Opel corsa- Ford fiesta- wolsvogen polo

Kodla Büyü
İkinci el 2010 üstü düşünüyorsan
2011 polo bluemotion 1.2 tdi

Fender' Alıntı:
Polo Derim.

Bluemotion - Comfortline - Trendline - Pulse - GTI Donanım seçenekleri içersinden Tavsiyem :

Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG'dir. ( Comfortline )

230 Torka sahip motor...
Performans iyi ama arabada donanım yok hocam.

Corsanın benzinlisi 100 km ye nekadar yakar acaba.. dizelmi alınmalı yoksa benzinlimi?? malum dizeller biraz pahalı...

aakcakaza' Alıntı:
Hocam az bieneceksen boşver dizeli ama çok gezerim dersen bence dizel dusun.

Hocam ayda tahminen 500-1000 km yaparım... İlçede öğretmenlik yapıyorum.. merkezden ailem var(40 km). eşimin aileside farklı ilde(200 km)..

ben 2008 benzinli polo kullandım, donanım olarak en boşuydu ama sürüş konforu, rahatlığı gayet iyiydi. şimdi 2006 dizel corsa var yakıt ve vergi (1.3 motor) konusunda gayet iyi ama sürüş konforu açısından polo daha iyi.

bence yeni kasalardan dizel corsa alınabilir. ben yeni poloları baya araştırdım gerçekten güzel araba ama comfortline donanımlar çok fakir, trendline (1,2 dizel) iç malzeme kalitesi comfortlinedan farklı sert plastik, ayrıca bluemotion da donanım olarak çok iyi ama iç malzeme kalitesi trendline ile aynı...

Arkadaşlar bir türlü karar veremiyorum.. 2. el araba alacağım.. Ancak polo benzinli, tüp taktırsan bağaj kalmaz... benzinli kullanırsanda 6-7 ay sonra sıkmaya başlar yakıt seni..... Corsa dizel desen, 2. ellerde düşük km li bulmmak zor... km yüksek olanlarada güven olmaz.... Önerilerinizi bekliyorum...

Arkadaşlar polodan vazgeçtim... Fiesta ve corsa bakıyorum şimdi.. Otomatik benzinlimi? yoksa düz vitez dizelmi?? fiyatları aşağı yukarı aynı oluyor... bu araçlar fazla yakarmı bi bilgim yok... 2010 2011 düşünüyorum... fiesta titanyum veya corsa enjoy alacağım.. ancak benzinli otomatikmi? yoksa dizelmi karar veremedim... senede 10000-15000 km en fazla yol yaparım..

hocam otomatik benzinli fiesta, sehiricinde 100 km.de yaklasik 9 lt. yakiyor. otomatik benzinli Corsa ise 8.1 lt civarlarinda..
illa otomatik vites olmak zorunda degilim diyorsaniz, bence tabii ki dizel duz vites alabilirsiniz..

bende takipteyim yeni kasaları .fiesta ve corsa da dizel ikinci el az kilometre bulmak oldukça zor..150binden başlıyor.

agd85' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-gelin-gibi-beyaz-72994356/detay
arkadaşlar bu araba kaç lira olsa alınır

O araca çok istemiş 2006 model 74.000 de olan trendline modelini 20.250 ye aldık ankaradan..

2004 poloya 125 bin km de nasıl 20 milyarları veriyosunuz anlamıyorum arkadaşlar..tüketimi çok fazla...artık iyiden iyiye eskimiş..ve hala 20binler de fiyat..en fazla 17 bin verilir daha da fazlasını veren bedavadan para kazanıyodur..

hbasdereli' Alıntı:
agd85' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-gelin-gibi-beyaz-72994356/detay
arkadaşlar bu araba kaç lira olsa alınır

O araca çok istemiş 2006 model 74.000 de olan trendline modelini 20.250 ye aldık ankaradan..
hayırlı olsun hocam. ben de mersinde böyle bir araba arıyorum ama bulamıyorum. çoğu araba boyalı, bazılarının değişeni var. içime sinmiyor. bulamazsam sıfır alırım artık. zaten 1.25 trend modeli 30000 sanırım. içime sinmeyen arabaya 23-24 vereceğime biraz daha ekleyip sıfır alırım daha iyi...

spider23' Alıntı:
2004 poloya 125 bin km de nasıl 20 milyarları veriyosunuz anlamıyorum arkadaşlar..tüketimi çok fazla...artık iyiden iyiye eskimiş..ve hala 20binler de fiyat..en fazla 17 bin verilir daha da fazlasını veren bedavadan para kazanıyodur..
hocam almadık arabayı sadece fiyat soruyorum nasılm fiyatı diye baktığım bi ara. değil arkadaşın abi tavsiyesi üzerine baktım ilandan. 15-20 arası araba bakıyorum ama pek araba denk gelmiyo. bakalım hayırlsı

Geri