ordu mu giresun mu ?

Kodla Büyü

ogretmen_pc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Karadeniz i bilen arkadaşlar şimdi yoldayiz Fatsa yi geçtik hiç bu taraf lari bilmiyoruz sizce nerde kalmalı Öğretmenevi tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı ilçelerde olabilir

ordu da yol üstünde öğretmen evi var görürsünüz. orası kalmak için uygundur.

ogretmen_pc' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Bulancak öğretmenevini deneyin...
Hocam çok çok teşekkürler :alkis: bulancak da yer varmış

5.5 sene görev yaptım Bulancak'da. Bir süre öğretmenevinde de kaldım. Güzel yerdir Bulancak, öğretmenevinde en üst katta manzara karşı yemek yemeyi unutmayın...

atakom' Alıntı:
yolculuk nereye hocam?
Yolculuk rize Ardeşen e. geze geze gidelim dedik pek bi plan da yapmadık uzungöl u merak ediyoruz eşim Sümela Manastırı'nı görmek istiyor 1.5 yaşında bebeğimiz var çok mu zor olur bilginiz var mı ?

DaMieN' Alıntı:
ogretmen_pc' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

5.5 sene görev yaptım Bulancak'da. Bir süre öğretmenevinde de kaldım. Güzel yerdir Bulancak, öğretmenevinde en üst katta manzara karşı yemek yemeyi unutmayın...
Hocam sizin tavsiye niz olmasaydı ordu da içimize pek sinmeyen bi otelde kalacaktik temizlik ve güvenlik konusu da belli değildi bulancak çok iyi oldu deniz kenarında küçük temiz bi yermis Öğretmenevi olunca gönül rahatlığı oluyor tekrardan çok çok sağolun :alkis:

ogretmen_pc' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
ogretmen_pc' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

Hocam sizin tavsiye niz olmasaydı ordu da içimize pek sinmeyen bi otelde kalacaktik temizlik ve güvenlik konusu da belli değildi bulancak çok iyi oldu deniz kenarında küçük temiz bi yermis Öğretmenevi olunca gönül rahatlığı oluyor tekrardan çok çok sağolun :alkis:

Est. rica ederim. Sümelaya çıktınız mı bilmiyorum ama araç girişi için arka taraftan giriş yaparsanız eğer sorun olmaz diye düşünüyorum. Patika yolda çok zorlanırsınız...

ogretmen_pc' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
ogretmen_pc' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

Hangi oteldi hocam o baktığınız?
Geçen hafta ben de Ayder yaylasındaydım, gerçekten gitmeye değiyor, yaylada muhakkak bir gece kalın hocam
Sümela manastırına gittiğinizde de araba yolunu sununa kadar devam edin sizi doğruna manastırın önüne götürecektir, sakın arabayı ilk girişte bırakıp yürüme patika yoldan çıkmayın pestiliniz çıkar valla

Fakat asıl keyifli olan yer o patika yol aslında. Elbette yorulmaya gelemeyen ve küçük çocuğu olanlar için zor olur. Ben öğrencilerimle o yoldan gitmiştim zamanında...

Sümela ya cesaret edemedik uzungöl de kaldık muhteşem di sezgin otelde kaldik temiz güzeldi uzungöl e doyamadigimiz inş yine geliriz

Geri