Roma turu yapan var mı?

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Yeşil pasaportu alıp, temmuz için eşimle beraber Romaya bilet aldık. 5 gün kalacağız. Giden oldumu hiç? İyi konumda uygun güvenilir otel arıyorum.
Başlık roma turu yapan var mı olacaktı😃

Merhaba arkadaşlar. Yeşil pasaportu alıp, temmuz için eşimle beraber Romaya bilet aldık. 5 gün kalacağız. Giden oldumu hiç? İyi konumda uygun güvenilir otel arıyorum.
Başlık roma turu yapan var mı olacaktı😃
booking den yüksek puanlı otellerden seç hocam. Özellikle yorumlara bak. kAhvaltı yorumlarına dikkat et. Kahvaltısı güzel olanlardan seç. akşam Yemekli otel alma. Dışarda kafana göre yersin hem yemek için otele dönerek vakit harcamazsın. Youtube dan roma turu yapanlara bak. Nerelere nasıl gidilir çoğu püf noktasını öğrenebilirsin.

Albergo Etico Roma otelinde kalmıştık. Odalar falan çok güzeldi ve temizdi. Booking puanı 9.2 zaten. Konumu da iyiydi her yeri yürüyerek gezmiştik.

Booking'de otel açıkmasında şöyle diyor ;
Roma'daki Piazza del Popolo'ya 600 km uzaklıkta yer alan Albergo Etico Roma kar amacı gütmeyen etik bir oteldir. Otel ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış klimalı konaklama birimleri sunmaktadır. Engelliler tarafından işletilen bu 3 yıldızlı otelde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Villa Borghese Parioli semtinde hizmet veren tesis Via Condotti'ye 1,9 km mesafededir.

booking den yüksek puanlı otellerden seç hocam. Özellikle yorumlara bak. kAhvaltı yorumlarına dikkat et. Kahvaltısı güzel olanlardan seç. akşam Yemekli otel alma. Dışarda kafana göre yersin hem yemek için otele dönerek vakit harcamazsın. Youtube dan roma turu yapanlara bak. Nerelere nasıl gidilir çoğu püf noktasını öğrenebilirsin.
Aynen hocam otelde kahvalti yapip cikmak mantikli. Bookinge bakiyorum ama karar veremiyorum işte. Dedim gidip kalan biri varsa daha iyi olur.

bir süre önce italyadaydım ve hotelde kahvaltı vardı ancak ballı ekmek yiyebildim sadece çıkan ürünlerde olduğunu bilmediğim için
Zaten yemekleri disarda yeriz hocam sadece aklima takilanlardan biride şu: 5 yaşinda bi kizim var. Yuruyebilirmi bizle. Bebek arabasini da gotursemmi ?

Albergo Etico Roma otelinde kalmıştık. Odalar falan çok güzeldi ve temizdi. Booking puanı 9.2 zaten. Konumu da iyiydi her yeri yürüyerek gezmiştik.

Booking'de otel açıkmasında şöyle diyor ;
Roma'daki Piazza del Popolo'ya 600 km uzaklıkta yer alan Albergo Etico Roma kar amacı gütmeyen etik bir oteldir. Otel ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış klimalı konaklama birimleri sunmaktadır. Engelliler tarafından işletilen bu 3 yıldızlı otelde 24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Villa Borghese Parioli semtinde hizmet veren tesis Via Condotti'ye 1,9 km mesafededir.
Çok iyimiş hocam. Peki başka secenekler de oldumu yani keske burada kalsaydik dediginiz ? Birde 5 yaşında bi kizim var. O da gelecek. Bebek arabası almak mantıklimi sizce

Çok iyimiş hocam. Peki başka secenekler de oldumu yani keske burada kalsaydik dediginiz ? Birde 5 yaşında bi kizim var. O da gelecek. Bebek arabası almak mantıklimi sizce
Biz 2019'da gitmiştik hocam. O zaman farklı seçeneklere de bakmışızdır mutlaka ama bu otel fiyat performans açısından mantıklı gelmişti. Bir de engellilerin çalıştığı ve kar amacı gütmeyen bir otel olması açısından tercih etmiştik. Otelden çıkıp Trevi Çeşmesi, İspanyol merdivenleri gibi yerlere yürümek 15-20 dk falan sürüyordu. Çocukla biraz daha uzayabilir tabi ama geze geze gittiğiniz için çok uzun da gelmiyor. Collesium bi tık daha uzak kalıyor. Günlük 15-20 bin civarında adım atıyorduk. O yüzden bebek arabası elzem. Kesinlikle götürün. Bu arada otele çok yakında metro durağı da var. Onu da kullanabilirsiniz tabi ama zaten Roma için açık hava müzesi tabiri kullanılır ya o çok doğru. Harita elinizde dolaşmak daha keyifli bence.

Temmuzdaki tatil için biraz geç kalmışsınız. Otele çok ciddi bir bütçe ayırmak zorunda kalacaksınız. Ben genelde şubat tatillerini tercih ederim tatil için. Geçen yıl 6 gece için sadece 250 Euro ödemiştim 2 yetişkin 1 çocuk olarak. Termini istasyonu çevresinde. Otelden çok beklentiniz yoksa, bu işlerde tecrübeliyseniz gayet mantıklıydı o bölge.

Ben romaya’ya erasmus ile gittim geçen sene
Özelden dönüş yaptım. Mesajı okuyun

2 Sene once Romada Erasmus için bulunmuştuk Otelini kendim bulmuştum memnunda kaldım. Merkezde bir çok yere yürüme mesafesinde ve ortalama bir otel. Sadece kahvaltı var. Kahvaltı da idare eder. Otele sadece uyumak için kullandığımız için sorun olmadı. Otelin bilgilerini aşağıdadır hocam. Odalarda klima yok ama sıcaklık sorunu yaşamadık bizde temmuzda oradaydık. Tren istasyonuna yürüme mesafesinde olması havalanını ulaşımını da kolaylaştırmıştı.

Hotel Corona​

Address:Via Napoli 3, Central Station, 00184 Rome, Italy
Phone: +39 06 488 0080

Bizimde yeşil pasaportumuz var direkt bilet alıp gidebiliyor muyuz ? ekstra bir işlem var mı ?

Geri