Online Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Eğitimi -CCNA Sınavları sonuçları nasl gidiyor?

Kodla Büyü
T

tolga264

Misafir
arkadaslar ben sınavları bıtırmedım bıtırınce belırtecegım notlarımı .bazı sınavlar kolay ama bazıları gercekten ugrastırıyor

Bu proje hakkında bilgisi olanlar varsa yazabilir mi. Özellikle şu an Ankarada yüz yüze eğitimde olanlar.

bencede eğitimde olan arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse güzel olur.. malum hepimizin başına gelecek bu eğitim..

Arkadaşlar online alıyoruz bakalım
Skill Review 88.2
Chapter1 100
Chapter2 100
Chapter3 100
Gerisini de bu akşam alıcam yazarım.
Sorular da verebilirim ama kavga çıkıyo sonra İntel de olduğu gibi forumdan siliyolar falan
Saçmalıklara yer vermemek için istekli olan arkadaşlara mail atabilirim :)

Chapter5 Hüsran :( 71,4 Valla anlamadım neden böle oldu
Aslında emindim sorulardana ama çeviri metinler çok çeldirici
İnglizce sorular da çevirirken zor oluyo bakalım önümzde maçlara bakıcaz

ch1 100
ch2 93.4
ch3 100
ch6 91.3
ch7 100
ch8 94.7
ch11 88.2 gerısı bugun yarın bıtecek

gradebook taki btt1 sonuçlarım(tum sınavlar)
weighted percentage: 37.2
anlamadığım bişey var skills'ten 0 puan vermişler neye göre 0 verdiler anlamadım

gradebook 34.9 skılls bende de 0 gozukuyor ch15-16 sınavım eksık acılınca yapaagım

Vay be eğitici olmak varmış. Neden bizlere de vermiyorlar böyle kurslar? :(

soruların yayınlanmasına sakınca yoksa bizler de inceleyebilir miyiz hocam ? yani buradan verseniz soruları.

37.7 grdaebook weighted percentage tum sınavlar bıttı sımdı dıscovery zamanı

http://cisco.netacad.net Ordan kullanıcı adı ve şifreyle login oluyon.
Orardan LEARN kısmındaki BTT_egitek seçiyon ve açılan yeni pencerede Take assesment'tan açık olan sınvları alabilirsin.... Kolay gelsin[/quote]

Arkadaşlar, bu bağlantıdan giriş yapmak için Eğitek'in verdiği bir kullanıcı adı ve şifremi var. Çünkü, ben Cisco ya kayıt oldum, o kullanıcı adı ve şifre ili bu linkten giriş yapamıyorum.

nemesis055' Alıntı:
http://cisco.netacad.net Ordan kullanıcı adı ve şifreyle login oluyon.
Orardan LEARN kısmındaki BTT_egitek seçiyon ve açılan yeni pencerede Take assesment'tan açık olan sınvları alabilirsin.... Kolay gelsin

Arkadaşlar, bu bağlantıdan giriş yapmak için Eğitek'in verdiği bir kullanıcı adı ve şifremi var. Çünkü, ben Cisco ya kayıt oldum, o kullanıcı adı ve şifre ili bu linkten giriş yapamıyorum.[/quote]

evet var...

BTT1 yanii 1. bölüm türkçe 2. bölüm discovery kısmı ingilizce.

nye kımse notunu yazmıyor kı be 2.bolume gectim ınsallah pazar gunu bıtecek sınavlar

formator5555 hocam ebitefo sınavında başarılı olmuşsun diye seni bu kursa almışlar merak etme halledersin :)

arkadaşlar DIS yani 2. bölüm aslında zor diil ama kavramları anlamak için iyi bi mesleki ingilizce lazım. Ben ilk 2 sınavı aldım
1. 100
2. 85
3-4 bu akşam alıcam. İldeki arkadaşınızla kırışın bir başka konu çalışsın biri başka böylece vakit kazanmş olursunuz.

ebfo45 hocam siz aldınız herhalde tüm sınavları elinizde varsa gönderin bu kadar kasmayalım bizde, rahat rahat gidip alalım eğitimlerimizi :idea:

Geri