra hala savunacak yüz var mı sende. gerçi neyi savunduğunu da bilmiyorsun ya :mrgreen:

gerçi şimdi hedef %38.6 olarak elirlendi bunun üstüne çıkar her oy başarı sayılacak. ancak ben 2 marttan sonra büyük olaylar olacağını düşünüyorum.
YSK nın aday listelerini kesinleştirmesinin yani istifa ölüm gibi nedenlerle boşalabilecek aday listelerinde değişiklik imkanının son tarihi 2 mart. asıl bombalar bundan sonra geliyor sanki

bu da millete koyan mmehmet cengizin ismi verilmiş mehmet cengiz ilahiyat fakültesi. bu millete müstehak hala savunanlar var

48784526.jpg

fenersa' Alıntı:
sizler kendinizi böyle kandırın trolmuş bilmem neymiş 30 mart günü gerçek halk cevabı sandıkta verecektir

"Evime Hırsız girmiş , yakaladım tuttum kolundan. Gidelim diyorum karakola , O diyar gidelim sandığa... "
Cübbeli Ahmet Hoca

ali04' Alıntı:
fenersa' Alıntı:

"Evime Hırsız girmiş , yakaladım tuttum kolundan. Gidelim diyorum karakola , O diyar gidelim sandığa... "
Cübbeli Ahmet Hoca
aklın yolu bir

Geri