NET SUPPORT PROTECT ŞİFRESİNİ NASIL DEĞİŞTİRDİNİZ ?

Kodla Büyü
5 sayfadır herkes aynı mesajı atıp duruyor ve bu konuyu boşuna şişiriyor... ŞİFRE FALAN YOK...(varolan herkesin bildiği şifre) sizin nss protecti kullanmak için önce tamamen kaldırıp sonra yeniden kurmanız gerekiyor ki şifresini kendiniz belirleyebilirsiniz... nasıl kaldırıp kuracağınız ilk mesajda var

egitimci.' Alıntı:
5 sayfadır herkes aynı mesajı atıp duruyor ve bu konuyu boşuna şişiriyor... ŞİFRE FALAN YOK...(varolan herkesin bildiği şifre) sizin nss protecti kullanmak için önce tamamen kaldırıp sonra yeniden kurmanız gerekiyor ki şifresini kendiniz belirleyebilirsiniz... nasıl kaldırıp kuracağınız ilk mesajda var
Programı kaldırmak içinde şifre gerekmiyor mu..?

egitimci.' Alıntı:
deaktf edemiyoruz ki kaldıralım. resimli adımda önce deaktif ediyoruz diyor.

ozcanibrahim' Alıntı:
egitimci.' Alıntı:

administrator oturumunda deaktif etmeden kaldırabiliyorsunuz... administrator oturumu yoksa vestel oturumda deaktif etmek zorundasınız eğer değiştirilmediyse malum şifreyle.... değiştirildiyse tahta açılırken F8 tuşuyla yeniden kurulum yapılıp sonra deaktif için aynı şifre kullanılabilir... (malum şifre v.........3)

faas' Alıntı:
743167@meb.k12.tr okulun mail adresi bu aile de şifreyi atabılırmısınız arkadaslar ? bu arada bızım okuldakı bılgısayarlarda sadece vestel oturumu var ve net support deactıce kısmına tıklıyorum sıfreyı gırıyorum sıfred ehata vermıyo am a sımgenın uzerınde kırmız bı ısaret gelıyoisaret yanıp sonuyo daha sonra bakıyorum tahta aktıf hale gelmıyo bunu dıger tahtalardada denedım onlarda da ayn ısekılde bı turlu aktıf hale getıremedım aynı sorunu yasayan oldu mu bu sorunu nasıl halledebilirim ?

Alttlaki linkte yazılan işlemler yapılmış olabilir. Sen tersini yaparsan düzelebilir.
http://forum.donanimhaber.com/m_67305521/tm.htm

egitimci.' Alıntı:
ozcanibrahim' Alıntı:
egitimci.' Alıntı:

administrator oturumunda deaktif etmeden kaldırabiliyorsunuz... administrator oturumu yoksa vestel oturumda deaktif etmek zorundasınız eğer değiştirilmediyse malum şifreyle.... değiştirildiyse tahta açılırken F8 tuşuyla yeniden kurulum yapılıp sonra deaktif için aynı şifre kullanılabilir... (malum şifre v.........3)

Sayın Hocam :NE aktif ne de deaktif Mutlak şifre gerekli.... Sizlerden ricam Benim için malum olmayan şifreyi bana da iletebilirmisiniz?
İletişrseniz büyük bir yükten kurtulmuş olacağım.
218277.tal@gmail.com dan ve/veya 218277@meb.k12.tr den de ulaştırısanız sevinirim.

Arkadaşlar geçen gün Fatih eğitmeni geldi okula, kendisi bu netsupport hakkında: "çift tıklamayı yavaşlattığını, makineyi kastığını" söyledi. Ben de yavaş yavaş makinelerden kaldırıyorum. 35 tane tahtam var hepsinde de deepfreze kurdum. Bu arada ilerleyen zamanda tüm tahtalara netopscholl yükleyip tüm (açık olan) tahtaları bilgisayar üzerinden yönetmeyi düşünüyorum -lab misali- program falan kurmak gerektiğinde kullanmak için malum 35 tahta olunca...

tuana1981' Alıntı:
Arkadaşlar geçen gün Fatih eğitmeni geldi okula, kendisi bu netsupport hakkında: "çift tıklamayı yavaşlattığını, makineyi kastığını" söyledi. Ben de yavaş yavaş makinelerden kaldırıyorum. 35 tane tahtam var hepsinde de deepfreze kurdum. Bu arada ilerleyen zamanda tüm tahtalara netopscholl yükleyip tüm (açık olan) tahtaları bilgisayar üzerinden yönetmeyi düşünüyorum -lab misali- program falan kurmak gerektiğinde kullanmak için malum 35 tahta olunca...
Mantıklı görünüyor.. Ama deepfreeze de pek mantıklı değil hocam her yüklemede akıllı tahtayı aç kapa yükle aç kapa çok zaman kaybı..

Arkadaşlar konuyu hortlatıyo gibi olcak..... :) imajdan kurduktan sonra admin oturumundaki şifreyi nasıl degiştiriyorz. net protect e erişmek içinde aynı şifremi.

Geri