sabah çektiğim fotograf

Kodla Büyü
aynı benim çalıştığım köy gibi :) burda da kar var ama sadece taşımalı öğrencilere tatil yaptılar 2 gün. yollar kapalı umarım biz de gidebileceğiz evimize...

FOTOĞRAF ÇEKERKEN DE EN GICIK OLDUĞUM ELEKTRİK DŞİREKLERİ VE TELLERİ MANZARANIN CANINA OKUYOR ÇOK GÜZEL BİR MANZARA ELLERİNE SAĞLIK HOCAM

Bence kar vb tatillerde de formatör okula gidip bt sınıfını açık tutmalı :p
Nasıl? Benden iyi bakan olur dimi :mrgreen:

Çağlayancerit deyince aklıma Muhsin Yazıcıoğlu gelio..ilk defa o zman duymuştum o ilçeyi..Allah rahmet eylesin

Bu manzaranın acısını fena çektim 3 gündür elektirik yok, internet yok araba zincir tak çıkar perişan olduk. :)

Halaa lapa lapa kar yağıyor. Okula geldik eve nasıl döneceğiz bilemiyorum. :?

zkz' Alıntı:
Hasari hocam hangi okuldasınız Çağlayancerit'te? Ben de 2 sene önce merkez ilköğretimde görev yapmıştım.. Fotoğrafa ilk baktığımda Cerit'e ne kadar çok benziyor ,ama kim bilir neresidir fotoğraftan ne kadar belli ki dedimm:( Cerit'te çalışmak çokk güzeldi hocam,hasret giderdim sağolun:))
Çalışmadığım okul kalmadı nerdeyse.
İstiklal Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
80. Yıl Çok Programlı Lisesi
Fatih İlköğretim Okulu
Yakında gene istiklale geçerim....

Sanırım geldiğim sene siz gitmişsiniz.

bilteach_85' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Sabah 06:30 da okula gideyim dedim ama kar yağışından dolayı gidemedik. Neyseki sonradan okullar 2 gün tatil edildi. :D

Bu kareyide sabah çektim.
ilk görev yeri sivas olan birisi olarak özledik valla ne kadar araba çalışmıyor arabaya zincir tak muhabbeti olsada urfa özletiyor hasari hocam bu manzarayı
Manzara bedelini ödetiyor vallah. :D

Geri