Sabah - ATV Rüşvet Yolsuzluk

Kodla Büyü

AKADEMİA

Süper Üye
Süper Üye
hocam daha önce de yazmıştım değil bu iş adamı en baba akp li vekil vs. çıkıp millete böyle küfretse yine değişen birşey olmaz başbakan kutuplaştırma siyaseti ile bir 10 yılı daha garantiye aldı, herkes diyor ki başbakan neden böyle yapıyor neden daha ılımlı olmuyor diye ılımlı olsaydı milleti kutuplaştırmasaydı oyların yarısından çoğu gitmişti adam usta siyasetçi oy vermem ama bunu kabul etmek lazım şunu da ekleyeyim elbette kutuplaştırma siyaseti milletin yararına değil akp nin yararına ama durum malesef bu

polite' Alıntı:
ilginç şeyler oluyor hocam, dediğiniz gibi kulağımızla duyunca çok şaşırıyoruz. ben de fethullah gülen hoca'nın youtube'daki ses kayıtlarını duyunca baya şok olmuştum. Geçenlerde bir kayıt daha çıkmıştı, fethullah hocayla görüşen kişi rüyasında peygamberimizi gördüğünü söylemiş, peygamberimiz ona tweetleri ikiye katlayın demiş hocaefendi de öyle yapın diyordu. İlk başta ben de sizin gibi inanmıyordum ama duyunca şok oldum..

hocam o bahsettiğiniz haber yalan çıktı sanırım. enerji bakanı iddiayı ortaya attı ama gerisi gelmedi.

:puhaha:

Mehmet Cengiz Binali Yıldırım'ın danışmanı Ömer Sertbaş'ı arıyor. Telefonların dinlenip dinlenmediğini soruyor danışman kendi telefonunun dinlendiğini bildiği için önce afallıyor ama boş bulunuyor, yok bişey yok felan diyor. Sonra başka telefondan Mehmet Cengiz!i tekrar arayıp "abi sen beni kendi telefonumdan gene ara, aynı soruyu sor ben sana 'yok' diyecem" diyor.

:puhaha:

Adam tekrar danışmanı kendi telefonundan arıyor ve rol kesiyorlar. Dinleyenler anlamasın diye. :puhaha:

https://www.youtube.com/watch?v=JXHbj9UDfIc

Seyretmeye devam ediyorum güzel memleketim üzerinde oynanan oyunları. Vay ki hem de ne vayyyy...

Hakk şerleri hayreyler,
Zannetme ki gayreyler,
Arif anı seyreyler,
Mevlâ görelim neyler,
Neylerse güzel eyler.

şaka gibi ...acaba ziraat bankası reklamları hangi kanala veriliyor sadece!

bilo' Alıntı:
şaka gibi ...acaba ziraat bankası reklamları hangi kanala veriliyor sadece!

milletin parası, reklam adı altında iktidar medyasına dağıtılıyor..

BgbbCCkCIAAdvmZ.jpg

akp hükümetinin yıllardır ihalelerde yolsuzluk, torpil, rant, medya gücü ve baskısı, sosyal medyaya müdahele, mahkemlere hükmetmesine rağmen bu ülkedeki insanları inandıramazsın. bizim insanımız güç kimdeyse onun yanında olur mağdur kimse onun yanında olur, bizim insanımız sevdiğinin bütün kusurları görmez, 8 defa demireli bu ülkenin başına getiren kimdi? şimdi demirele oy verdim diyen var mı? başbakanı bu ülkede o kadar milletin gözünde büyüttüler ki sanki o giderse ülke yıkılır, memleket çöker devlet yıkılır mantığını soktular. halbuki benim istediğim tek şey var sandık sizin olsun ama suç işleyen kim olursa olsun üstü örtülmesin suç şleyen cezasını çeksin, milyon dolarları ceplerine indirenleri korumak, geçmiştede vardı demek, bunları boş verin ülke elden gidiyor demek bu ülkenin en acı tablosudur. cemaat sizin kirli çamaşırlarınızı ortaya döktüyse bu millet o kirli çamaşırlayara bakıp aslında bunun doğal rengi buydu dedirtmeyin. milleti aptal yerine koymayın. akp bu seçimde istediğini alsa bile pkk ve cemaat bu hükümetin başına bela olacak koynunda besleyip büyüttüğü paralellerin kendisne döneceğini bilmeyecek kadar cahiller. unutmayın ki verdiğiniz her oyun vebali vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=eNJmZBfWSfE

