NET SUPPORT PROTECT ŞİFRESİNİ NASIL DEĞİŞTİRDİNİZ ?

Kodla Büyü

aytekincetin

Site Gezgini
CANIM DOSTUM ERDEM BEYE BANA ÇÖZÜMÜ ULAŞTIRDIĞI İÇİN TEŞEKKÜRLER.
YİNE BÜYÜK BİR TEŞEKKÜR DE ÇÖZÜMÜ ÜRETEN ARKADAŞA. BUYRUN EFENDİM BURDAN.
fatih-etkilesimli-tahta-f279/netsupport-protect-sifre-degistirme-islemi-t108813.html
BEN DE HEMEN DENEYECEĞİM.
BİR YANLIŞ ANLAMA NEDENİYLE ÖZEL BİR ŞİFRENİN BENDEN İSTENMESİ NEDENİYLE BUNU PAYLAŞTIM. YANLIŞ ANLAŞILMASIN.

Şifreyi değiştirmedim. başlangıç ve hizmetler kısmından protect programını kaldırdım. yönetici olarak kullanıyorlar

bu ilçe formatörüne ulaşmak mümkün değil gerçekten, bi şifre buldum ama ne admin bölümünde işe yarıyor ne de netsupport ta hiç bi değişiklik yapamıyorum. şifreyi bana da ulaştırabilir misiniz hocam, okulun mail adresini versem?

bu net support protect programının şifresini değiştirmek istiyorum arkadaşlar bütün öğrencilerin elinde çünkü şifre. ancak deactive etme şifresi ile protect program şifresi aynı değil. şifreyi bilen varsa 888039@meb.k12.tr adresine atarsa sevinirim teşekkürler

aytekin hoca bende pm attım bir k12 fazla diye gönderirsen sevinirim nss şifreyi....
veya alan arkadaşlardan bekliyorum

743167@meb.k12.tr okulun mail adresi bu aile de şifreyi atabılırmısınız arkadaslar ? bu arada bızım okuldakı bılgısayarlarda sadece vestel oturumu var ve net support deactıce kısmına tıklıyorum sıfreyı gırıyorum sıfred ehata vermıyo am a sımgenın uzerınde kırmız bı ısaret gelıyoisaret yanıp sonuyo daha sonra bakıyorum tahta aktıf hale gelmıyo bunu dıger tahtalardada denedım onlarda da ayn ısekılde bı turlu aktıf hale getıremedım aynı sorunu yasayan oldu mu bu sorunu nasıl halledebilirim ?

Ya hocam imajı yüklesen ne olacak şifre aynı. Admin şifresi ile net support protect program arayüz şifresi aynı değilki haliyle admin olarakta Tahtayı açsak yinede Protect programının şifresi tutmuyor. sıkıntı. Sonunda kaldıracam hepsini atacam deep freeze 7 geçcem öbür tarafa ne bu yav.

Protect arayuzune girmek icin kullanilan sifre BİLİNMİYOR.
Vestel genel merkez malum sifreyi kullanabilirsiniz protect ayar sayfasi aciliyor diyor ama YALAAAANNNNN
Teknik servis geldi onlar da guncel imaji yukleyelim sorun hallolur dediler guncel imaji getirmelerini bekliyorum.

Onun disinda deactive sifresini zaten biliyorsunuz.

faas' Alıntı:
743167@meb.k12.tr okulun mail adresi bu aile de şifreyi atabılırmısınız arkadaslar ? bu arada bızım okuldakı bılgısayarlarda sadece vestel oturumu var ve net support deactıce kısmına tıklıyorum sıfreyı gırıyorum sıfred ehata vermıyo am a sımgenın uzerınde kırmız bı ısaret gelıyoisaret yanıp sonuyo daha sonra bakıyorum tahta aktıf hale gelmıyo bunu dıger tahtalardada denedım onlarda da ayn ısekılde bı turlu aktıf hale getıremedım aynı sorunu yasayan oldu mu bu sorunu nasıl halledebilirim ?
Tahtayi yeniden kapatip acmak sorunu cozuyor en azindan bende cozmustu vaktiyle

Arkadaşlar şifreyi bana da gönderir misiniz? Bir de şifreyi nasıl değiştirebileceğimiz hakkında kısa bir açıklama yapan olursa sevinirim.

964221@meb.k12.tr teşekkürler..

cevap Yazacak yok mu arkadaşlar.. Şifre lazım acil olarak. İl formatorlerinin haberleri yok şifrelerden administrator şifresi ile aynı diyorlar ama bana NET SUPPORT PROTECT programının yönetici şifresi gerekli.
Teşekkürler...
964221@meb.k12.tr

arkadaşlar bugün görevli olduğum okula geldiğimde öğrendim ki tatilde manisadan vestel yetkilileri gelip imaj kurmuşlar.
netsupport protect aktif durumda.
ama tüm öğretmenler isyanda. flash bellek açılıyor ama dosya çalıştırmıyor, kes-kopyala-yapıştır pasif. ns protect pasif yaptığımda ancak flash kullanabiliyorum.
sanırım bahsettiğiniz şifreye ulaşırsam ayarlardan düzenleme yapabilir ve flashı sorunsuz kullanmalarını sağlayabilirim.
şifreyi bana da gönderir misiniz

742275@meb.k12.tr

Geri