Navigasyonda karar kılamadık, siz ne kullanıyorsunuz?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar bende bir navigasyon almak istiyorum ama karar veremedim bir çok marka ve model var. Ucuz yollu ihtiyacımı karşılayacak bir şey alsam yeter, çok açılmaya gerek yok. Sizin kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
Navigasyonda;
FM Transmitter kaliteli olmalı en çok kulllanacağım özellik bu olacak.
Ekran genişliği sanırım 5" (inç) ideal olacak.
Ömür boyu güncelleme olmalı.
bunun dışında hangi özelliklerine bakmak lazım?

nasılki cep telefonları profesyonel kullanım dışında fotoğraf makinelerinin neredeyse yerini aldı, yakın zamanda aynı şey navigasyon cihazları için geçerli. eğer telefon ihtiyacında varsa iyi bir telefon alıp navigasyon yükleyebilirsin. ben kullanıyorum, oldukça kullanışlı..

share_' Alıntı:
nasılki cep telefonları profesyonel kullanım dışında fotoğraf makinelerinin neredeyse yerini aldı, yakın zamanda aynı şey navigasyon cihazları için geçerli. eğer telefon ihtiyacında varsa iyi bir telefon alıp navigasyon yükleyebilirsin. ben kullanıyorum, oldukça kullanışlı..

:+1: igo kullanıyorum, bulamadığım yerde google map'e takılıyorum..

the_korsan' Alıntı:
share_' Alıntı:

:+1: igo kullanıyorum, bulamadığım yerde google map'e takılıyorum..

:+1: aynen, bende igo kullanıyorum. gps özellikli bir telefonda net bağlantısı bile olmadan heryerde navigasyon.

I phone 4 alacaksın hem telefon hem laptop hem fotoğraf makinası hemde navigasyon olarak kullanacaksın diğer özelliklerde cabası.

Ekranı küçük ama Nokia C7 kullanıyorum. FM Transmitter özelliği de var. :mrgreen:

ben naviteckh aldım hasari gecen sene, işimi görüyor,

ama fm transmitterini denemedim hiç, harita ucretsiz ve omurluk.

5" almıstım. sesi felan da yeterli.

Hocam ben oblio nav max 7 aldım... 7 inç lerin en uygunu ve başarsoft harita kullanıyor.. tavsiye ederim...

Hocam cihazın markasını bilmem ama harita mutlaka başarsoft ve ömür boyu günelleme özelliği olsun. ben piranha galileo kullanıyorum gayet memnunum

Ben Galaxy S PLUS telefonumda başarsoftun mapini kullanan İGO kullanıyorum, gayette memnunum. En ücra köylere varıncaya kadar gösteriyor.

Kesinlikle tomtom derim.Transmitter yok ama bluetooth var işinizi görürse.Uydu çekimii işletim sistemi mükemmel.

Ben Garmin&Asus kullanıyorum navigasyonu oldukça iyi telefonu android yüklü...

garmin-asus-a10.jpg

hepsiburada navitech vardı. indirimde onu al derim hocam. hem ekran 5 inch hemde parlamayan ekran. ayrıca bende navitech marka var. memnunum. ayrıca ömür boyu bedeva güncellemede veriyor... fiyatıda suan uygundu indirimde. arkadas alldım geçen hafta sonu. sanırım 229 tl falandı

Geri