Okulunuz için hangi siteyi kullanmak isterdiniz?

Kodla Büyü

Okulunuz için hangi siteyi kullanmak isterdiniz?

• http://www.cayeliyibo.k12.tr

Oy: 126 44.1%
  • http://www.ozelilgiilkogretim.k12.tr

Oy: 30 10.5%
  • http://www.ozdebir.k12.tr

Oy: 55 19.2%
  • http://www.cayelihem.gov.tr

Oy: 35 12.2%
  • http://www.fernursozenanaokulu.k12.tr

Oy: 16 5.6%
  • http://www.cayeliaol.k12.tr

Oy: 24 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    286

Le_roy

Site Gezgini
Tasarladığım okul web sitelerinden hangisini okulunuz için kullanmak isterdiniz? Anketten çıkacak sonuca göre sizin için bir şablon hazırlayıp paylaşmayı düşünüyorum.

Değerlendirmeyi genel olarak yapabilirsiniz.
İçerik, tasarım, işlevsellik gibi kritelerinizi mesajalrınızla da belirtirseniz sevinirim.
Şimdiden çok teşekkür ederim

cayeliyibo.k12.tr'ye ait tüm dosyaları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Daha önce yayınlamıştım ama link silinmişti. Tekrar yayınlıyorum.

https://rapidshare.com/files/321574371/ ... k12.tr.rar

Re: Hangi web sitesini daha çok beğendiniz?

Hocam sitelere bakıldığında tarzınız hemen kendini gösteriyor. Bir tasarım kimliğinizin oluşması bence güzl bişey. Artık yaptığınız sitelere bakınca sizin yaptığınızı anlayabiliyoruz. Gayet başarılı çalışmalar. Ben son çalışmanızı beğendim. Ama sizden tarzınızın tamamen dışında çok daha farklı siteler ded bekliyoruz.

suatozt' Alıntı:
Hocam sitelere bakıldığında tarzınız hemen kendini gösteriyor. Bir tasarım kimliğinizin oluşması bence güzl bişey. Artık yaptığınız sitelere bakınca sizin yaptığınızı anlayabiliyoruz. Gayet başarılı çalışmalar. Ben son çalışmanızı beğendim. Ama sizden tarzınızın tamamen dışında çok daha farklı siteler ded bekliyoruz.

Teşekkür ederim hocam değerlendirmeniz için.. bende artık farklı tazda site yapmak istiyorum ama okul müdürleri daha önce yaptığım sitelere bakıp onun gibi olsun istiyorlar. fazla kalıp dışına çıktığımda beğenmiyorlar. Son sitede yani Anadolu öğretmen lisesi sitesinde menüyü biraz farklı yapayım dedim. onu bile kabullendirmek kolay olmadı. Farklı sektörler için çalışırsam daha farklı işler yapmak istiyorum.

hocam benim tercihim ESENLER ÖZDEBİR..
..
banner tasarımınızı çok sevdim.
alttaki meb sponsor linklerindek düşünceniz çok hoş.
Açtığınız sayfaya göre değişen SAĞ MENÜ düşüncesi güzel
site genel renk uyumu çok güzel
..
eleştirebileceğim 2 şey olabilir ilk bakışta dikkatim çeken
1. Sol Alt kısımda yer alan ZİYAETÇİ SAYISI fazla dikkat çekmiyor. onu da Sağ Alt kısımdaki TASARIMCI kısmı gibi FARKLI RENK ve İKİ SATIR şeklinde olabilirdi.
2. Site genel tasarımı KÖŞELİ ama ana içerik kısmının kenarlar YUVARLATILMIŞ. ama yuvarlatma oranı biraz fazla geldi benim gözüme.
minik ama gözüme takıldı diye paylaşaym istedim
..
Sanırım tasarımlarınızda KENDİ PANEL YAPINIZI kullanıyorsunuz. mümkünde ADMIN ARAYUZU ne ait bir kaç fotoğraf paylaşırsanız için mutfak kısmını da görmüş oluruz :D

Yani tek kelimeyle çok güzel hazırlamışsınız. İncelediğim kadarıyla tablo mantığı kullanmışsınız. Biraz daha div mantığıyla site hazırlamanız profesyonel bakımdan çok daha iyi olur.

