PHP-MYSQL-JQUERY-IYS Destekli Okul Temam v2.0 Harika Oldu

Kodla Büyü
yönetici sayfasının en üstünde
Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/byscacom/domains/bysca.com/public_html/yonetici/ekle.php:1) in /home/byscacom/domains/bysca.com/public_html/yonetici/ekle.php on line 2

şeklinde bir hata veriyor bunu yönetici sayfasında her sayfa için veriyor. nerde hata yapıyorum acaba

serkancuneyt' Alıntı:
yönetici sayfasının en üstünde
Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/byscacom/domains/bysca.com/public_html/yonetici/ekle.php:1) in /home/byscacom/domains/bysca.com/public_html/yonetici/ekle.php on line 2

şeklinde bir hata veriyor bunu yönetici sayfasında her sayfa için veriyor. nerde hata yapıyorum acaba

Bu soruna ob_start ve ob_end_flush() kodları ile,
.htaccess dosyasına php flags ile ilgili bir kod eklendiğinde sorun çözülüyor.

Önceki versiyonlarında forumdaki bir kullanıcı ile bu olayı çözmüştük ama o mesajı silmişim ondan dolayı net hatırlamıyorum...

Fatih hocam tekrardan teşekkür ederiz. Şahsi gayretlerinizle sayısız okulumuz güzel görünümlü sitelere kavuştu. Şimdikiler daha dinamik ve günden güne ilerliyor. Tekrardan teşekkür edeim.

fatih2312' Alıntı:
hocam veritabanına bağlanamadı dyor

Hata mesajını eklersen gerekli yorumu yapabilirim. Bu şekilde neden kaynaklandığını soyleyemem..

joombal' Alıntı:
Fatih hocam tekrardan teşekkür ederiz. Şahsi gayretlerinizle sayısız okulumuz güzel görünümlü sitelere kavuştu. Şimdikiler daha dinamik ve günden güne ilerliyor. Tekrardan teşekkür edeim.

Daha kalitei versiyonu yakında geliyor hocam.. Bu daha farklı, daha stabilite, daha gösterişli ve daha kullanışlı..

Sayın hocam öncelikle emeklerine sağlık.
Sizin hazırlamış olduğunuz şablonlardan birisini kullanıyorum.
Aslında hazır portal tam bana göre ama gel gör ki beceremedim bir türlü.
Ayrıca türkçe karakter sorunu da yaşadım.
Belki de kullanmak istediğim ücretsiz hosttan kaynaklandı.
Hayırlısı artık.
Kullandığım host http://www.funpic.de/

xorcistforyou' Alıntı:
fatih2312' Alıntı:
hocam veritabanına bağlanamadı dyor

Hata mesajını eklersen gerekli yorumu yapabilirim. Bu şekilde neden kaynaklandığını soyleyemem..

joombal' Alıntı:

Daha kalitei versiyonu yakında geliyor hocam.. Bu daha farklı, daha stabilite, daha gösterişli ve daha kullanışlı..

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    30.5 KB · Görüntüleme: 1,826
Bu sitenin çalışır bir halini görebilir miyiz? Kullanmakta olan bir arkadaşımız link verebilir mi?

Şu an bir arkadaşımın okul sitesi için üç adet ücretsiz PHP script arasından seçim yapmaya çalışıyorum.

1. hasari hocamın Yönetim:bbnet_okul_sablonu_v2.0
2. bedavaokulsitesi.com
3. bu script "PHP-MYSQL-JQUERY-IYS Destekli Okul Temam v2.0 Harika Oldu"

sadece bu scripti deneyemedim henüz. Şu an bedavaokulsitesi.com denediklerimin içinde en kapsamlısı görünüyor.

SilverMan' Alıntı:
Bu sitenin çalışır bir halini görebilir miyiz? Kullanmakta olan bir arkadaşımız link verebilir mi?

Şu an bir arkadaşımın okul sitesi için üç adet ücretsiz PHP script arasından seçim yapmaya çalışıyorum.

