Mitsubishi Lancer nasıl bir araba?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bu arabalar güzel ve konforlu görünüyor. Sizce Mitsubishi Lancer nasıl bir araba? :)

hocam benimde ömrüm yeterse impreza STİ almak istiyorum. şimdilik 73 yaşımda alabilecek gibi görünüyorum. Alırsak kapışırız :mrgreen:

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
hocam benimde ömrüm yeterse impreza STİ almak istiyorum. şimdilik 73 yaşımda alabilecek gibi görünüyorum. Alırsak kapışırız :mrgreen:
Bu araba ömrünü yiyecek. :mrgreen:

2005 Lancer Plus var bende.Canavar gibi araba.Daha önceleri nasıl farketmemişim diye kızıyorum kendime.Bugün serviste satılık mı diye sordular.Yeni Lancer alırken satacağım dedim. :+1:

sinefil' Alıntı:
2005 Lancer Plus var bende.Canavar gibi araba.Daha önceleri nasıl farketmemişim diye kızıyorum kendime.Bugün serviste satılık mı diye sordular.Yeni Lancer alırken satacağım dedim. :+1:
Güle güle binin. Darısı bize. :)

Normalde 2.el düşünmüyordum ben de.Okuldan arkadaşın satacağını duyunca hemen aldım.Şu an 55000de sorunsuz bir araba.Sabancı Toyotaya gösterdiği ilginin onda birini gösterse uçar ama böyle olmadığına da seviniyorum açık söylemek gerekirse.Benim arabadan hepi topu 5-6 tane var buralarda.Trafikte görünce kornayla selamlıyorum Lancer sahiplerini.Ha bu arada Fiat Unodan sonra Lancer'a geçtiğim için bana arabam Hummer gibi geliyor o yüzdendir bu abartmam biraz da.Yoksa diğer markalara garezim falan yok.

Hasari hocam çıtayı yükseltmişin:) mümkünse invite modeline bak, informla uğraşma, bende çok heveslendim, adam ayağıma kadar getiriyodu istemedim adama güvenemediğim için bide servis ve lpg olayında sıkıntı yaşayanlar var, lpg olayını bi araştır derim çok istekli motoru yok sanırım, 2008 sonraki kasayı düşünüyosan tabi, önceki kasaların lpg ile sorunu olduğunu duymadım.

lancerların tipi bana da çok hoş geliyor bir ara çok heveslendim ama sonra piyasası yok diye vazgeçtim
şu anki arabama trabzon mitsubishi adnan otomotivde tüp attırdım ordaki ustalarla lancerı sordum mükemmel araba bilhassa inviteları çok güzel dediler ama tüp konusunda sıkıntı yaşarsın dediler çünkü bobinler mi birşeyleri -baya zaman geçti üzerinden :) - alüminyum o yüzden tüpten randıman alınmıyor demişlerdi .Sonuçta devir ekonomi devri hocam o yüzden ben olsam almazdım...

hasari' Alıntı:
Kafaya koydum gerekirse Antepe geçerim. :D
hasari hocam Antebe gelirsen misafirim olursun. ayrıca benim kapı komşum sanayide motor ustası ona danışmadan arabaya bir şey yaptırmam. ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım.

erdcan' Alıntı:
Hasari hocam çıtayı yükseltmişin:) mümkünse invite modeline bak, informla uğraşma, bende çok heveslendim, adam ayağıma kadar getiriyodu istemedim adama güvenemediğim için bide servis ve lpg olayında sıkıntı yaşayanlar var, lpg olayını bi araştır derim çok istekli motoru yok sanırım, 2008 sonraki kasayı düşünüyosan tabi, önceki kasaların lpg ile sorunu olduğunu duymadım.
Dostum ford bakayım opel bakayım dedim abi eski model km ucmuş gitmiş fiyatına bakıyorum oda ucuk, sanki altından yapılmışta bukadar pahalılar. Bir arkadaşım bu aracı önerdi bende bir inceleyeyim dedim araç çok hoşuma gitti doğrusu. :)

