Okulunuz için hangi siteyi kullanmak isterdiniz?

Kodla Büyü

Okulunuz için hangi siteyi kullanmak isterdiniz?

• http://www.cayeliyibo.k12.tr

Oy: 126 44.1%
  • http://www.ozelilgiilkogretim.k12.tr

Oy: 30 10.5%
  • http://www.ozdebir.k12.tr

Oy: 55 19.2%
  • http://www.cayelihem.gov.tr

Oy: 35 12.2%
  • http://www.fernursozenanaokulu.k12.tr

Oy: 16 5.6%
  • http://www.cayeliaol.k12.tr

Oy: 24 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    286
html5' Alıntı:
Bedava paylaşacak değil heralde. Attaki linkten alabilirsiniz.

http://www.schoolwebeditor.com/

dalgamı geçiyorsunuz siz yaa. en çok beğenileni paylaşacam demek ücretsiz olarak verecem demektir. paylaşmaktan anladığınız satmak mı sizin. yoksa kafadan bu linki koyarsınız ve beğendiğiniz vasa buradan satın alabilirsiniz dersiniz. milletle dalga geçer gibi nedir bu yaa. kimse sizden birşey istemedi. ankette çıkanı paylaşacam diye hocam söyledi. sonrada beğendin madem satın al. git o zaman sende başka başlık atında sat

Le_roy' Alıntı:
Tasarladığım okul web sitelerinden hangisini okulunuz için kullanmak isterdiniz? Anketten çıkacak sonuca göre sizin için bir şablon hazırlayıp paylaşmayı düşünüyorum.

Değerlendirmeyi genel olarak yapabilirsiniz.
İçerik, tasarım, işlevsellik gibi kritelerinizi mesajalrınızla da belirtirseniz sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim

kardeşim amacın kendini övdürmekmi. anketi normal ekleseydinde zaten insanlar oylardı. sana illede elindekileri paylaş diyen mi oldu sana. madem paylaşmayacaksın yalan söyleme o zaman.

Bu başlığın kilitlenmesi gerekiyor. açılış amacının dışına çıktığını düşünüyorum.

hocam hepsi birbirinden güzel ..ben de site yaptım diyordum sizinkileri görene dek..tebrik ederim..bana siteler hakkında bilgi verebilir misiniz ne kullandınız v.s.. faydalanalım hatta bişeyler öğrenelim..

Arkadaş herşeyi satıp kaçmış herhalde. kendi paylaşıcam diyip kendi kaçıyor ilginç

hepsi birbirinden güzel

hocam bu sitelirin hepsi çok güzel hepsi süper olmuş. elinize sağlık. bunları nasıl yaptığınızı ya da nasıl yapabileceğimizi anlatır mısınız?

Arkadaşlar konunun tekrar açıldığını geç farkettim özür dilerim. Öncelikle bazı arkadaşalrın bu konuda sitemleri var haklılarda. Bir açıklama yapmam gerekiyodu ancak bu konu çok eskide kalmıştı ve ben gözden kaçırdım. Bu konuyu açtığımda ankette çıkan birinci web sitemin şablonunu paylaşmayı düşünüyorum yazdım. Niyetim ve yaptıklarımın neden uyuşmadığını açıklamak isterim.

Ankette açık ara birinci olan cayeliyibo.k12.tr web sitesi şablonunu hazırlamak için işe başladım ve her arkadaşın kolaylıkla kurulabilmesi için uyarlamar yapmaya değiştirmeye çalıştım. Ancak o kadar karmaşık ve ve okadar zor bir hale geldiki hem ben uyarlamak için çok çaba harcamam gerekekirdi, hemde kullanmak isteyen arkadaşlar kurulumda çok zorlanacaklardı. Hem uyum, hem kodlama hemde işlevsellik olarak çok kötü bir paylaşımın doğru olmayacağını düşündüm ve en baştan sizin beğendiğiniz tasarımda kolay kurulabilen, kolay uyarlanabilen ve kodlama hatalarından arındırılmış daha güvenli bir şablon hazırladım. yaklaşık bir ay bu sistem için uğraştım. ve ortaya http://www.schoolwebeditor.com da gördüğünüz sistem çıktı.

