Okulda olanlar kimler kaç kişiyiz?

Kodla Büyü
Bende varım :) Okulda müdür yardımcımızla devamsızlık girip mühür basıyoruz.Hadi bugün böyle geçecek de diğer günler neler yapacağız bilmiyorum :sleep:

bende okuldayım okul şehrin merkezinde olduğu için fazla sıkılmıyoruz müdür yok müd. yrdcılarndan biri yok yurtdışına çıktılar ondan sıkılabiliriz biraz müdür olsa daha zevkli geçerdi hoş muhabbeti var bilmedi fıkra yok ama şimdi muhabbet edecek adam fazla yok :D

Konu açıldığında uyuyormuşum şimdi kalktım kahvaltıdan önce bakayım dedim :mrgreen:

okuldayım kendime yapacak iş arıyorum ve 1 tane buldum.
öğrencilerin ödevlerini değerlendirmek ders içi etkinliklerin ne kadarını yapabilmiş kontrol etmek.

bence okuladaki bilgisayarların iç temizliğini yapın, gerçi kasanın içini açınca insanın morali bozuluyor ama temizledikten sonrada güzel oluyor

eses yazdı:
beskaza yazdı:
Konu açıldığında uyuyormuşum şimdi kalktım kahvaltıdan önce bakayım dedim

günaydın hocam

Sizede günaydın hocam 6.45 te uyandım ben hocam..yavaş yavaş uykum geliyor bile :mrgreen:

Okuldayım. Hem de Ağustostan beri... :cry:
Görevlendirmeler hala gelmedi. 2. dönem itibariyle gelirse boşu boşuna mı çalışmış olacağım. :verymad:

formatör detected
yer: kilis
mekan: okul
sıcaklık: normal
ortam: sessiz
hava: karlı
moral: orta
iş: labaratuvar tamamen boşaltıldı. yerlere plastik parke döşenecek. duvar boyanacak. prizler kontrol edilecek. bilgisayarlar temizlenecek. masalar onarılacak. bilgisayarlar tekrar labratuvara getirilip kurulacak.

Geri