moralim sifir sifir sifir sifir....

Kodla Büyü
sizede olmazmı bazen soluduğunuz nefes bile boğazınıza düğümlenirde haykırmak istersiniz oysa...iyi adına birşey yok..baktım nefesim yetmiyor bu şekilde bi haykırım dedim ..

hocam biraz serbest bırakacan çok üstüne düşmeyecen bak bakalım kim aramaya başlıyor o zaman

glimmer' Alıntı:
gidene yol verrrrr
bir tek ben sanıyordum sizin başlığı hiç görmedim kendi derdine yanarken başkalarını görmüyor..sevgide yaşanan sorunlarda önemli ama yaşam sorununu düşününce o kadarda önemli gelmiyor bana...

Sağlığın yerinde mi ? Sevdiklerin yanında mı ? Bunlar varsa kendine dert arama hocam ;)

bir bayanı 9328493753894759348759347598347589734895734897543 kişi ister 1 kişi alır arkadaşım :mrgreen:

bu dünyada hersey için üzülüyoruz. aşık ol üzül. evlen üzül. cocuk olsun sıkıntılarıyla üzül..
sonuc ne biliomusun kocaman bi yıkıntı. sallıcaksın biraz bencil olacaksın ben artık oyle yapıosum hak ediiosa zaten yanında olur.
etmiosa daha büyük yıkıntılardan korunmak için sakın devam etme...

yildiray75' Alıntı:
bir bayanı 9328493753894759348759347598347589734895734897543 kişi ister 1 kişi alır arkadaşım :mrgreen:
aman allahım o kadar isteyenim olmadan nasıl evlenmişim bennn :puhaha:

dünyanın kanunu bu...her anımız imtihan onun için sıkıntı,üzüntü bitmez. gerçek mutluluk yok zaten bu dünyada..Oyun ve oyalanmaktan ibaret bir hayat buradaki..Onun için herkeste bu durum var sebepler farklı da olsa. Allah hayırlı kapılar açsın daralan herkese..

arkadaş sevgilinden ayrıldığı için mi üzgün öyleyse eğer anlaşamadığınız için ayrıldıysanız bence üzülecek bir durum yok yol yakınken ayrılmışsınız düşünsene birde evlenip çoluğa çocuğa karıştıktan sonra anlaşamadığını anlayıp ayrılanlar var Allah kimsenin başına vermesin

herohamster' Alıntı:
sizede olmazmı bazen soluduğunuz nefes bile boğazınıza düğümlenirde haykırmak istersiniz oysa...iyi adına birşey yok..baktım nefesim yetmiyor bu şekilde bi haykırım dedim ..

çekecek çok çilen var daha haberin olsun.

bir bayan olarak diyorum ki çok üstüne düşme, ilgini kes bak nasıl oluyor. Öyle de olmuyorsa zaten o işten hayır çıkmaz yol yakınken anlamış olursun. Herşeyin hayırlısı...

Geri