Her zaman söyledim, benim burada asla kar amacım olmadı. Ben büyük emek verdim ve tek tek her sayfanın kodunu tekrar yazdım, sıfırdan tüm okullar için kullanılabilecek bir sitem oluşturdum ve istedim ki bu sisteme sadece ihtiyacı olan arkadaşlar sahip olsun. Bu nedenle herkesin zorlanmadan ödeyebileceği bir miktar olan 50 liraya sattığmı duyurdum. Eski sistemi paylaştığımda oluşan hatalarda size yardımcı olmam çok ama çok zor olurdu ki sizde hatalarla dolu bir sistemle uğraşmak istemezdiniz. Ama SWE yi çok düşük bir ücrete satıp ihtiyacı olan arkadaşlara verdim ve sorunsuz çalıştırana kadarda her birine ayrı ayrı yardımcı oldum. Hatta burda da alan birçok arkadaşım var. hepsi buraya üye, bir şikayeti olan varsa söylebilirler. Sonradan bazı arkadaşalrın art niyetli davranmaları nedeniyle fiyatı arttırdım. Ancak yaklaşık bir ay boyunca 50 liradan satış yaptım ve burda da her üyeye bunu duyurduğumu düşünüyorum.

Kendimi ifade edebildi mi bilmiyorum. Beni eleştiren arkadaşların haklı olduğunu, biz söz verdiğimi biliyorum. Bunun gereğini yerine getirmek içinde ankette birinci olan cayeliyibo.k12.tr adresinde yayınlanan web sayfasının tüm dosylarını veritabanı temizlemiş halde aşağıdaki linkten paylaşıyorum.. Ancak sistem kurulumunun ve uyum sağlamanının çok zor olduğunu önceden belirtmeliyim.

https://rapidshare.com/files/214364475/cayeliyibo.k12.tr.rar

Arkadaşlar 50 lira çok çok çok makul bir fiyat. Evet konudan ücretsiz paylaşılacağı anlaşılıyor ki en sonunda paylaşmış da arkadaşımız.

Bence 50 lira yüksek bir rakam değil. Meslektaşımızı desteklemeliyiz. O site için hatta 50 lira bedava. Okul yönetimine gösterdiğinizde 50 lirayı vereceklerine eminim.

Bence hocam hakediyor. Destekleyelim meslektaşımızı. Bence özrü yerinde hocamızın.

bencede fiyat makul arkadaşlar, o kadar emek verilmiş. anket konusunda ise arkadaş sanırım hangi sistemi üçretli tasarlasaydım deseydi daha doğru olurdu
eline sağlık güzel bi sistem

Le_roy' Alıntı:
Kendimi ifade edebildi mi bilmiyorum. Beni eleştiren arkadaşların haklı olduğunu, biz söz verdiğimi biliyorum. Bunun gereğini yerine getirmek içinde ankette birinci olan cayeliyibo.k12.tr adresinde yayınlanan web sayfasının tüm dosylarını veritabanı temizlemiş halde aşağıdaki linkten paylaşıyorum.. Ancak sistem kurulumunun ve uyum sağlamanının çok zor olduğunu önceden belirtmeliyim. [/size]

...
Hocam emeklerine sağlık. Keşke daha önce bu mesajı yazsaydın da yukarıdaki olumsuz mesajlar yazılmasaydı. Doğrusu da buydu. En beğenilen şablonu paylaştınız ve bitti. Konu amacına ulaştı.

DESTEK isteyenler olursa gidecekleri yer bahsettiğiniz web sitesi ve bunun da bir ücreti olduğunu artık öğrendiler.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Paylaşımınız için TEŞEKKÜR EDİYORUM...

