Programlama Temelleri Uygulama Kitabı Çıktı !!!

Kodla Büyü
hastasıyız dede' Alıntı:
vs 2008 C# Express kurdum gayet seri çalışıyor kasıntı yok, ama bir sorum daha olacak, bunu öğrenci pc lerine kurduğumuz zaman internet üzerinden hotmail hesabı ile ücretsiz lisans yapmak zorunlumu, yapmasakta programı sürekli kullanabilirmiyiz?
Hocam VS 2008 express için bir kayıt işlemi yapılmıyordu diye hatırlıyorum. Öğrenciler okuldaki ve evlerindeki makinalarda sorunsuz kullanmışlardı.

programlama temelleri dersinde kitabınız kullanıyorum. gerçekten çok faydalı oldu. tekrar teşekkürler...

şakire' Alıntı:
programlama temelleri dersinde kitabınız kullanıyorum. gerçekten çok faydalı oldu. tekrar teşekkürler...

Rica ederiz. Kitabımız faydalı olduysa mutluluk duyarız. İyi çalışmalar dileriz...

Kitap elime bu sabah geçti. Meslektaşlarım iletişim konusunda gerçekten çok ilgi ve alakalı kendilerine teşekkür ederim.
Kitabın içeriği gerçekten çok güzel olmuş. Arkadaşlarımız meslek lisesi mezunu arkadaşlarımızın çok iyi bildiği iş ve iş yaprakları anılarına geri götürecek şekilde bir çalışma hazırlamış. Hatta bununla yetinmeyip tam modüler sisteme bunu uygulamışlar.
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum görüşmek ümidiyle.

bilgi0102' Alıntı:
Kitap elime bu sabah geçti. Meslektaşlarım iletişim konusunda gerçekten çok ilgi ve alakalı kendilerine teşekkür ederim.
Kitabın içeriği gerçekten çok güzel olmuş. Arkadaşlarımız meslek lisesi mezunu arkadaşlarımızın çok iyi bildiği iş ve iş yaprakları anılarına geri götürecek şekilde bir çalışma hazırlamış. Hatta bununla yetinmeyip tam modüler sisteme bunu uygulamışlar.
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum görüşmek ümidiyle.

Teşekkür ederiz Hocam. İyi çalışmalar dileriz.

Kitap siparişi yapan arkadaşlardan ricamız okul isimlerini yazarken yeni ve eski okul isimlerini, okullarının açık adreslerini ve kendi telefon numaralarını e-postaya yazmaları. Malum bu yıl okullarımızın adı mesleki ve teknik Anadolu Lisesi olunca eski kız meslek ve ticaret liselerinin bazılarının adlarında da tamamen değişme olmuş. Kargo firmasının bazı elemanları adresleri bulmakta zorluk çekiyorlarmış.
Siparişler için e-posta adresimiz:
iletisim@yazilimuygulamalari.com

Uygulama kitabınızı inceledim. Emeğiniz için teşekkürler. Faydalı ve modüler sisteme uygun. Öğrencilere çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Başarılar dilerim.

ilhancabuk' Alıntı:
Uygulama kitabınızı inceledim. Emeğiniz için teşekkürler. Faydalı ve modüler sisteme uygun. Öğrencilere çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Başarılar dilerim.

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz İlhan Hocam.

Kapak tasarımını bizzat yaptığım Programlama Temelleri Uygulama Kitabını modüler sisteme birebir uyduran ve içeriği özgün uygulamalarla süsleyen Mehmet Hocama bu kitabı eğitim camiasına kazandırdığı için teşekkürü borç bilirim.

bilgisayarbilisimmania' Alıntı:
Kapak tasarımını bizzat yaptığım Programlama Temelleri Uygulama Kitabını modüler sisteme birebir uyduran ve içeriği özgün uygulamalarla süsleyen Mehmet Hocama bu kitabı eğitim camiasına kazandırdığı için teşekkürü borç bilirim.
Teşekkür ederiz. Senin de emeklerine sağlık.

İnşallah sırada Nesne Tabanlı Programlama Uygulama kitabı ve Veritabanı Uygulama kitabımız var.

Kitabımızı kullanan Arkadaşlar! tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

NOT: Çözüm dosyalarını sadece kitap alan ve mail adresi olan Öğretmen arkadaşlara yolluyoruz.

ikinci baskımız yayında. birinci baskıda gözümüzden kaçan küçük hataları ikinci baskıda düzeltmeye çalıştık. Ayrıca çözümleri ve kod dosyalarını Hocalarımıza yolladık. İyi bir hafta dileriz.

Programlama Temelleri Uygulama Kitabı

Ekli dosyalar

• programlamatemellerikitap.JPG
    programlamatemellerikitap.JPG
    110.5 KB · Görüntüleme: 916
Programlama Temelleri Uygulama Kitabı
TANITIM SAYFALARIMIZ Ek'tedir.

Ekli dosyalar

• PRG_TEM_UYG_KITABI_TANITIM.rar
    2 MB · Görüntüleme: 29
Geri