sabah çektiğim fotograf

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Sabah 06:30 da okula gideyim dedim ama kar yağışından dolayı gidemedik. Neyseki sonradan okullar 2 gün tatil edildi. :D

Bu kareyide sabah çektim.

Ekli dosyalar

• DSCF1923.jpg
    DSCF1923.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 2,221
güzel bir kar manzarası neresi hocam burası şehirde bu manzaraları artık göremiyoruz:(

güzel kare, imrenilesi :++:
kar güzel bişey, hele de beraberinde tatili getirince çok severim.

İlk çalıştığım yer olan Bitlis-Adilcevaz'daki bol beyazlı günlerim aklıma geldi. :+1:

üzerinde kar bulunan tüm manzara fotografları zaten çok çekici oluyor sizinki de çok hoş hasari hocam hele de mersin de olunca kar daha da bir hoş görünüyor insann gözüne

uysalhalil33' Alıntı:
üzerinde kar bulunan tüm manzara fotografları zaten çok çekici oluyor sizinki de çok hoş hasari hocam hele de mersin de olunca kar daha da bir hoş görünüyor insann gözüne
Yaraya tuz bastık desene. :)

yuca' Alıntı:
kan ve gül, kar ve tatil, aşkım ve sen :puhaha:
Olay bu işte. :lol:

manzara süper. :) hasari dostum sen bilirsin şimdi kar sizin ordan bizim bu tarafa doğru geliyormuydu inş gelirrr :mrgreen:

Yine yatış yanii
içerisi sıcak internet var çay var müzilk var dışarda acgari ücretliler var ama biz yatış , maaşa zamn , yine yatışş herşey güzel ya valla yani öğrenciye terbiey ahlak yok veli ziyareti yok toplumsal sorunlara çözüm ve proje yok itiraz bizde kör göz bizde doymayan karın zaten bizde ... neyse yine yatış para var birazdan markete giderim istediğimi alırım çikolatada alırım cips de alırım kolada alırım etipusta alırım ...

suphi' Alıntı:
manzara süper. :) hasari dostum sen bilirsin şimdi kar sizin ordan bizim bu tarafa doğru geliyormuydu inş gelirrr :mrgreen:
Geleceğini sanmıyorum dostum. Gelirken sana bir paket kar getireyim. :D

camlıca' Alıntı:
Yine yatış yanii
içerisi sıcak internet var çay var müzilk var dışarda acgari ücretliler var ama biz yatış , maaşa zamn , yine yatışş herşey güzel ya valla yani öğrenciye terbiey ahlak yok veli ziyareti yok toplumsal sorunlara çözüm ve proje yok itiraz bizde kör göz bizde doymayan karın zaten bizde ... neyse yine yatış para var birazdan markete giderim istediğimi alırım çikolatada alırım cips de alırım kolada alırım etipusta alırım ...
Yatmayalım hocam, yatmayalım evlere temizliğe gidelim. Zaten aldığımız paranın çoğunu devlete tekrar vergi olarak vermiyoruz ekmeğimiz elden suyumuz gölden haa karda yağdı karı eritir eritir içeriz artık. Sizde gelin burdan kar götürün gözümüz para mülke doydu sizde biraz kar götürün marketten çikolatada alın, cipste alın.

Hasari hocam hangi okuldasınız Çağlayancerit'te? Ben de 2 sene önce merkez ilköğretimde görev yapmıştım.. Fotoğrafa ilk baktığımda Cerit'e ne kadar çok benziyor ,ama kim bilir neresidir fotoğraftan ne kadar belli ki dedimm:( Cerit'te çalışmak çokk güzeldi hocam,hasret giderdim sağolun:))

Hehe :) klavye kahramanlığı = 1 adet fotodan 234 değişik tartışma çıkarma ve sosyal mesaj verme sanatı :alkis: = öğretmen

hasari' Alıntı:
Sabah 06:30 da okula gideyim dedim ama kar yağışından dolayı gidemedik. Neyseki sonradan okullar 2 gün tatil edildi. :D

Bu kareyide sabah çektim.
ilk görev yeri sivas olan birisi olarak özledik valla ne kadar araba çalışmıyor arabaya zincir tak muhabbeti olsada urfa özletiyor hasari hocam bu manzarayı

ahh ahhh ben muştayım burada kar insan boyunu geçmeden tatil yapmıyorlar :) buarada foto güzelmiş...

Geri