Sınavsız İkinci üniversite tüm bölümler açıldı

Kodla Büyü
Cumartesi evet kolaydı ama bugün olanlar zordu.. Gerçi ben bu sefer çalışamadım bana zor gelmiş olabilir... Finallerde daha iyi hazırlanırız umarım :?

Aöf kalitesi iyice yerlerde. 4. Siniftayim keşke hic girmeseydim diyorum.hic Çalışmadığım seneye alttan alırım dediğim dersten bile gecebiliyorum, haliyle sadece içsel motivasyonla canım isterse ders çalışıyorum.

Mr.Spermata' Alıntı:
Aöf kalitesi iyice yerlerde. 4. Siniftayim keşke hic girmeseydim diyorum.hic Çalışmadığım seneye alttan alırım dediğim dersten bile gecebiliyorum, haliyle sadece içsel motivasyonla canım isterse ders çalışıyorum.

aöf kimseyi memnun edemeyecek anlaşılan :D

Sınavlarda tutarlılık yok maalesef. Bir sınava girersin çıkmış sorulara bakarak 90 alırsın, hepsi aynı çıkar. Bir diğerine girersin en detay noktalardan ve geçmiş sorularla alakası olmayan sorular sorarlar ve yerlerde gezersin. Orta yolu bulmayı beceremediler ne yazık ki.

Sınav yerleri açıklanmış ama cep telefonundan açılmıyor. Tasarımı değiştirmişler. Bilginize

Cep telefonundan açılıyor hocam, önce indirme işlemi yapıyor pdf olarak sonra indirilenlerden istediğiniz Prog. açıyorsunuz.

kamu yönetimi okuyorum ama bir türlü çalışamıyorum ,bugünkü sınavlara giremedim yarın gideyimde gireyim bari:)

Benim yıldızım barışmadı türk sosyologlarla :D Muzaffer şerif dışındakileri hiç sevemedim niyeyse :puhaha:

Geri