NET SUPPORT PROTECT ŞİFRESİNİ NASIL DEĞİŞTİRDİNİZ ?

Kodla Büyü
738675@meb.k12.tr
adresine gönderirseniz sevinirim...ben tamamem kaldıracam programı...program ekle kaldırdan kaldırırken benden şifre istedi, malum "v..........................3" şifresini girdim ama invalid password diyo...ne uyuz bi programdır ya

Vestel Teknik servisi aradım yönetici şifresiyle aynı dediler ama aynı değil veya öğrencinin biri değiştirmiş şifreyi galiba
elinde farklı bir şifre olan varsa göndersin lütfen. iyi çalışmalar
724931@meb.k12.tr

Vestelde yayınlanan imajı yükledim v...3 tü şifresi bugün baktım nettupport şifresini kabul etmiyor.Kurulum yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapılmadı.

Arkadaşlar malum şifreyi ben de alabilirmiyim henüz görevlendirildiğim kuruma gidemediğim için kendi mail adresime alabilirmiyim yarın ilk defa gidicem ve sıkıntı yaşamak istemiyorum eğer isterseniz görevlendirme yazımın resmini gönderebilirim,kurum şifrem olmadığı için kendi mail adresimi yazıyorum

gokhanturkcephe@gmail.com

internetten gökhan türkcephe diye arattığınızda öğretmen olduğumu anlarsınız arkadaşlar...

arkadaşlar bu protect güzel ama çok kısıtlamıyor mu

deep freeze kurcaksam protecti kaldırmam mantıklı olur diye düşünüyorum

ayrıca manager yerine netsup school kurdum

sahrak' Alıntı:
972303@meb.k12.tr arkadaşlar acil ihtiyacım var. netsupport administratör şifresi istiyorum. şimdiden teşekkür ederim

şifresi bilinmiyor hocam

deactive şifresi malum şifre ama yönetim panel şifresi yok kimsede

bundan dolayı programı kaldırıp tekrar yüklemek gerekiyor

NET SUPPORT PROTECT şifresini ben de rica edeyim mail 705194@meb.k12.tr

Arkadaşlar bana da netsupport manager şifresi lazım biliyorsunuz ki programı kaldırmak için öncelikle bizden manager şifresi istiyor ve malum "v........3" şifresini girdiğimde kabul etmiyor.Lütfen acil gönderirmisiniz kısıtlamalardan hiçbir işlem yapamıyor hocalar...

964206@meb.k12.tr

Geri