bu video da çok hazin başbakan "ALO FATİH!!" 'i sonuna kadar savunmuş..Gazeteciliği de hatta alttan geçecek yazıyı da ÖĞRETECEK basına-TV lere...du bakalım sonumuz ne olacak!!! 1999 TERÖRİSTBAŞI APO - 2014 SAYIN ABDULLAH ÖCALAN sorumlusu =???? adam boşuna demiyor milletin a...a koycaz inşallah diye...var bildikleri..

Hazirana kadar bdp sure vermis bekliyor. Sonrasinda ozerklik ilan edecekler. Daha dun selahattin demirtas kendi agziyla soyledi. Burda 3. Hava alani gereksiz deyonce bizi vatan haini ilan edenler siz nesiniz merak ediyorum

Lütfen artık bu sitede siyasi argümanlar paylaşmayın. Millet neredeyse birbirine laf sokma yarışına giriyor ve kimse kimseyi ikna edemiyor. Sitenin adından da anlaşılacağı üzere Bilgisayar,Bilim ve Teknoloji ile alakalı fayda sağlayacağını umduğunuz, paylaşmaya değer gördüğünüz şeyleri yazın. Yada sitenin domainini değiştirin. Siyaset Bilişim olsun.

babama sormuştum demirele çok oy verdin mi?
- evet çok dedi.
-peki bu demirel kötüyse neden 8 defa geldi yok iyiyse neden 7 defa gitti şimdi sen pişmamısın.
- evet dedi
-peki niye verdin ki o dönemlerde de çok parti vardı.
-babam dediki o zaman oy verilecek başka parti yoktu.

yine aynı senaryo başbakan ne yaparsa yapsın bu millet yine oyunu vercek ve diyecek ki yıllar sonra pişman olduk ama o dönem başka oy vercek parti yoktu diyecek. belkide hiç kimse verdiğini bile hatırlamak istemeycek. elim kırılsaydı diyecek. ama iş işten geçiyor hacı...

alonewolfselman' Alıntı:
Lütfen artık bu sitede siyasi argümanlar paylaşmayın. Millet neredeyse birbirine laf sokma yarışına giriyor ve kimse kimseyi ikna edemiyor. Sitenin adından da anlaşılacağı üzere Bilgisayar,Bilim ve Teknoloji ile alakalı fayda sağlayacağını umduğunuz, paylaşmaya değer gördüğünüz şeyleri yazın. Yada sitenin domainini değiştirin. Siyaset Bilişim olsun.

burda kimse kimseyi ikna etmye çalışmıyor isteyen isteğine oy versin ama burda siz ve sizin gibiler sosyal medyadaki gerçeklerden rahatsız oluyorsunuz. istiyorsunuz ki sadece siyaseti tv lerden öğrenin, tv lerde zaten kartelleşmiş ve millete bilmesi gerekitiği gibi çapıttarak bilgi verilmesini isteniyor. burda bizim doğru bildiğimiz şeyler varsa paylaşırız yanlışsa bilgilerimizi düzeltiriz. eğer hakaret ve iftira yoksa bari siz sansür koymaya çalışmayın.

alonewolfselman' Alıntı:

Sen sus, o sussun biz susalım hep susturma politikası susa susa bu hallere düşmedikmi. Beğenmeyende foruma girer bu başlığa girip okumaz. Ha burda yazılanlardan yanlış olduğunu bildiğiniz vardır doğrusunu yazar bilgilendirirsiniz. Yalan ve yanlış olmadıkça herşey paylaşılmalı.

hiç kusura bakmayın birilerinin kutusundan milyon dolarlar çıkarken, minicik çocukların selpak satarak yaşamını sürdürmeye çalıştığı bir ülkede susmayı ben vicdanıma sığdıramam! her platformda mümkün olduğunca bunu dile getirmeye çalışırım.. vicdanınız bunu kabul ediyorsa, bu sizin meseleniz..

