Okullar 21:00 a kadar açık olacak...!!!

Kodla Büyü
besleyenler bilirler, taklacı güvercinler vardır. havada durmadan takla atarlar, şovlarını yaparlar yani. sahipleri en çok onları sever, el üstünde tutar...

buna da taklacı ismini verdim artık. lideri en çok onu seviyor. her dönemde bakan yapacak onu :puhaha:

Lisedeydim meslek liseleri üvey evlat muamelesi gördü, teknik egitime gittim fakültem degersizleşti, atanamıyorum bölümüm kapanmaya başladı, sanırım bu yıl atanıcam öğretmen değil olursam bu gidişle kafeci olucam, Allah sonumuzu hayır etsin.

Merkezde bi okulda olmama rağmen bulunduğum bölgede akşam saat 6'dan sonra güvenliği sağlaması imkansız..Tatil günleri işimiz olduğunda bile okulda çalışmamız hayli zor oluyor.Tinercilerin uğrak mekanı olmuş.Ama lablar açık olursa iyi olur,onlarda hiç değilse gelirler sıcak laboratuvarlarda bilgisayar kullanırken tinerlerini çekerler...

bence ihale BT öğretmenlerine kalacak. idarecilerin bu projeyi yorumlamasını şimdiden tahmin edebiliyorum. Saat 21 e kadar BT öğretmeni BT sınıfını açık tutacak. Olay bu şimdiden belli ne olacağı.

eemree' Alıntı:
tinercilerle dost olucaz abi bu gidişle
en azından kafayı bulup birşey hatırlamayız
hahaha :) neydim değil ne olacağım demeli,dediğiniz gibi hocam bu gidişle bizde onlardan biri olacağız :)

7 / 24 halka hizmet hakka hizmettir proje diye buna derim
şimdiye kadar hiç kimse ama hiç kimse düşünememişti..

Okullarda güvenliği şimdi sanki çok iyi sağlıyoruz da, bir de elini kolunu sallayanı okula dolduracağız. Sırça köşklerden karar almak böyle oluyor demekki...

yorumlar süper olmuş ya. getirdiği bişey yok ama götüreceği çok şey var. başka personeller güvenlik falan derkennnn. sonu olmaz tabi ama yine de bizi psikopata bağlamaya yetti sabah sabah....
ama projeye ek bi de bize huni dağıtacaklarmış ağaya beleeşşşş...

ömerim doğru söylamiş,hatta okullara şöyle çalgılı çengili rakılı mezeli geceler
tertip edilmeli.Böylece insanlarımız meyhanelere gitmek zorunda kalmayacak
okulda bilinçli bir şekilde eğlenebilecekler :p
fikrinize de size de şunu uygun fördüm bu arada :puhaha:

mrtcmhr_13' Alıntı:
ömerim doğru söylamiş,hatta okullara şöyle çalgılı çengili rakılı mezeli geceler
tertip edilmeli.Böylece insanlarımız meyhanelere gitmek zorunda kalmayacak
okulda bilinçli bir şekilde eğlenebilecekler :p
fikrinize de size de şunu uygun fördüm bu arada :puhaha:
:alkis: :puhaha:

Projenin genelgesine baktım biraz önce. Öğrenciler bt sınıfından 20.00-21.00 arasında faydalanacaklarmış..Neyseki 1 saatmiş buna da şükür..

gokcen01' Alıntı:
Projenin genelgesine baktım biraz önce. Öğrenciler bt sınıfından 20.00-21.00 arasında faydalanacaklarmış..Neyseki 1 saatmiş buna da şükür..
Gece 23.00-.00.00 arası daha iyi olurdu ama neyse.. Bunlar hangi ülkede yaşadıklarını bilmiyorlar sanırım. 25 yaşındayım vurdummu boğayı deviririm ama 9-10'dan sonra sokakta gezmeye çekiniyorum nolur nolmaz diye. 10 yaşında erkek çocuğu, 17 yaşında kızı o saatte oraya sokarsında sonra nolur hep beraber görelim..

SEVİYORUM SENİ ÖMER ABİ. SALDIR ÖLÜMÜNE..

hani 3 ay tatil yapıyoruz ya işte bu şekilde 180 iş gününde 2 aya tekabül ederse matematiksel hesap bizim yaz tatili 1 aya indi gitti :( :scared: :-1:

Bir de bir arkadaşla görüştüm onların okulu pilot okul seçilmiş bu proje için. Fen,Sosyal,Türkçe ve Matematik öğretmenleri her gün 21.00'e kadar gelip okulda bekliyormuş..(Öğrencilerin sorularına cevap vermek için) Kendisi doğum izninde olduğu için bu uygulamaya katılmıyormuş. Yani sadece biz değilmişiz bu projenin kurbanları :)

Okulun dış kapı ve bt sınıfı anahtarından adet kadar mesela 700 tane yaptırılır tane 2 tlden satılır.Bu arada okuldan uzak tutmaya çalıştığımız iti kopuğu sapığı okula dolar

"Veliler çocuklarını internet salonlarına göndermek yerine yerel ozelliklere okul saatleri dışında gece 20.00 -21.00' e kadar açık olacak bu mekanlardan yararlanmayı tercih edeceklerdlr." pardon arkadaşlar bu cümleyi yanlış yorumlamışım.20.00-21.00 arası değilmiş...

gokcen01' Alıntı:
genelgeyi buraya gönderirimisn hocam.bizde okuyalım...

Ooze' Alıntı:
mfk' Alıntı:
21.00 e kadar dururum ama açıktan 500 gayme isterim. 8) ouyes.

ne kadar ucuz görüyorsunuz kendiniz...500 gayme ne ya?? herhangi bir şirkette mesai saat başı 250 tl den başlar..kamuda da (karayolları, belediye vs..) saat ücreti hiç de az değil...size yani 500 tl verseler ayda, herşeyi kabul edeceksiniz..yazık valla. kimse düşürmüyor öğretmenin itibarını, BİZ düşürüyoruz

tmm özür dilerim 500 Türk Lirası versinler. Valla versinler ben dururum. Kabul de ederim.
İtibar mı? Ne iş yapıyorsun hocam sen okulda? Ne itibarı? Bi kaç seneye çocuklar abi amca abla teyze demeye başlayacaklar sana. İtibardan bahseden BT formatörü. Peh.
Mesaiyi saat başı 250 TL den başlatan şirketin kafasından istiyorum. Los Angeles la karıştırdınız galiba.

valla bu diğer branş öğretmenleri bizim duruma sessiz kala kala kazığın ucu onlara yetişecek gibi genelde bilişim teknolojileri öğretmenleri kalır bekler yazsa bile ailesi var evlisi var babasına yaşlı annesine bakanı var kimse kimseye tolerans gösterecek diye beklemeyin kimse kimsenin nazını bile çekmez
müdür çıkarır bir görevlendirme bütün öğretmenler eşşek gibi gelir bekler demedi demeyin işte o zaman zurna zoooooooooorrrtt diyecek fakat kazığın ucu girmiş olacağı için hiç birşey diyemiycekler.
susma sustukça sıra sana gelecek diyenler demekki zamanında görmüşlerde üretmişler bu cümleyi.

milletvekillerine yaptıkları zamı bize yapsalar yine de gelmemmmmmm. ya en iyisi boş bir arazide toplayıp yaksınlar bizi, kurtulurlar. bizi nereye koyacaklarını bilemediklerinden zırvalıyorlar

Geri