genel olarak güzel farklı olarak anaokulunun ilgimi çekti.
Ama tasarım bakımından genel olarak birbirinin aynısı :alkis:

çok merak ediyorum nasıl yapıyorsunuz bu siteleri. bi eğitim açın da gelelim hocam. harikasınız. bende hepsi diyorum :alkis:

okyanus41' Alıntı:
çok merak ediyorum nasıl yapıyorsunuz bu siteleri. bi eğitim açın da gelelim hocam. harikasınız. bende hepsi diyorum :alkis:

hocam Çayeli'nde toplanalım. Burada hizmetiçi eğitim enstitüsü var.. :D

Tasarıma diyecek yok da bu tür sesler demode olmadı mı artık.

hepsinin aynı tasarımcıdan çıktığı belli. güzel. karar vermekte zorlandım ama hem sitesini seçtim. arka planların çok siyah gibi geldi bana. içerik biraz daha genişletilebilir bence. güzel siteler, tebrikler.

Ben tebrik ediyorum sizi. Gerçekten güzeller. Yetkililer bu çalışmalarınızı "Site işte..." diye geçiştirmiyordur umarım.
İlk ve son site dışındakileri özellikle beğendim. Oyumu da kullandım.
Elleriniz dert görmesin.

Siteleriniz gerçekten çok güzel. Bilgisayar öğretmeniyseniz size tek şey diyebilirim. Milli Eğitimde bu yetenek heba olup gidecek ona üzülüyorum. :cry:
Bu arada anasınıfına yaptığınız site hoşuma gitti. hedef kitleye çok uygun :+1:

hocam formatörlükteki boş zamanları çalışarak değerlendirdiğinizde bir çok şeyi öğrenebiliyorsunuz...

hocam hepsi mükemmel tasarımlar tebrik ediyorum...
sormadan geçemeyeceğim bu siteleri hazır sistemler kullanarak mı tasarladınız yoksa kodlamayla mı yaptınız hocam. sayfalarda hakkimizda.asp haberler.asp vs. gibi sayfalar var. kodlamayla yapmışsanız eğer bir kere daha tebrik edecem :) :alkis: :alkis: :alkis:

Elinize sağlık hocam güzel siteler olmuş.

siteleriniz gerçekten mükemmel hepsi diye bir seçenek de olmalı. :++:

Çayeli Anadolu Öğretmen Lisesini seçtim...Anaokulu sitesini de beğendiğimi söylemeliyim...

Elinize sağlık...

Hepsi güzel ama Özde-Bir daha bi güzel :)
Emeğinize sağlık.

lyon-85' Alıntı:
hocam hepsi mükemmel tasarımlar tebrik ediyorum...
sormadan geçemeyeceğim bu siteleri hazır sistemler kullanarak mı tasarladınız yoksa kodlamayla mı yaptınız hocam. sayfalarda hakkimizda.asp haberler.asp vs. gibi sayfalar var. kodlamayla yapmışsanız eğer bir kere daha tebrik edecem :) :alkis: :alkis: :alkis:

Teşekkür ederim hocam. sitelerde hazır şablonlar yok. tüm tasarım ve kodlamalar bana ait. Web yönetim panelini bile ben yapıyorum..

Hepsi güzel...
Bir eğitim programı başlatacak olursanız öğrenciniz olurum.

Diğerlerini daha önce görmemiştim. ben yine çayelihemi seçiyorum yine. Ona MÜKEMMEL demiştim zaten. Diğerleri de çok güzel. Çayeline hizmet içine gelmiştim daha önce gezi açısından verimli olmuştu :D . Siz açarsanız bi kurs buradan duyurun lütfen. Tebrikler...

Tasarım tarzınız hoş ve sitelerin genelde hepsi iyi. Bir güzellik yapıp en az oy alan sitenin kodlarını paylaşırsanız daha da güzel olur :)))

hocam hepsi de çok güzel olmuş elinize sağlık

tasarımlarınız flash, hepsi güzel. onun için birini seçtim.... :alkis:

Hepsi süper hocam. :alkis:
Şablonları pylaşmayı düşünürmüsünüz?

Geri