bakın bunlar da küçük kızımızın kutusundan çıkanlar:

1623563_10202015664925496_1367755576_n.jpg

haramzadeler haftasonunu pas geçmedi yeni ses kayıtları nete düştü. beyefendi kadir topbaşa talimatı veriyor etilerdeki polis koleji arsasıyla ilgili. ilke gereği yayınlamıyoruz hehehee

haramzadeler kendini aşmış giriş introsu müthiş olmuş tapelerin :puhaha: :puhaha:

toker42' Alıntı:
akp hükümetinin yıllardır ihalelerde yolsuzluk, torpil, rant, medya gücü ve baskısı, sosyal medyaya müdahele, mahkemlere hükmetmesine rağmen bu ülkedeki insanları inandıramazsın. bizim insanımız güç kimdeyse onun yanında olur mağdur kimse onun yanında olur, bizim insanımız sevdiğinin bütün kusurları görmez, 8 defa demireli bu ülkenin başına getiren kimdi? şimdi demirele oy verdim diyen var mı? başbakanı bu ülkede o kadar milletin gözünde büyüttüler ki sanki o giderse ülke yıkılır, memleket çöker devlet yıkılır mantığını soktular. halbuki benim istediğim tek şey var sandık sizin olsun ama suç işleyen kim olursa olsun üstü örtülmesin suç şleyen cezasını çeksin, milyon dolarları ceplerine indirenleri korumak, geçmiştede vardı demek, bunları boş verin ülke elden gidiyor demek bu ülkenin en acı tablosudur. cemaat sizin kirli çamaşırlarınızı ortaya döktüyse bu millet o kirli çamaşırlayara bakıp aslında bunun doğal rengi buydu dedirtmeyin. milleti aptal yerine koymayın. akp bu seçimde istediğini alsa bile pkk ve cemaat bu hükümetin başına bela olacak koynunda besleyip büyüttüğü paralellerin kendisne döneceğini bilmeyecek kadar cahiller. unutmayın ki verdiğiniz her oyun vebali vardır.

cemaat sizin kirli çamaşırlarınızı ortaya döktüyse bu millet o kirli çamaşırlayara bakıp aslında bunun doğal rengi buydu dedirtmeyin. sayın hocam hemen defansa yada atağa geçmeden az düşün bu dediğin olsa bu kadar rezillik olmasın diye cemaat ne isterse yapmazlarmıydı. Bun kasetler kimin elinden cıkıyor bilmeme ama kimlerin cemaati kullanarak kendini temizlemek istediğini iyi biliyorum

Re: Ynt: Sabah - ATV Rüşvet Yolsuzluk

versace' Alıntı:
toker42' Alıntı:

cemaat sizin kirli çamaşırlarınızı ortaya döktüyse bu millet o kirli çamaşırlayara bakıp aslında bunun doğal rengi buydu dedirtmeyin. sayın hocam hemen defansa yada atağa geçmeden az düşün bu dediğin olsa bu kadar rezillik olmasın diye cemaat ne isterse yapmazlarmıydı. Bun kasetler kimin elinden cıkıyor bilmeme ama kimlerin cemaati kullanarak kendini temizlemek istediğini iyi biliyorum

Cemaatin isteği erdoğan, yalçın akdoğan ve hakan fidan a göre yerine getirilecek bir şey değil hocam.. mesele sanıldığı gibi dersane değil.. bu kadarını söyleyeyim..

alonewolfselman' Alıntı:

şimdi sen bunları yaz sonra aynı sayfada bize "kervan yürür" ... lafa bak... :alkis: yakışır sana... Bugüne kadar bilgisayar-web prog.-yazılım-donanım hakkında ne kadar ne seviyede ne sıklıkta paylaşmın var onu da çok merak ettim...Ben burada günlerce paylaşımda bulunup tek bir cevap-yorum alamıyorum;zaten bilişim- yazılım üzerine çok çok az paylaşım yapılıyor sitede..Varsa yoksa otomobil tavsiyesi-ek ders hesabı-btr cilerin görevlendirmeleri üzerine paylaşımlar ağırlıkta eee bunların yanında ülkenin gerçeklerini paylaşmak çok daha değerli benim ve benim gibi düşünenler için..

Geri