[Resimli] NetSupport Protect Şifre Değiştirme İşlemi

Kodla Büyü
neden öğretmenlere şifreyi verdiğinizi anlamış değilim. ayrıca usb çalışmasını neden durduruyorsunuz ki.öğretmenler vestel kullanıcısını kullansın.sizde tahtalarınızı freze programları ile koruyun.

geçen bir öğretmenimiz tahtalara bi program yükleyeceğini söylüyor ve şifreyi bana soruyor.her ne istiyorsanız ben yüklerim dedim.kontrolün tamamen sizde olması için yönetici ayarlarını elinizde tutun derim.sonra değişikliklerden haberiniz olmaz uğraşır durursunuz.

bu konuda soru soran bi arkadaş vardı: bios dan usb yi kapatmak sadece açılışta usb yi çalışmayı engeller.yani tahtaya usb ile format atma veya şifre kırıcı programları usb den çalıştırmayı engeller.bunun dışında tahta açıldıktan sonra usb açılır ve çalışır.

Dediğiniz gibi protect programını kaldırdım, tekrar kurdum, şifreyi değiştirdim. Fakat Kablosuz Ağ şifresini görüntülemek istediğimde belirlemiş olduğum yeni şifreyi değil de eski şifreyi kabul ediyor yine... Başka yolu yok mu bunun...
Hergün modemi kapatıp açmak zorunda kalıyorum bu çocukların DNS değiştiren programları değiştirmesinden dolayı. Çocuklar akıllı tahtanın eski şifresini bildiği için etkileşimli tahtadan kablosuz ağın şifresini rahatlıkla öğreniyor...
Bunun çözüm yolunu bilen yok mu!

arkadaşlar bu v..... şifreyi kabul etmiyor başka şifre varsa pmden msj atarmısınız tum akıllı tahtalar bunu bekliyor

SerkanF1' Alıntı:
Dediğiniz gibi protect programını kaldırdım, tekrar kurdum, şifreyi değiştirdim. Fakat Kablosuz Ağ şifresini görüntülemek istediğimde belirlemiş olduğum yeni şifreyi değil de eski şifreyi kabul ediyor yine... Başka yolu yok mu bunun...
Hergün modemi kapatıp açmak zorunda kalıyorum bu çocukların DNS değiştiren programları değiştirmesinden dolayı. Çocuklar akıllı tahtanın eski şifresini bildiği için etkileşimli tahtadan kablosuz ağın şifresini rahatlıkla öğreniyor...
Bunun çözüm yolunu bilen yok mu!
tahtalarınızın kapağı sürekli açık mı hocam.öğrenciler nasıl uğraşıyor.
tahtalarda varsa freze porgramını deaktif edip öyle şifreyi girip ağa bağlanmaya çalışıyorsunuz değil mi.
olmadı, şifreyi değiştirdikten sonra modemden kablosuz ağın adını da gizli kılın.
yasar_gnc' Alıntı:
arkadaşlar bu v..... şifreyi kabul etmiyor başka şifre varsa pmden msj atarmısınız tum akıllı tahtalar bunu bekliyor
hocam o şifre protect i sadece deaktive edebilmek için işe yarıyor.onu da admin den giriş yaparak denemelisiniz.
protect in ayarlarına girebilmek için gerekli şifre ülkede kimsede yok zaten.o yüzden programı kaldırıp tekrar kuruyoruz ya.

Mersin imajını kuranlar netsupport school programını kullanabiliyor mu. Bağlantı için ne yapmak gerekiyor.

Geri