Online Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi -CCNA Sınavları sonuçları nasl gidiyor?

Kodla Büyü
yav hakkaten bu ingilizce olayını nasıl halledecez arkadaşlar... seckin seni ve tolgayı tanıyorum sorum size değil...

Ankara'da olacak sınavlar İngilizcemi olacak.Bilgisi olan varmı.Şu an kursta olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirllermi.

Kaynağı Türkçe olan BT1 kursu için final sınavı Türkçe
Kaynağı İngilizce olan Discovery1 kursu için final sınavı İngilizce
herbirinden ortalama 50 soru geçme Notu 80

80 üstü alan cisco eğitici oluyor 45 üstü alan başarılı oluyor.

merak ettiğim birde şu var bu online sınavlar da ortalamaya dahilmiş yeni öğrendim maalesef ve tekrar katılma şansı yokmuş. Bu eğitimlere gidip de cisco eğiticisi olamayan var mı? o zaman ne anlamı kaldıki biz gidip kurs açamadıktan sonra 45 üstü alıp başarılı olmanın ne anlamı var ki?

bu eğitekin verdiği şifreler hakkında bilgisi olan varmı yoksa kurs başladığında bir hesapmı oluşturuluyor bize. intel kursundaki gibi sistemetik bir şifre dağıtımımı söz konusu

19 Mayısta online eğitimimiz başlıyor. Kullanıcı adı şifresini nerden öğreniyoruz. Meil gelecekse niye gelmedi

19 mayısta online eğitim başlayacaktı ama şifre filan göndermediler. şifre gelen oldumu arkdaşlar. online eğitim kısmı nerden ve nasıl olacak.

gradebook weighted percentage: 65,6 oldu. bu iyi mi ? ve ne demek? birde discovery notları ayrı dal olarak mı değerlendirilecek?

sorular için 1 saat süre var ve bizde araştırıp ancak cevaplıyoruz. ben yapamadım. hem gönderirsekte etik olmazdı galiba :oops:

ayhan1' Alıntı:
gradebook weighted percentage: 65,6 oldu. bu iyi mi ? ve ne demek? birde discovery notları ayrı dal olarak mı değerlendirilecek?

demiştim fakat bugun baktığımda gradebook weighted percentage: 33.3 olduğunu gördüm. size de oldu mu? Ne demek acaba?

ayhan1' Alıntı:
ayhan1' Alıntı:

demiştim fakat bugun baktığımda gradebook weighted percentage: 33.3 olduğunu gördüm. size de oldu mu? Ne demek acaba?

Sayın hocalarım, şu an eğitimdeyiz. Olayo şöle açıklayayım, girmiş olduğunuz sınavların her biri %3 ağırlığa sahiptir. %50 ağırlık finalde(onu ankarada alacaksınız) %20 skills (ankarada eğiticiniz tarafından sizin hakkınızdaki görüşlerini belirten değer) ve ... Score diye bir ifade var bu da yine eğitici tarafından verilecek bir nottur.

Yani weighted percentage en fazla 3x9=27 ağırlığa sahip olacaktır DIS için aslında ağırlıklara baktığınızda göreceksiniz ki sınavların hepsinden 100 de alsanız mezuniyet notunuza maksimum etkisi 27 puan olacaktır.

Ayrıca Final sınavından 80 altı alan sertifika alamıyacak ve başarısız sayılacaksınız.

Yani pek kolay bir eğitim değil. Sizleri stresli günler bekliyor diyebilirim.

:cry: Nette sorular var bulursunuz ama asla buraya çalışmadan gelmeyin.

kardeşim bu kadar sıkıntı sters önü olmayan bir iş ve 6 aylık görevlendirmelerle yürüyen tamamen keyfi uygulamaya yönelik bir iş için değermi

görende yüksek lisans veya doktora yapıyoruz sanacak

6.katt wıreless full cekerken yazması kolay gel 1.kata da mesaj yaz goreyım seckın hoca

arkadaşlar soruları buraya yazamazmıyız yada özele atamazmısınız. bir de online eğitim kısmı için tavsiyeleriniz nelerdir.

temmuzda gideceğim galiba kursa ama ne aryan ne şifre veren var
gaiba soruşturma açtıklarını defterden silecekler

Geri