Le_roy' Alıntı:

Kendimi ifade edebildi mi bilmiyorum. Beni eleştiren arkadaşların haklı olduğunu, biz söz verdiğimi biliyorum. Bunun gereğini yerine getirmek içinde ankette birinci olan cayeliyibo.k12.tr adresinde yayınlanan web sayfasının tüm dosylarını veritabanı temizlemiş halde aşağıdaki linkten paylaşıyorum.. Ancak sistem kurulumunun ve uyum sağlamanının çok zor olduğunu önceden belirtmeliyim.

yönetim panelinin yarısı çalışmıyor sayın hocam. dosyalar yok mesela ogretmen_yonetim.asp gibi yonetim panelinin sayfalarının yarısı eksik

mobile' Alıntı:
Le_roy' Alıntı:

yönetim panelinin yarısı çalışmıyor sayın hocam. dosyalar yok mesela ogretmen_yonetim.asp gibi yonetim panelinin sayfalarının yarısı eksik

Bilerek göndemediğimi düşünmeyin sakın hocam bendeki sistem bu kadar.. Ne varsa gönderdim.. bannerın fla sını bile gönderen ben dosya saklamak gibi bişey yapmam.. Benimde mesajımda anlatmaya çalıştığım buydu..

Le_roy' Alıntı:
Bilerek göndemediğimi düşünmeyin sakın hocam bendeki sistem bu kadar.. Ne varsa gönderdim.. bannerın fla sını bile gönderen ben dosya saklamak gibi bişey yapmam.. Benimde mesajımda anlatmaya çalıştığım buydu..
yok hocam neden öyle düşüneyimki. sitenin tamamı düzgün çalışıyor sadece yönetim panelinden 5-10 dosya eksik. tesadüf işte

hocam şow yapmışsın ama sonuna kadar da haketmişsin doğrusu.
emeğine sağlık.

en temel kullanıcı düzeyinde " zaman tünelini andırıyor" diyebilirim. şık :alkis:

çalışacak bişi yokki, adam uyanık yönetim panelinin yarısını yüklememiş sonrada eksik diyor. çocuk kandırıyor. bütün site içerikler var ama ne tesadüfki yönetim panelinin yarısı eksik. bilmeyen adamı kandırırsın ama bileni kandıramazsın. zaten öyleydi diyor ama bütün içerikler kodlarla veritabanından çekiliyor demekki varmış ve yönetim panelinden eklenmiş içerikler. kimse alnına silah dayamadı yaptığını paylaş diye, kendin paylaşıcam yazıp süper reklamını yaptıktan sonra ortadan kaybolup bir anda parayla satıyorum diye çıktın sonra birde tamam paylaşıyorum diyip yönetim paneli eksik paylaşıp insanları aptal yerine koyma kardeşim.

mobile' Alıntı:
çalışacak bişi yokki, adam uyanık yönetim panelinin yarısını yüklememiş sonrada eksik diyor. çocuk kandırıyor. bütün site içerikler var ama ne tesadüfki yönetim panelinin yarısı eksik. bilmeyen adamı kandırırsın ama bileni kandıramazsın. zaten öyleydi diyor ama bütün içerikler kodlarla veritabanından çekiliyor demekki varmış ve yönetim panelinden eklenmiş içerikler. kimse alnına silah dayamadı yaptığını paylaş diye, kendin paylaşıcam yazıp süper reklamını yaptıktan sonra ortadan kaybolup bir anda parayla satıyorum diye çıktın sonra birde tamam paylaşıyorum diyip yönetim paneli eksik paylaşıp insanları aptal yerine koyma kardeşim.

