PINAR et olayı

Kodla Büyü
Arkadaşlar kim doğru söylüyor tartışmasına katılmak istemiyorum ama ben şunu söylüyorum % 100 dana bile olsa sosis yemem çünkü fazla tüketimi kansere davetiye... :-1:

aysenil' Alıntı:
seyduna' Alıntı:
alfa-turk' Alıntı:
pınar kendi iş sahasında en çok kullanılan marka. belki de pınarı bitirmek istiyorlardır.
bence doğru olabilir çünkü pınar tr de tekel oldu ve karını paylaşmak isteyen yeni nesil anadolumuzun kaplancıkları harekete geçmiş olabilir. Malum hökümet te arkalarında.

cemaat pınarı ele geçirmeye çalışıyordur :mrgreen:

:puhaha:

Markası ister pınar olsun ister zurna... ismi açıklanan marka sadece kendileri değil ama piyasada söz sahibi olduğu için kendisi tutuştu...

sitesinde yaptığı açıklamanın bağlığına yani o raporu kimin hazırladığına baktınız mı? sarı çizmeli mehmet ağa vermiş raporu... hiç incelemeden sıradan bir birimin verdiği raporu dedlil olarak göstermiş...

şimdi biz o rapora mı inanacağız yoksa bakanlığın açıkladığı şekilde DNA'sına kadar hangi kanatlı hayvan olduğunu bile biliyoruz dediği rapora mı inanacağız?

yıllardır bize pislik yedirdiler şimdi kendilerine iğnenin ucu dokununca çatır çatır ötmeye başladılar... %99'u sahtekâr bunların...

sevdiğiniz bir marka olabilir o yüzden bakanlığın raporuna inanmıyabilirsiniz , ama inanmak istediğiniz şeyler ile gerçekler bazen farklı olabilir, insan üzülüyor tabi güvenip yıllardır aldığı markanın böyle şeyler yapmasına ,ne diyeyim haklısınız...

Geri