sinerjique' Alıntı:
lancerların tipi bana da çok hoş geliyor bir ara çok heveslendim ama sonra piyasası yok diye vazgeçtim
şu anki arabama trabzon mitsubishi adnan otomotivde tüp attırdım ordaki ustalarla lancerı sordum mükemmel araba bilhassa inviteları çok güzel dediler ama tüp konusunda sıkıntı yaşarsın dediler çünkü bobinler mi birşeyleri -baya zaman geçti üzerinden :) - alüminyum o yüzden tüpten randıman alınmıyor demişlerdi .Sonuçta devir ekonomi devri hocam o yüzden ben olsam almazdım...
Evet bu konuda sıkıntı varmış. :(
Alırsam 2008 üstü bir model alırım diyordum.

excalibur27' Alıntı:
hasari' Alıntı:
hasari hocam Antebe gelirsen misafirim olursun. ayrıca benim kapı komşum sanayide motor ustası ona danışmadan arabaya bir şey yaptırmam. ihtiyacın olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Abi sen bana numaranı özelden at. :D

hasari' Alıntı:
excalibur27' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Abi sen bana numaranı özelden at. :D

numaramı yolladım :)

piyasada fazla olmayan araba almanın bi kötü tarafıda herkes o arabanın sahibini bilmesi hele bide yabancı plakaysa yandın
yani şöyle gizli saklı iş yapayım desen olmaz her gören "lan bu hasari değilmi" der
yazdıklarım tecrübeyle sabittir araç alırken helede lancer gibi çok dikkat ceken bi araba alırken bunuda göz önünde bulundur bence :D

dndd' Alıntı:
piyasada fazla olmayan araba almanın bi kötü tarafıda herkes o arabanın sahibini bilmesi hele bide yabancı plakaysa yandın
yani şöyle gizli saklı iş yapayım desen olmaz her gören "lan bu hasari değilmi" der
yazdıklarım tecrübeyle sabittir araç alırken helede lancer gibi çok dikkat ceken bi araba alırken bunuda göz önünde bulundur bence :D
:+1: Evet "hafta sonu seni şurda gördük, dün şuraya gitmişsin, naptın orda" gibi sorularla karşılaşabiliyorsun. :)

dndd' Alıntı:
:)

mitsubishi colt arıyorum bende benzinli motor teknolojisi olarak mitsubishi opel-reno ford vs..vs.. tüm araçlardan ileride 1 gömlek üstte..bana kalırsa da temiz kazasız zorlanmamışını bulursanız alın hocam..ama emsallerine göre konfor ekipmanları daha az olabilir..ama teknolojisi boldur ...bide güncel lancerlar süper; keşke imkan olsa onlara baksanız; harika makineler..

Kia Cerato da Lancer gibi kaliteli ama Türkiyede modası olmayan bir araç.

Hortlatmak gibi olması ama kimler kullanıyor şuan forumda.

2010 üzeri
50 bini geçmemiş
LPG Takılmamış
1.5 yada 1.6 Invite

bakıyorum.

Netteki fiyatlar 30-35 arası
reeldeki piyasası nedir bu araçların?

girdap08' Alıntı:
Hortlatmak gibi olması ama kimler kullanıyor şuan forumda.

2010 üzeri
50 bini geçmemiş
LPG Takılmamış
1.5 yada 1.6 Invite

bakıyorum.

Netteki fiyatlar 30-35 arası
reeldeki piyasası nedir bu araçların?
Netten bir tane beğenmiştim adama mesaj attım baktım artist artist konuşuyor vazgeçtim, başka marka aldım. :)

lancer a güzel diyen arkadaşlar daha geniş focus gibi bir araca binmemişler sanırım. ben lancer a deneme amaçlı bindim baya dar geldi. Gerçi ben 90 kilo 180 cm boyundayım belki kişiye göre değişebilir. bir de tavsiyem tutulmayan araba almayın.

Geri