Okulda olanlar kimler kaç kişiyiz?

Kodla Büyü
ozkansedef' Alıntı:
beni de görevlendirselerde gitsem. evde boş boş oturacağıma okulda otururdum. üstüne ek ders alırdım :)
:puhaha:
Hayattan zevk nasıl alınırr diye arat hocam. Belki evde oturmaktan ve okula gitmekten daha zevkli bişeyler bulabilirsin.

Okuldayım ve benim işler bi türlü bitmiyor. Şuan sorumluluk sınavları programı hazırlamakla meşgulüm.

Not: Bu arada ben terminatör mü, formatör mü her neyse ondan değilim. Bıranşı BT olan müdür yardımcısıyım.

sanırım okuldan tek nefret eden benim ....Allahtan okulda değilim...hiç çekemembütün dönem 4 saat dersle çatladım okulda birde tatilimi orda zehir edemem.sıcacık evimde yatarım daha iyi herşey para değil..

arkadaşlar bende formatörüm istanbulda küçükçekmecede çalışıyorum
istanbul küçükçekmecede olupda okulda olan varmı
malum tatildeyiz

ayrıca kalanlar neye göre okulda kalıyor

technolog' Alıntı:
ozkansedef' Alıntı:
beni de görevlendirselerde gitsem. evde boş boş oturacağıma okulda otururdum. üstüne ek ders alırdım :)
Hayattan zevk nasıl alınırr diye arat hocam. Belki evde oturmaktan ve okula gitmekten daha zevkli bişeyler bulabilirsin.

Eşim çalışıyor uzak bir yere gidemiyorum. Havalar soğuk bi yere de çıkılmıyor. Evde de yapılabilecekler kısıtlı. :)

ben de okulday(d)ım. ama nete yeni girdim...malum kış. köy yeri yollar karlı...kürekler kapıldı okulun yolları açıldı. başrolde md. yrdmcısı ve sağ kolu formatör. ileri üçlü müdür ve iki hizmetli. hayırlısı... :)

rodya' Alıntı:
arkadaşlar bende formatörüm istanbulda küçükçekmecede çalışıyorum
istanbul küçükçekmecede olupda okulda olan varmı
malum tatildeyiz

ayrıca kalanlar neye göre okulda kalıyor
İstanbul'da görevlendirmeler bitti Sayın Hocam..2.dönem başında tekrar yapılacak..Yani tatildeyiz..Bu arada bende K.Çekmecede görev yapmıştım..Hangi okuldasınız??

okulda değilim ama okulda olmayı isterdim...okul olmayınca olmuyor ailemin yanındayım :S

okuldaydık ve okulda olacağız.. e-sgk: işten ayrılma işe başlatma işlemlerini yapıyoruz...

Bende gidiyorum fakat bize Şubat tatili olmadığı için :) Vandayım ve Yarıyıl tatili yok Cumartesileride ders var :)

Bu arada muhteşem bir kar yağıyor şu an :)

Metehan' Alıntı:
Bende gidiyorum fakat bize Şubat tatili olmadığı için :) Vandayım ve Yarıyıl tatili yok Cumartesileride ders var :)

Bu arada muhteşem bir kar yağıyor şu an :)
kar sırayla yağıyor ilçelere heralde:) cuma günü kar tatili vardı gevaşta...bellli olmaz belki yarın da van kar tatili yapar.şubat tatili yapamıyoruz bari kar tatili yapalım..:( ama şubat tatilinin yerini hiçbiri tutmaz malesef..herkes çalışırken biz tatildeydik...herkes tatil biz çalışıyoruz ne kötü ....

ben küçükken dedem bana her zaman derdi ki "evlat sen eşek olduktan sonra semer vuranı arama, o kolay bulunur"...

ah dedem ahhhh. Sen ne büyük bir adammıssın.

ilknurboteci' Alıntı:
Metehan' Alıntı:

Bu arada muhteşem bir kar yağıyor şu an
kar sırayla yağıyor ilçelere heralde:) cuma günü kar tatili vardı gevaşta...bellli olmaz belki yarın da van kar tatili yapar.şubat tatili yapamıyoruz bari kar tatili yapalım..:( ama şubat tatilinin yerini hiçbiri tutmaz malesef..herkes çalışırken biz tatildeydik...herkes tatil biz çalışıyoruz ne kötü ....

Galiba öyle hocam Çatak - Gevaş sırayla ilçelere gidiyor kar. Kar tatili olsa bile bana olmaz YİBO da kar tatilide yok :)

Metehan' Alıntı:
ilknurboteci' Alıntı:
Metehan' Alıntı:

Galiba öyle hocam Çatak - Gevaş sırayla ilçelere gidiyor kar. Kar tatili olsa bile bana olmaz YİBO da kar tatilide yok :)
vala bizim burda bütün okullara yapıldı.çünkü öğretmenlerin hepsi lojmanda kalmıyorlar..üstelik öğrencilerin hepsi de yatılı değil.sanırım bundan ama bütün okullar tatildi...ama tatil olsa ne ...en önemli tatilimizi elimizden aldılar...

Metehan' Alıntı:
ilknurboteci' Alıntı:
Metehan' Alıntı:

burda bütün okullar tatildi valla...

ben ek ders de almıyorum ama gün aşırı okuldayım. Çok üzülmeyin o vakit.

ben vurdum.
ben vurdum.
biz vurdukkk.
700 Kasaba, 70 Vilayet ve 7 Düvelde Namı Söylendi.....
arkadaş bi hizmetli bi ben.

Ah massoudum ah. Sende ne kadar bahtsız adamsın arkadaş. Neyse bi hizmetiçi daha yapalım biz boşver. Künefeci Emin :)) :+1:

bu proje işini cıkarandan allah razı olsun işim gücüm yok her ögrencıye bır mat bır fen projesı gırıyorum
hatay da cınslıkler bıtmıyor

Geri