ne alsam

Kodla Büyü

azze02

Üye
selam arkadaşlar. sizlerden bir konuda yardım istiyorum. Kısmetse araba almak istiyorum. 15bin ile 19 bin arası fiyat aralığında az yakan ne marka nasıl bir araç alabilirim. Arabalar konusunda hiç bilgim yok. Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

bir çok kriter var onları söylerseniz tavsiyemiz olur genişmi küçük mü donanımlı donımsız mı
ama tavsitem
megan2 dinamic hacback olabilir konfor genişlik tüketim iyi donanımlı sadece tipi pek beğenilmez yinede alınabilir
birde skoda fabialar var

astra 1.6 2000 veya 2001 edition bu fiyatlara bulabilir miyim? birde araç hakkında bilgisi olanlar var mı?

azze02' Alıntı:
astra 1.6 2000 veya 2001 edition bu fiyatlara bulabilir miyim? birde araç hakkında bilgisi olanlar var mı?
alınabilir ama yakıtı fazladır
2000 model astra bineceğine 2005 model megan2 ye bin daha iyi derim

Renault Modus alın bence...17-19 bin arası, Modus fransız yapımıdır üzerinde oynama olmayan biraraştır, 4 hava yastığı ,klima, yol bilgisayarı , hız sabitleyisi ,abs ,asr .....ayrıca 1300kg ağır bir araba euro cab dan 5 yıldız almış bir araş, fiyasada düşük km de bula bilirsiniz. Özelliklerine göre çok ucuzdur.

Aynı başlıkta ben de sorayım bari..19-22 arası dizel araç düşünüyorum..
Corsa, Fiesta, Accent Era şu ana kadar baktığım arabalar..Sedan olmasından ve daha dolu olmasından dolayı Accent Era' ya kaymış durumdayım kaportasına rağmen..Öneri ve tavsiyelerinizi alabilir miyim?

erden60' Alıntı:
Renault Modus alın bence...17-19 bin arası, Modus fransız yapımıdır üzerinde oynama olmayan biraraştır, 4 hava yastığı ,klima, yol bilgisayarı , hız sabitleyisi ,abs ,asr .....ayrıca 1300kg ağır bir araba euro cab dan 5 yıldız almış bir araş, fiyasada düşük km de bula bilirsiniz. Özelliklerine göre çok ucuzdur.
genemi sen,aracının reklamını yapma hocam artık ya:)))senin araç alınabilecek bi araç değil anlaa artıkk :+1:

Demhar' Alıntı:

Aynen katılıyorum hocam. O fiyata alınabilecek en iyi araba. Getz. Hatta benzinlisini bile alabilirsiniz. LPG uyumu çok iyi ve çok az yakar. Sessiz bi motoru var. Kendine hayran bıraktırır sessizliğiyle...

azze02' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
azze02' Alıntı:
seat toledo nasıl bilgisi olan var mı? ya da skoda octavia
octavia aracım satılık hocam bilgi almak istersen octavilar hakkında pm atabilrsin
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 164/detay/

Hocam bu beni aşar bu kadar bütçem yok..2001 2003 arası bir şey ancak alabilirim. octavia nasıl bir öğretmen için ideal mi sizce
eski kasa 2007 den önceki octavialara bakma hocam..onlar biraz fazla yakar,2007 den sonra motor yapıları düzeltildi diye hatırlıyorum..sizin bütçeniz ne kadar bana fiyat verin size skoda dan bi araç önereyim

hocam düşündüğünüz o fiyatlarda en güzeli 2000 - 2003 arası bi ford focus.. hele chia bulursanız süper olur bence..
bi focuscudan tavsiye sadece.

hala ne alacağıma karar veremedim. araba almak çok zormuş bir de hiç anlamayınca içinden çıkılacak gibi gelmiyor. opel astra l 1.6 gls nasıl

2001 toyota o paraya temizini bulursun sanırsam

toyota gibi olursun

Geri