moralim sifir sifir sifir sifir....

Kodla Büyü
Sanırım sürekli sanal hayatta zaman geçirmekten ve radyasyona maruz kalmaktan dolayı biz bilgisayarcılar depresyona girip girip çıkıyoruz. :D

Hocam kafaya takma. Bu günlerde geçer.Bak benim üç gün önce düğünüm vardı ama ayrıldık bitirdik herşeyi. Sen yoluna ben yoluma dedim. Vardır herşeyde bir hikmet. Üzüntümden bir ayda 12 kilo verdim. Senin hayır bildiklerinde şer şer bildiklerinde hayır vardır. Sonuçta hepsi Rabbinin taktiridir.Sağlam durmaya ve Rabbine tevekküle yönel, onun verdiği karar kul olarak seni üzmesin. Ağlamak istiyorsan da ağla, çünkü ben çok ağladım gözlerim hastalandı kaç haftada bunun için doktora gittim geldim.
"Hayatın en hüzünlü anı,Mevsimine kapıldığın kişinin ,Bahçesinde açabilecek bir çiçek olmadığını Anladığın andır. " derler sıkma canını.
Birde şunu unutma hocam bunu bizim oralarda sık söylerler.
ALLAH kuluna 3 şekilde cevap verir; "Evet!" der, istediğini verir... "Hayır!" der, daha iyisini verir... "Bekle!" der, en iyisini verir...

Sen bu memlekete lazımsın dik dur.Selametle.

valla hddye format atıla atıla eskilerin izleriyle doldu...
en iiysi fişi çekmek :+1:

alonewolfselman' Alıntı:
ALLAH kuluna 3 şekilde cevap verir; "Evet!" der, istediğini verir... "Hayır!" der, daha iyisini verir... "Bekle!" der, en iyisini verir...

Hocam bu güzelmiş sağolun :)

alonewolfselman' Alıntı:
Hocam kafaya takma. Bu günlerde geçer.Bak benim üç gün önce düğünüm vardı ama ayrıldık bitirdik herşeyi. Sen yoluna ben yoluma dedim. Vardır herşeyde bir hikmet. Üzüntümden bir ayda 12 kilo verdim. Senin hayır bildiklerinde şer şer bildiklerinde hayır vardır. Sonuçta hepsi Rabbinin taktiridir.Sağlam durmaya ve Rabbine tevekküle yönel, onun verdiği karar kul olarak seni üzmesin. Ağlamak istiyorsan da ağla, çünkü ben çok ağladım gözlerim hastalandı kaç haftada bunun için doktora gittim geldim.
"Hayatın en hüzünlü anı,Mevsimine kapıldığın kişinin ,Bahçesinde açabilecek bir çiçek olmadığını Anladığın andır. " derler sıkma canını.
Birde şunu unutma hocam bunu bizim oralarda sık söylerler.

Allah kolaylık ve sabırlar versin hocam. Dert deyip öyle kendini bırakmamak lazım demekki sendeki derdi nimet sayanlarda var.

alonewolfselman' Alıntı:

maalesef beklemeyi bilmiyoruz ya da şartları olsun diye zorluyoruz. daha sonra aslında istediğimizin olumsuz sonuçlar verdiğini görünce de pişman oluyoruz. hayatımızda keşkelerin sayısı artıyor gittikçe...

glimmer' Alıntı:
valla hddye format atıla atıla eskilerin izleriyle doldu...
en iiysi fişi çekmek :+1:

pes etmek yok. Öyle hemen HDD'yi çöpe atmak yok. eski izleri silmenin yolu da eskinin üzerine yeni veriler yazmaktan geçer :!: Yeter ki yeni veriler iyi seçilmiş olsun :p

teşekür edecem size ama niçin edeyim onu bilemedim...herkes sevgilimden ayrılmışım gibi bir muhabbet dönüyor bu kanıya nasıl vardılar anlamadım...kendimde konuşacak gücü bulamıyorum yinede söylim aşk ve sevgi gibi sizin için çok önemli olabilir ki ilk aklınıza gelen o olduğuna göre benim öyle basit bir sorunum yok yinede teşekürler.....

NLP uzmanı olan arkadaşlarımız varsa bizlere etkinlikler veya stresle başetme yollarını yazabilirler. Peki ben nasıl mı baş ediyorum? Gülerek! Gözlerimi kapıyorum, ama asla onları hareket ettirmiyorum. Sonra düşünüyorum. Düşüncelerimi takip ediyorum. Hangi düşünceler içinde akıp gittiğimi izliyor ve düşünme şeklimi anlamaya çalışıyorum. Kendimi izliyorum. Anlamaya görmeye çalışıyorum. Sonra camı açıyorum. Çiçeklere bakıyorum. Gülümsüyorum. Hissediyorum. içimden sonra sevmek geçiyor. Seviyorum. Polyannacılıktan öte bir sevgi ile kendimi merkeze almadan ve başkasını merkeze koymadan çıkarsızca severek çözüyorum herşeyi. Olayları sevmiyorsam uzaklaşıyor tepki gösteriyor ama bunun için kendimi üzmüyorum. Sevdiğim işleri yapıyorum. Tiyatro, sinema. İşte benim çözümüm. Ya sizin?

Geri