Power Pointte Ses Sorunu

Kodla Büyü

hlyzkn

Aktif Üye
Arkadaşlar powerpointte sesi ekliyorum efekt seçeneklerinden yürütmeyi durdun kısmından ayarlamamı da yapıyorum.Gösteriyi başlattığımda müzşk sorunsuz çalışıyor.Sorum şu slaytlarımda hep ileri gittiğimde sıkıntı olmuyor ama geri gittiğimde müzik duruyor hatayı nerede yapıyorum

Hocam baktım ama sorum cevabı yok orada benim demek istediğim gösteriyi başlatınca mesela 4.slayttan 3 e geri döndüm bu dediğin 2010 da sıkıntı olmuyor ama 2007 de sıkıntı oluyor.

ses simgesine tıklatıldığında üstte çıkan sekmelerden seçenekler bölümündeki ses çal kutucuğu "ses çal:Slaytlarda yürüt" şeklinde olması lazım eğer böyleyken sorun devam ediyorsa yeni bi ppt dosyasında dene eğer yenisindede aynı sorun oluyorsa offici kaldır tekrar kur yine devam ediyorsa başka bir pc de işini hallet :D

Arkadaşlar sorunu çözdüm
Çözüm şuymuş slayt sonra kısmına yazdığımız sayıyla alakalı geri gittiğimizde oradaki sayıyı sayıyor yani ben oraya 2 yazdıysam 1 kere ileri 1 gerei gidince müzik susuyor eğer geri gitmem gerekiyorsa sayıyı biraz fazla tutmam gerekecek

Geri