Çok sert çıkmışssın hocam ya hata olmuşsa giderecektir arkadaş diye düşünüyorum..

paylaşacaktım sonra baktım yoğun ilgi var bende para kazanabilirim diye düşündüm. o kadarda emek harcadıktan sonra vermekten vazgeçtim dese sorun kalmayacak zaten.

kimse kimsenin emeğine saygısızlık yapmaz zaten.

hocamı çalışmalarından dolayı hepimiz kutluyoruz ancak keşke paylaşacam demeseydi. şu an kendi emeğiyle, kendi çalışmasıyla bir bakıma suçlu konumuna düştü.

emeğin için teşekkürler ancak tutum için aynı şeyi diyemiyeceğim.

mobile' Alıntı:

:) Size ne diyeyim bilmiyorum hocam, sadece tebessüm ettim çünkü komik.. Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Bana demediğnizi bırakmadınız ama ben yinede sizin gibi davranıp sizi suçlamıcam merak etmeyin. O kadar açıklama yaptım derdimi anlatmaya çalıştım ama siz hala beni suçluyosunuz. Bakın tekrar söylüyorum. SİSTEMİN BENDEKİ HALİDE BU KADAR. YANİ BAZI YÖNETİM DOSYALARI ORJİNALİNDEDE YOK. Kimseyi enayi yerine koymuyorum.. Siz bu işten anlasaydınız veritabanına bilgi yazmak için illa yönetim paneline ihtiyaç olmadığını bilirdiniz. Bende olmayan sayfaların yönetimini direk veritabanına bilgi yazarak yapıyorum. Bide şu var ki bana silah dayamadı kimse paylaş diye evet ama sizede kimse silah dayamadı illa bu dosyaları al kullan diye. hoşuna gitmediyse kullanmayabilirsin hocam. Sizden karşılığında bişey almadım ve illa sizi inka etmek zorunda değilim..

her_dem' Alıntı:
paylaşacaktım sonra baktım yoğun ilgi var bende para kazanabilirim diye düşündüm. o kadarda emek harcadıktan sonra vermekten vazgeçtim dese sorun kalmayacak zaten.
quote]

Yaptığım açıklamadan bu anlam mı çıkıyo acaba? sanırım dikkatli okumadınız hocam..

yapılan yorumları üzülerek okudum. ben de daha önce 50 tl ye sistemi alıp dün kurulumunu yaptım ve çokta memnunum. bir iki sıkıntım olunca Le_roy hocam sağolsun yardımcı oldu ve site şu an yayında. sistemin fiyatı siteye göre çok çok makul.

üzretsiz paylaşıma gelince evet bir söz verilmişti ve şuan paylaşımda. sorun yok yani.

Le_roy' Alıntı:
Ancak o kadar karmaşık ve ve okadar zor bir hale geldiki hem ben uyarlamak için çok çaba harcamam gerekekirdi, hemde kullanmak isteyen arkadaşlar kurulumda çok zorlanacaklardı. Hem uyum, hem kodlama hemde işlevsellik olarak çok kötü bir paylaşımın doğru olmayacağını düşündüm ve en baştan sizin beğendiğiniz tasarımda kolay kurulabilen, kolay uyarlanabilen ve kodlama hatalarından arındırılmış daha güvenli bir şablon hazırladım. yaklaşık bir ay bu sistem için uğraştım. ve ortaya http://www.schoolwebeditor.com da gördüğünüz sistem çıktı.

Paylaşım için teşekkürler.
Önceden de belirtmiştim, CSS (tablosuz, div katman yapısı ) ile kodlansaydı düşünmeden alırdım diye. Siz de tablosuz yapının, CSS in ne faydası var diye sormuştunuz. O an ki cevabıma karşılık, yukarıdaki alıntıda belirttiklerinizin hiç birini yaşamamınızı da sağlıyor.

asp sayfalarınıza da bakınca baya uğraştığınızı gördüm. Emeğinize sağlık.

