New York'ta Beş Minare gösterimde...

Kodla Büyü

iboka

Site Gezgini
Arkadaşlar,
Bizim dinimizi ve ülkemizi anlatan çok güzel bir film,
Mahsun Kırmızıgül en iyi filmini yapmış...
izlemezseniz çok şey kaçırırsınız, tavsiye ederim...

hocam izledin mi acaba böyle yorum yapmışsın bilmiyorum ama izleyen arkadaşlarımdan bir tane bile git izle diyen çıkmadı. ilk 15-20 dakika aksiyon heyecanlı ama sonra çok sıkıcı bir film dediler.

ben izledim ve izlerkende büyük zevk aldım, izlemeyenlere tavsiye ederim :)

Hayatımda izlediğim en saçma, en gereksiz, en hikaye film. Boşuna paranızı ve zamanınızı harcamayın.

o adamın yaptığı hiçbir filmi beğenmedim bundan sonrada asla filmine gitmem karakteri bozuk bir insan bence para kazanmak için mevcut iktidar ve yönelim nereyeyse öyle tavır takınıyor saw 7 3d ye gidin bence daha güzel

arkadaşlar bu tür filmlerin kralını erken can yapmıştı (TAKVA) . Birde ali sürmelinin oynadığı Takiyye yi öneririm .

Konuyu açan arkadaş dinimizi anlatan demiş ya, çok kötü para vermeyin diyenler o yüzden söylemişlerdir. Yoksa izlediklerini bile sanmıyorum.

güzel film mahsun kırmızıgül
son 2 filminde iyi işler yapıyor
güneşi gördüm
new yorkta beş minare

daha nete düşmedi düşsün izleriz. :D elemanlar çalışıyo, akşam sabah düşer :)

bende beğendim.türk sineması daha öncede güzel filmler yaptı ama özellikle başındaki aksiyon sahnelerini hiçbiri yakalayamadı.ayrıca konuda oldukça sürükleyici. önyargısız izleyenler keyif alır diye düşünyorum.gerçi herkese hitap etmeyebilir zevk meselesidir film izlemek :)

iboka' Alıntı:
Arkadaşlar,

arkadaşım san katılıyorum mahsunun en güzel filmi..izlemek gerek.

bayramda izledim ben de. mahsun'un oyunculuğu komik ötesi. bunun dışında çok boş vaktiniz varsa gidip izlenebilir ama kesinlikle beklentilerinizi yüksek tutmayın...

nermin_böte' Alıntı:
iboka' Alıntı:
Arkadaşlar,

arkadaşım san katılıyorum mahsunun en güzel filmi..izlemek gerek.

yani mahsun sanki yönetmende en güzeli buymuş.Yapmayın bunu. türkiyede çağan ırmak tan başka yönetmen varmı?

Banada nedense pek tavsiye edilmedi. Burası da yüzde elli gibi . Karasız kaldım ama bakalım izleyince yorumlarımı söylerim.

by_rebel' Alıntı:
Konuyu açan arkadaş dinimizi anlatan demiş ya, çok kötü para vermeyin diyenler o yüzden söylemişlerdir. Yoksa izlediklerini bile sanmıyorum.
ben izledim hocam. ben dinimi biliyorum. benim dinimi yanlış anlatıyo.

ben de izledim arkadaşlar ve de çok hoşuma gitti,tavsiye de ederim..Ama benim gibi beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler de olacaktır tabiki..

senaryosu cok kopuk ya ck scma sahneler war o kadr abrtılcak cok muhtesem aksıyon sahnelerıde yok bu kadr reklam yapılırsa tabı o kadr gıse bnce gunesı gordum konusu ve ıslenısı bakımından bu fılmden daha guzeldı

güneşi gördüm kesinlikle daha iyiydi . bu film din temalı olduğu için ön yargılardan kaynaklı beğenmeme durumunun olması gayet normal. aşırı beğenmelerde hakeza aynı doğrultuda din teması işlendiği için seviliyır.ilk giriş harika aksiyon sahneleri ..sonrası eh. izlenmelimi? illa demiyorum ama görüntü açısından iyi bi film. dinsel anlamda çok yanlışlar var.hatta çok gereksiz sahneler.bunlardan bi tanesi MFG taklidinin yapıldığı kısım.o hocanın filmin uzantısıyla yakından uzaktan alakası yok.sırf renk olsun diye koymuşlar:)

vay filimi beğenmeyen kötü niyetli beğenen iyi niyetli olmuş bile. insanların beğenmeme hakkına böyle saldırılmaz ki.

filmin konusunu sonunda bitiremedi... konu ortada kalmıştı bence... çıkarılacak daha ii dersler vardı anlatmadan bitti film..

dinimizi anlattığı konusuna katılmıyorum ki baya yanlış bilgiler var genel anlamda verdiği mesaj güzel. böyle olduğunu bilsem sinemada izlemezdim o kadarını söyleyeyim :D

Geri