2. bedavaokulsitesi.com

sadece bu scripti deneyemedim henüz. Şu an bedavaokulsitesi.com denediklerimin içinde en kapsamlısı görünüyor.

bedavaokulsitesi.com gerçekten bedavamı?

wertyu6' Alıntı:
SilverMan' Alıntı:

2. bedavaokulsitesi.com

Evet bedava. Ben indirdim ve siteyi yapılandırdım. Hiç bir ücreti yok. PHP bir script bu. XOOPS altyapısı kullanıyor. Modüler bir sistem.
http://www.xoops-tr.com 'dan gerekli desteği de alabilirsiniz.

Fatih hocam, paylaşımın için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Yeni çalışmalarını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Başarılar.

Acemi bir bilişimci olarak localhostta kurulumu yaptım ve çalıştı. Hiç bir hata ile de karşılaşmadım. Çok güzel bir çalışma çıktı karşıma. Tekrar teşekkürler

Eyvallah, hocam. Bu benim amatör denemelerimden birtanesiydi ama içinde çok iyi özellikler var.

Ama çok optimize edilmesi lazım. Sayfa yüklenme hızı nasıl, performans nasıl onu bilemiyoruz veri yüklemesi artınca.

Yinede iş görür vaziyette.. 8)

karakartall' Alıntı:
Acemi bir bilişimci olarak localhostta kurulumu yaptım ve çalıştı. Hiç bir hata ile de karşılaşmadım. Çok güzel bir çalışma çıktı karşıma. Tekrar teşekkürler

Localhost'tan aldığınız bir ana sayfa ekran görüntüsü koyabilir misiniz buraya?

Çalışır vaziyette bir demo yok mu acaba?

Hocam öncelikle tebrik ederim çok hoş bir çalışmaya benziyor :alkis:
Bende localde denedim 3 farklı hata aldım.
yönetici kullanıcı adı ve şifreyi aldım giriş yaptığımda aşağıdaki iki hatayı aldım

bir de index.php yi açmak istediğimde diğer hatayı aldım.
Tekrar elinize sağlık :)

Ekli dosyalar

• hata1.png
    hata1.png
    23.8 KB · Görüntüleme: 2,533
  • hata2.png
    hata2.png
    14.1 KB · Görüntüleme: 2,533
  • hata.jpg
    hata.jpg
    61.3 KB · Görüntüleme: 2,533
SilverMan' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
SilverMan' Alıntı:

2. bedavaokulsitesi.com

Evet bedava. Ben indirdim ve siteyi yapılandırdım. Hiç bir ücreti yok. PHP bir script bu. XOOPS altyapısı kullanıyor. Modüler bir sistem.
http://www.xoops-tr.com 'dan gerekli desteği de alabilirsiniz.

bende onu kullanıyorum,

mehmetyagciogluio.k12.tr

SilverMan' Alıntı:
karakartall' Alıntı:

Localhost'tan aldığınız bir ana sayfa ekran görüntüsü koyabilir misiniz buraya?

Çalışır vaziyette bir demo yok mu acaba?

Kendi işimi kendim gördüm. Biraz uğraştım ama oldu.
Az önce denemek için fatih hocamın bu scriptini kurdum. Ekran görüntüsü aşağıda. Yalnız kurulum sonunda bana verilen kullanıcı adı ve şifresiyle yönetici bölümüne giriş yapamıyorum.
Ücretsiz bir şekilde site kurmak isteyen okullar için bir iki eksiği olmasına karşılık yeterli olur diye düşünüyorum. Bu haliyle bile teşekkürü hak ediyor gerçekten.
14152.jpg

Fatih hocam destek istiyoruz. Özel mesaj da attım. Kurulum sonunda bana verilen kullanıcı adı ve şifresiyle yönetici bölümüne giriş yapamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Henüz hangi scripti kullanacağıma karar veremedim. Sizin scripte giriş yapıp kuracalayamadım ki karar vereyim.

Hocam eline koluna emeğine sağlık. Güzel olmuş. Kurulum desteğide hoş. Çok basit oldu kurulum. Emek verip paylaşman çok güzel. Başarılar diliyorum.

hocam çok kullanışlı bi script :+1: eLinize sağLık ama kuLLanamadık :cry: sunucumuz php desteklemiyor :verymad: meb.k12.tr sunucuLarı dns yönlendirmesi oLsaydı keşke , sadece host paketi kiraLayıp kullanabilirdik :x

Geri