Okul tanitim videosu

Kodla Büyü

sleepy67

Site Gezgini
Arkadaslar okul tanitim videosu hazirlayacam.daha once corel videoda yaptim.mudur yard. Degisik biseyler olsun dedi.degisik efektler uygulayabilecegim arayuzu zor olmayan program tavsiyeleriniz varmi

"Değişik bişeyler" lafı kadar sinir olduğum çok az şey vardır sanırım.

sleepy67' Alıntı:
Arkadaslar okul tanitim videosu hazirlayacam.daha once corel videoda yaptim.mudur yard. Degisik biseyler olsun dedi.degisik efektler uygulayabilecegim arayuzu zor olmayan program tavsiyeleriniz varmi

HitFilm 3 Express - Ücretsiz

Power Director
İngilizceniz varsa kullanımı basittir.
İngilizceniz yoksa buraya bekleriz youtube.com/c/ingilizcekonuanlatimi :mrgreen:

Bizim müdürde aynı şeyi istedi yukardan bilgi mi geldi acaba :)

Sizin göreviniz olmayabilir
Okul yararına içten gelerek paylaşarak yapılabilen örnekler mevcuttur

Benim de aklımda böyle bir şey var. hayata geçirebilirsem buralara bakarım. Teşekkürler şimdiden :)

Mesele gorev meseleside degil aslinda.emek veriyosun yapiyosun begenmiyolar.ne olabilirki yabi slayt iste.ne bekliyosunki bundan.onu anlamiyorum

sleepy67' Alıntı:
Niye oyle dedin anlamadim.garip biseymi sorduk.yoksa ciddi olarakmi yazdin
Ciddi olarak yazdım, böyle bir başlığın yararlı olduğunu düşünüyorum. Öküz altında buzağı aramanın anlamı yok!

movie maker dan gına geldi artık yeni programları da denemek lazım başlık güzel olmuş takip...

başlık güzel yapılan bir kaç örnek buraya atılırsa bizde görmüş oluruz

Proshow u tek geçerim.Hem basit arayüzü var. hemde efekt seçeneği çok fazla.

sleepy67' Alıntı:
Mesele gorev meseleside degil aslinda.emek veriyosun yapiyosun begenmiyolar.ne olabilirki yabi slayt iste.ne bekliyosunki bundan.onu anlamiyorum

Aynen her şeyi istedim aldım 2 saat uğraştım bitirdim. sonra hocam bunu da ekle bunu da ekle sanki hayatım sadece bunlardan ibaret zaman menfumu benim için geçerli değil. Öyle bıraktım hoşlarına gidiyorsa kullansınlar gitmiyorlarsa profesyonel yardım alsınlar yada her şeyi açık ifade edip yanımda otursunlar istediklerini yapıyım

Müdür ve müdür yardımcılarına böyle köle gibi hizmet etmekden nasıl bir zevk alıyorsunuz anlamıyorum.
Tayinimiz çıkıp gittiğimiz okulllarda saçma sapan isteklerde bulunuyorlar sonra itiraz edince senden önceki bilgisayar öğretmeni her şeyi yapardı ama cevabını alınca ayrı bir sinir oluyorum. Köle olmak isteyen varsa lütfen başta her bilgisayarcı bunu yapmaz deyip öyle işe girişirse seviniriz.
NOT.BU BİZİM GÖREVİMİZ DEĞİL.

Geri