:) Size ne diyeyim bilmiyorum hocam, sadece tebessüm ettim çünkü komik.. Kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Bana demediğnizi bırakmadınız ama ben yinede sizin gibi davranıp sizi suçlamıcam merak etmeyin. O kadar açıklama yaptım derdimi anlatmaya çalıştım ama siz hala beni suçluyosunuz. Bakın tekrar söylüyorum. SİSTEMİN BENDEKİ HALİDE BU KADAR. YANİ BAZI YÖNETİM DOSYALARI ORJİNALİNDEDE YOK. Kimseyi enayi yerine koymuyorum.. Siz bu işten anlasaydınız veritabanına bilgi yazmak için illa yönetim paneline ihtiyaç olmadığını bilirdiniz. Bende olmayan sayfaların yönetimini direk veritabanına bilgi yazarak yapıyorum. Bide şu var ki bana silah dayamadı kimse paylaş diye evet ama sizede kimse silah dayamadı illa bu dosyaları al kullan diye. hoşuna gitmediyse kullanmayabilirsin hocam. Sizden karşılığında bişey almadım ve illa sizi inka etmek zorunda değilim..[/quote]burda o kadar asp, asp.net ve php ile uğraşan var bir anket yap bakalım bu işle uğraşanlardan hiç önce veritabanına bilgileri elle kayıt edip sonradan yönetim paneli sayfalarını oluşturan varmı

mobile' Alıntı:
burda o kadar asp, asp.net ve php ile uğraşan var bir anket yap bakalım bu işle uğraşanlardan hiç önce veritabanına bilgileri elle kayıt edip sonradan yönetim paneli sayfalarını oluşturan varmı

Ben öyle yapıyorum, bu seni ilgilendirir mi acaba.. Sen varya çok tuhafsın arkadaşım ya. Ben paylaştım ister kullan ister kullanma. :)

Le_roy' Alıntı:
Ben öyle yapıyorum, bu seni ilgilendirir mi acaba.. Sen varya çok tuhafsın arkadaşım ya. Ben paylaştım ister kullan ister kullanma. :)
Benim kendime ait zaten bir sistemim var kullandığım seninki ile nerdeyse aynı( tabili tasarım değil kodlama ve yönetim paneli kısmı benzer). asp de yaptım bende. ve ben kesinlikle paylaşmıyorum kimseyle sistemimi. benim sorunum senin insanları kandırman. bak yukarıdada yazmışsın ya ben paylaştım ister kullan ister kullanma diyede bunu alan kimse kullanamazki sorun orda zaten. yönetim paneli olmadan bir anlamı yok paylaşmanın. sadece html sini kullansınlar diyorsanda onu zaten paylaşmana gerek yok istenilen sitenin html kısmını zaten kaydedebiliyorsun :)

mobile' Alıntı:
Le_roy' Alıntı:
Benim kendime ait zaten bir sistemim var kullandığım seninki ile nerdeyse aynı( tabili tasarım değil kodlama ve yönetim paneli kısmı benzer). asp de yaptım bende. ve ben kesinlikle paylaşmıyorum kimseyle sistemimi. benim sorunum senin insanları kandırman. bak yukarıdada yazmışsın ya ben paylaştım ister kullan ister kullanma diyede bunu alan kimse kullanamazki sorun orda zaten. yönetim paneli olmadan bir anlamı yok paylaşmanın. sadece html sini kullansınlar diyorsanda onu zaten paylaşmana gerek yok istenilen sitenin html kısmını zaten kaydedebiliyorsun :)

arkadaşım zaten yaptığım ilk açıklamı dikkatli okursan "bu sistemi bu şekilde paylaşırsam bi anlamı olmaz bu nedenle paylaşmadım ve yeni bir sistem yaptım" dedim. ama arkadaşlara bir söz verdim diye paylaştım ne varsa. Ama sen inanmıyorsun hala. Benim insanları kandırdığımı düşünüyosun ama inan öyle değil. İyi niyetli bişeyler yapmaya çalıştım ama asla insanları kandırmak aklımın ucundan geçmedi. Emin olabilirsin bundar. Rahat ol seni ve kimseyi kandırmadım. Seni nasıl inandırıcağımı söye onu yapayım. Yoksa beni haksız yere suçlama artık istersen..

Geri