Süper okul sitesi!!!Joomla 2.5

Kodla Büyü
süper demesenizde bakarız hocam siz yinede mütevazı olsaydınız.... güzel olmuş siteniz emeğinize sağlık

hocam tebrik ederim gayet güzel olmuş ama neden bi alan almamış okulunuz verdiğiniz onca emeğe onu anlamadım. bu arada elazığdanım bende :)

Kimsenin mesaj yazmaması normal değil mi? sen de 28 şubat 2008 de üye olmuşsun toplam da 10 mesaj yazmışsın :=)

gayet güzel hocam.Ben şu joomlayı bi çözemedim yav.Millet joomlada site yapıyo ben haftalarca kod yazıyorum şu joomlayı bana öğretin bi zahmet arkadaşlar :)

1.Süper biraz iddalı olmuş,ama güzel olmuş
2.Alan adı biraz değişik olmuş
3.İndex sayfasında Ana Sayfa yazıyor google indexlerken okul adı yerine ana sayfa yazar
3.geçişlerdeki resimlerin çözünürlüğü biraz az olmuş
4.geçiş resimlerin üzerinde xml/flash yazıyor
5.müzik çalar/ hava durumu bence gereksiz her pozisyonun dolu olması gerekmiyor
6.banner arka plana uymamış renk farkı çok farketmiş png yaparsanız arkası transparan dahi iyi olur bence
7.banner deki okulun ismi daha iyi yazılabilir

HOCAM GERÇEKTEN BAŞLIKTAKİ GİBİ SÜPER OLMUŞ. Tonlaraca para verilip yapılan sitelerden farkı yok. Bir okul sitesinde olması gereken her şey var. Meb logolarının olduğu bağlantı bölümü olsa en altta daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
Gerçekten siteniz başarılı.

NRGLPSL' Alıntı:
HOCAM GERÇEKTEN BAŞLIKTAKİ GİBİ SÜPER OLMUŞ. Tonlaraca para verilip yapılan sitelerden farkı yok. Bir okul sitesinde olması gereken her şey var. Meb logolarının olduğu bağlantı bölümü olsa en altta daha kullanışlı olur diye düşünüyorum.
Gerçekten siteniz başarılı.
Teşekkür ederim hocam.Meb logolarının olduğu kısmı koymadım çok kalabalık görünüt diye ama düşüncenizi dikkate alcam.saolun olumlu eleştiriniz için.

banner ve en alt footer kısmını gözden geçir hocam oralar aksayan taraf bence birde sayfanın adını okulun adı yap ındekslenırken sorun cıkar yanı okulun adı olsun anasayfa dıye uygun dıl :D bırde joomlada hazır templateler war onlardan kullanın .

eemree' Alıntı:
1.Süper biraz iddalı olmuş,ama güzel olmuş
2.Alan adı biraz değişik olmuş
3.İndex sayfasında Ana Sayfa yazıyor google indexlerken okul adı yerine ana sayfa yazar
3.geçişlerdeki resimlerin çözünürlüğü biraz az olmuş
4.geçiş resimlerin üzerinde xml/flash yazıyor
5.müzik çalar/ hava durumu bence gereksiz her pozisyonun dolu olması gerekmiyor
6.banner arka plana uymamış renk farkı çok farketmiş png yaparsanız arkası transparan dahi iyi olur bence
7.banner deki okulun ismi daha iyi yazılabilir
1.evet iddialı olsun dedim dikkat çekmek için demiştim.Yoksa süper abartılı olabilir.
2.alan adına gelince para verip alan adı almak yerine meb.k12.tr adına yönlendirme yaptım.alanıda ücretsiz bir hosting ten aldım.
3.resim çözünürlüklerine gelince az olabilir haklısınız.Elimde bunlar vardı daha yenisini çekcem.
4.xml flash yazıyor onu kaldırmayı düşünüyorum.bulamadım nerden olduğunu.
5.müzik çalar hava durumuna gelince gereksiz değil sonuçta bilgilendirici hava durumu.müzik çalar ise siteye giren için değişik bir eğlence olur diye düşündüm zaman geçirmesi bakımından.isteyen dinleyebilir.İlerde kaldırabilirim bakalım.
6.banner i dediğiniz gibi düzenlerim.
7.banner daki okul ismine gelince o kadar görsel tasarımda iyi değilim ondan kaynaklanıyor.

