Pardon Filmini izlemişmiydiniz

Kodla Büyü
işkence gören adamın "çok hijyenik çalışıyorlar." demesine kopmuştum.

bide hapisane önünde ki askerin oynaması aklımda kalmış

refleto' Alıntı:
işkence gören adamın "çok hijyenik çalışıyorlar." demesine kopmuştum.

bide hapisane önünde ki askerin oynaması aklımda kalmış
Çok temiz ortalıkta kan man yok...öyle bir şey anlatıyor ki insanın orda olma isteği geliyor sonuçta işkence edildiği yer. :lol:

mtokcan' Alıntı:
Hocam Ferhan Şensoy'un bir de "Son Ders" filmi var. İzlemediyseniz tavsiye ederim....
Önerinizden sonra filmi izledim.
Sosyal mesajları ve diyalogları çok güzeldi.

Üniversitede öğrenciydim o zamanlar,arkadaşlar tutturdu Pardon'a gidelim diye. Gittik ve arada çıkmıştık. Bayat espriler,fenaydı gerçekten. Neyse ki şlimdi daha güzel filmler yapılıyor Allah'tan.

eirene' Alıntı:
Üniversitede öğrenciydim o zamanlar,arkadaşlar tutturdu Pardon'a gidelim diye. Gittik ve arada çıkmıştık. Bayat espriler,fenaydı gerçekten. Neyse ki şlimdi daha güzel filmler yapılıyor Allah'tan.
Filmin tamamını izlemeden yorum yapmayı doğru bulmuyorum.
Sonrasında çekilen filmlerin hiçbirinden daha fazla zevk aldığımı söyleyemem. Eğer önereceğiniz izlemediğimiz güzel film varsa onlarıda listemize alıp izleyelim belki daha kalitelisi çıkmış ama kaçırmışızdır. :)

tomreader2010' Alıntı:
benimde, ilk nezarete girdiklerinde
İbrahim:="bir isim istediler bizde seni söyledik"
Dayak yemiş arkadaşı harap bitap tekerlikli sandalyede " saolun abi" demesi
benimde favorilerimdendir bu, bide gardiyanın rüzgara karşı işememelerini söylemesi

Konu güzeldi ama Ferhan Şensoy'u çok kasıntı bulmuştum o filmde.Sinema oyuncusu değil o adam, Tiyatro yapsın.

jahr' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
benimde, ilk nezarete girdiklerinde
İbrahim:="bir isim istediler bizde seni söyledik"
Dayak yemiş arkadaşı harap bitap tekerlikli sandalyede " saolun abi" demesi
benimde favorilerimdendir bu, bide gardiyanın rüzgara karşı işememelerini söylemesi

süper filim geçen sene digitürkte yayınlandı.

şu okulu uzatan arkadaşın... "2 dönem daha uzatırsam rektör okulu üzerime yapacak" repliğine kopmuştum...

yine aynı arkadaş... solcu öğrencilere dair. "Deniz gezmiş parka giyor diye herifler yaz kış parka giyiyor... iyi ki mayo giymemiş... kışın soğuktan ölürmüş bunlar" gibi bir replik vardı...

ama sonu kötüyüdü...

koptuğum sahneleden biri de şöyleydi:

koğuşlarda isyan vardır ve sayım yapılamamaktadır.
sabah mesai başlarken gardiyan cezaevi müdürüne
-müdürüm 3 (veya daha farklı) tane mahkum firar etmiş..
müdür: koğuşlara girebildiniz mi? nasıl tespit ettiniz..
-müdürüm gazeteler yazıyor

Geri