Programlama Temelleri Uygulama Kitabı Çıktı !!!

Kodla Büyü
Programlama zor iştir. Öğrencilere derli toplu uygulamalar yaptırmak gerekiyor. Yanlış yöntemlerle veya uygulamalarla Öğrencileri programlamadan soğutma durumu da var...
Kitabımızdaki 120 adet temrin şeklinde uygulama ile programlama temellerini bol uygulama ile daha kolay bir şekilde ve sevdirerek öğretebilirsiniz.
Kitabımız, uygulamaların yanında programlamayla ilgili bazı teorik soruları da içermektedir. Kitabı kullanan öğrenci bol pratik yapmakta ve teorik sorularla da uyguladığı programların farklı yönlerini incelemeye yöneltilmektedir.
Kitabımızın tanıtım sayfalarını incelemenizi tavsiye ediyoruz...

Kitabımızın tanıtım sayfalarını görmeyenler için;

Ekli dosyalar

• PRG_TEM_UYG_KITABI_TANITIM.rar
    2 MB · Görüntüleme: 55
Kitap kapağımız.

Ekli dosyalar

• programlamatemellerikitap.JPG
    programlamatemellerikitap.JPG
    110.5 KB · Görüntüleme: 921
Kitabımız büyük boy, 353 sayfa ve temrin sayfası şeklinde bağımsız 120 uygulama sayfasını içermektedir. Aslında kitabımız 217 adet konu anlatımı içi örnek çalışma ve bağımsız 146 adet uygulama sayfası içermektedir (Algoritma + Akış Diyagramları + Bilgisayarda çalışılacak kod uygulamaları). Biz bilgisayar başında yapılabilecek uygulamaları düşünerek kitap kapağına 120 uygulama yazdık. Tanıtım sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
www.yazilimuygulamalari.com
Bu yılki satış politikamız aşağıdaki gibi olmuştur:
Tekil Satış fiyatı: 15 TL'dir. Okul/Öğrenciler için toplu alımlarda adet fiyatı 12 TL'dir. 100 adet üzeri alımlarda adet fiyatı 10 TL'dir. Toplu alımlarda kargo ücreti bize aittir. Ayrıca Bizden toplu alım yapan Okullarımızdaki Programlama Temelleri Dersi'ne giren öğretmenlerimize ücretsiz kitap hediye etmekteyiz.

İyi günler... İyi çalışmalar....

merhabalar, kitabınızdaki konular modül müfredatıyla paraleldir değil mi? kitabınızı inceledim fakat konu anlatımı kısımlarına tam vakıf olamadım. konu anlatımı ve uygulama olarak kitabınız tek başına yeterli olacak mı yoksa konu anlatımı için modül kullanmamızı gerektirir mi?

Hocam, Programlama Temelleri Uygulama kitabımızdaki konular modül içeriği ve sırasıyla birebir uyumlu. Kitabımız, konu anlatımı + uygulamalarla tek başına ve modül notlarına gereksinim olmadan yeterli olacak kapasitededir. Eğitim öğretim yılınız Hayırlı Olsun...

Programlama Temelleri Uygulama Kitabı

Büyük boy 353 sayfa

Her seviyede öğrenci için 146 adet temrin şeklinde uygulama ile programlama öğretimi daha kolay !

Siparişler için mail adresimiz yazilimuygulamalariserisi@gmail.com

Web adresimiz: yazilimuygulamalari.com

Ekli dosyalar

• programlamatemellerikitap.JPG
    programlamatemellerikitap.JPG
    110.5 KB · Görüntüleme: 527
Gecen yil kiz meslekte kullandik cok faydali bir kitap hazirlayanlarin tanimiyorum ama emegine saglik bu sene okul degistirdim ihtiyac yok ama tavsiye ederim bol pratik yaptirabiliyorsunuz

Evet bende kesinlikle aynı fikirdeyim. Çocukların elinde de bu kitap olduğu için hiçbir şekilde not arama yada hazırlama ihtiyacı duymadım. içeriği bu kadar zengin bir kitap olmasına rağmen fiyatını da çooook uygun tuttukları için hazırlayan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum....

Bizde Bursa karacabeyden sipariş verdik çocuklarında hoşuna gitti çünkü hem kitap hem defter niyetine kullanılabiliyor ve çok ince gayet güzel çalışmalarınızın devamını diliyorum..

Güzel fikirleriniz için teşekkür ederiz. Kitabımızı adına uygun şekilde bol uygulama içerecek şekilde hazırlamaya çalıştık. İçinde toplamda 146 adet bağımsız uygulama (temrin) var. Biz bazı küçük uygulamaları saymayıp kitap kapağına 120 uygulama yazdık ama aslında daha fazla uygulama içeriyor. Bu uygulama içindeki soruları da katarsak, öğrencilerimizi bir yıl boyunca uygulamalara doyuracak bir kitap olarak hazırladık.

Fiyatlarımız geçen seneki fiyatlarla devam etmektedir.
353 sayfa Büyük boy (A4 boyutludur)
1. hamur kağıda (Beyaz kağıt)
Toplu alımlarda fiyatımız 12 TL'dir. Öğretmenimize de kitap hediye ediyoruz.

iletişim adreslerimiz: yazilimuygulamalariserisi@gmail.com
iletisim@yazilimuygulamalari.com

web adresimiz: yazilimuygulamalari.com

Programlama zor iştir. Öğrencilere derli toplu uygulamalar yaptırmak gerekiyor. Yanlış yöntemlerle veya uygulamalarla Öğrencileri programlamadan soğutma durumu da var...
Kitabımızdaki 146 adet temrin şeklinde uygulama ile programlama temellerini bol uygulama ile daha kolay bir şekilde ve sevdirerek öğretebilirsiniz.
Kitabımız, uygulamaların yanında programlamayla ilgili bazı teorik soruları da içermektedir. Kitabı kullanan öğrenci bol pratik yapmakta ve teorik sorularla da uyguladığı programların farklı yönlerini incelemeye yöneltilmektedir.
www.yazilimuygulamalari.com

fborlu' Alıntı:
Kitabımızdaki 146 adet temrin şeklinde uygulama ile programlama temellerini bol uygulama ile daha kolay bir şekilde ve sevdirerek öğretebilirsiniz.
http://www.yazilimuygulamalari.com

hocam size sipariş için mail atmıştım bana dönüş yapmadınız

CSonay' Alıntı:
fborlu' Alıntı:
http://www.yazilimuygulamalari.com

hocam size sipariş için mail atmıştım bana dönüş yapmadınız

Hocam 6 ekim de Sizin mailinize cevap yazmışız. Tekrar kontrol edebilir misiniz?

Geri