Okuluma 20+1 yeni laboratuar kuruldu, ama laptop

Kodla Büyü

istasyon

Üye
Okuluma 20+1 yeni laboratuar kuruldu, yarın bakan gelip açılış yapacakmış okulda ama laboraturar msi marka 21 ader laptopdan oluşmakta. Tozdan, düşmeden, darbeden ve en önemlisi çalınmaktan nasıl koruyacağım. Laptop kiliti almayı düşündüm ama okul yönetimi paramız yok diyor. Fikri olan varmı?

hepsini bağla hocam bakan görsün :D
şaka bir tarafa korumak için özel masa,kilit vs. olsa iyi olurdu

bugün bir bayan geldi labın her yanına baktı, bizim müdüre emirler yağdırdrı gitti. Birde öğlen 12 den gelecekmiş olamayan dersimi varmış gibi gösterip ders anlatacakmışım. Ulaştırma bakanıda yanında..

hala bt sınıfı kuruluyormu ilginç. Hocam para yoksa sınıfı kilitli tutacaksın, senin sürekli sınıfında olman gerekli. Baska ögretmen ders yapıyorken bile ing-dyned gibi kontrolunde olmalı yoksa zor. Bide selamımızı söyle...

hocam normalde kurulmuyor da vanda depremde binamız yıkılnca yeni bina yaptılar ulaştırma bakanlığı 20 adet laptop göndermiş sınıflar 50- 55 arası öğrenci çıkarken çalsa bile zor anlaşılır. Sonuçta bir çzöüm bulacağız .

istasyon' Alıntı:
bugün bir bayan geldi labın her yanına baktı, bizim müdüre emirler yağdırdrı gitti. Birde öğlen 12 den gelecekmiş olamayan dersimi varmış gibi gösterip ders anlatacakmışım. Ulaştırma bakanıda yanında..
herseyimiz yapmacık, hocam dikkat et kendine rezil olcak duruma düşme malum bunların bakanları konuşmasını pek bilmiyor

:) Konuşturmazlar ama o cesaret bende yok gelen varsa Van merkez İstasyon İlköğretim okulu yarın 12 de gelin siz söyleyin

olmadı masaya yapıştır :) şaka bi yana çift taraflı yapıştırıcı tarzı şeylerle belki ucuz gecici bi çözüm bulabilirsin

eskisehir_bilisim' Alıntı:
Ne olacak bu bilişim öğretmenlerinin durumu diye sorsanız.
sormaktan sana ne zarar gelebilir ki sor çok çok terslenirsin. terslensen ne olacak zaten hepimiz ters düz olduk. norm sorunundan bir yere sığmaz olduk en azından sorun var bilsin her şey güllük gülüstanlık gibi zannetmesin. artık 3 maymunu oynamayı bırakmaları gerekiyor

bakana dersin; normalde benim dersim yok okulda ama varmı gibi gösterdiler.sayın bakanım tiyatro oynamayı bırakalımm gerçek hayatta rol istiyorum de :D

sınıftaki bilgisyarları farklı açılardan görecek kamera ile çalınma hasar verme gibi problemlerin önüne geçilebirlir
ama asıl çözüm öğrencilerin bilinçlenmesi...

Valla işin zor hocam insan kasabı bu bakan ama merak etme rezilde etse hepimiz bundan daha fazla rezil olamayız.

Hocam Allah yardımcın olsun. Hocam eğer denk gelirse inceden bi laf sokmaya çalış o rahat ol anlamaz ama en azından seninde bizimde içimiz rahatlar. Güvenlik kamerası görünümlü 10-15 liraya satılan göstermelik şeyler satılıyo al onlardan bi iki tane onları şöyle görülebilecek yere monte et tamamdır. maksat hırsızı caydırmak :++:

Hocam hangisi gelecekmiş Ömer Dinçer mi? Binali Yıldırım mı? Ömer Dinçer se dikkat et saçını falan kesmesin :D en son bombası bu çünkü :D:D sinirden gülüyorum artık

hocam bakan geliyosa hiç derse girme zaten dersimiz yok de öğrencilerimizi saldık malum siz öyle dediniz hepsi biliyo bilgisayarı deyin :))Allah yardımcın olsun hocam ne konustugunu bilmeyen bi bakancık gelıo her an her sey diyebilir

Neden laptop onu anlamadım?

Sabit bir yerde kullanılacaksa masaüstü olmalı. Lap topun amacı mobil olması. Burada mobilite olmayacağına göre lap top çok gereksiz olmuş.

Kolay gelsin hocam.

Bakan gelsin gitsin okul müdürü 1-2 şer dağıtır sağa sola,kendine alır bi tane,müdür yardımcısı,rehberlikçi,bedenci derken garibim bilgisayar öğretmenim uğraşıp durur

istasyon' Alıntı:
hocam normalde kurulmuyor da vanda depremde binamız yıkılnca yeni bina yaptılar ulaştırma bakanlığı 20 adet laptop göndermiş sınıflar 50- 55 arası öğrenci çıkarken çalsa bile zor anlaşılır. Sonuçta bir çzöüm bulacağız .

istasyon ortaokulundamısınız hocam valla dikkat edin mahallede internet kabloları sökülüp çalınıyorsa labtabı her türlü çalarlar

hep gösteriş hep. Tepedekilerden biri de mi anlamaz işten yahu? terminal sistem kurun olmadı masaüstü verin yahu, laptop da ne?

Keşke laptop yerine kasa olan bilgisayarlar gönderselerdi
Koruması, kollaması, bakımı daha kolay olurdu.
Yine de hayırlı olsun hocam, başarılar size...

Geri