emek verip yazdığınız için çok teşekkür ederim.Yorumlarınız kayda değer.

btnotlari' Alıntı:
banner ve en alt footer kısmını gözden geçir hocam oralar aksayan taraf bence birde sayfanın adını okulun adı yap ındekslenırken sorun cıkar yanı okulun adı olsun anasayfa dıye uygun dıl :D bırde joomlada hazır templateler war onlardan kullanın .

banner kısmını düzenliycem zaten.ama footer kısmındaki eksiği anlayamadım hocam açarmısınız.

elzonur' Alıntı:
hocam tebrik ederim gayet güzel olmuş ama neden bi alan almamış okulunuz verdiğiniz onca emeğe onu anlamadım. bu arada elazığdanım bende :)
hocam alan adı almadım çünkü okul idaresi olarak ne derler dedim söyleseydim alırdık aslında.Dedim şu joomla yı bir çözeyimde ilerde alırım.Önce idareye oluşturduğum siteyi gösterip ikna edeyim dedim.değermi hani ne ortaya çıkacak bilemedim:)Bu arada elazığdan olmanızda sevindirici hemşerimiyiz.yoksa görev yerinizmi burası?

Kimsenin mesaj yazmaması normal değil mi? sen de 28 şubat 2008 de üye olmuşsun toplam da 10 mesaj yazmışsın :=) :p

kadromuz alanının ayrı ayrı olması bölümlere göre ayrılması güzel değil bence.
tek seferde hepsinin gösterilmesi daha iyi
meslek lisesi değil ki ayırasın

sitenin üst ve orta bölümü tam da bir okul sitesi olmuş
siteye giriş oldukça yavaş ve bu ücretsiz hosttan kaynaklanıyor
en küçük köy okulu bile 100 mb a 10 tl host da olsa satın alıyor. ki sana 1 gb host (sınırsız veritabanı + sınırsız alt alan adı + lisanslı cpanel + günlük otomatik yedek alan hostingi sana 30 TL den ayarlayabilirim)
alt bölüm olmamış, müzikler-mp3 ler yasal açıdan sorun yaratabilir

kaan2334' Alıntı:
kadromuz alanının ayrı ayrı olması bölümlere göre ayrılması güzel değil bence.
tek seferde hepsinin gösterilmesi daha iyi
meslek lisesi değil ki ayırasın
başka nasıl olacak iç içe mi girecek düzen bakımından böyle daha iyi.Daha anlamlı yorumlar bekliyorum.yorum olsun diye değil.

formator2324' Alıntı:
Arkadaşlar o kadar gezip gördünüz hiç mi yorum yazan olmaz:)

bu olay facebook'a benziyor. 2008 üyesi toplam mesajı 15, kimseye bir şey yazmazsan - kimsede sana bir şey yazmaz. :puhaha:

formator2324' Alıntı:
elzonur' Alıntı:
hocam alan adı almadım çünkü okul idaresi olarak ne derler dedim söyleseydim alırdık aslında.Dedim şu joomla yı bir çözeyimde ilerde alırım.Önce idareye oluşturduğum siteyi gösterip ikna edeyim dedim.değermi hani ne ortaya çıkacak bilemedim:)Bu arada elazığdan olmanızda sevindirici hemşerimiyiz.yoksa görev yerinizmi burası?
görev yeride burası memlekette burası hocam :)

serkanozen1' Alıntı:
Kimsenin mesaj yazmaması normal değil mi? sen de 28 şubat 2008 de üye olmuşsun toplam da 10 mesaj yazmışsın :=) :p

çok ironik - mesajını okumadan senin yorumunun aynısını yapmışım. :alkis:

suckan10' Alıntı:
formator2324' Alıntı:
Arkadaşlar o kadar gezip gördünüz hiç mi yorum yazan olmaz:)

bu olay facebook'a benziyor. 2008 üyesi toplam mesajı 15, kimseye bir şey yazmazsan - kimsede sana bir şey yazmaz. :puhaha:
kardeşim ne bu mesaj sayma olayı ilkokul öğrencisimisiniz..kim kimden fazla yazdı.ben kullanmıyordum yeni kullanıyorum belki. sizi alakadar edermi.yorum varsa yaz boş belkeş yazmayın.

Geri