Meslek Lisesi 2022-2023 Yıllık Plan Hazırlayanlar

Kodla Büyü
Seçmeli yazılım projesi ve Seçmeli Mikrodenetleyeciler dersini seçenler var mıdır? Elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Sayın Hocalarım;
Bilişim Teknoloji Temelleri-9.sınıf (İlk 3 hafta Alan Tanıtımı ve Yönlendirme Yazılarak Yapılmıştır)
Nesne Tabanlı Programlama -10. sınıf
Mobil Uygulamalar (Yeni)-11.sınıf (Ekran Tasarımı ve Veritabanı İşlemleri Bölümleri eklenmiş-Toplam 9 bölüm)
Seçmeli Web Programcılığı (Yeni)-11. sınıf
yıllık planlarını paylaşıyorum. Herkese güzel bir Eğitim Öğretim Yılı dilerim.
@goko17 Hocam mobil uygulamalar için iki bölüm eklenmiş demişsiniz ama bilgi formunda ekleme göremedim, yanlış yere mi bakıyorum ben arafta kaldı bu durum ?

@goko17 Hocam mobil uygulamalar için iki bölüm eklenmiş demişsiniz ama bilgi formunda ekleme göremedim, yanlış yere mi bakıyorum ben arafta kaldı bu durum ?
Doğrudur hocam. Taslak ders kitapları için görüş olarak bunu yazdım. Ders bilgi formlarının güncellenmesi gerekir. Ya da dbf güncellenmeyecekse kitabın düzenlenmesi gerekir. Eklenen 2 konu dersin akışına uygun ve mantıklı bulduğum için planı ona göre hazırladım. Yakın zamanda geri dönüş olur diye bekliyorum. Gerekirse planı tekrar düzenleyip veririz. Ama dediğim gibi kitaptaki eklenen 2 konu içerik olarak olmalı diye düşünüyorum.

Geri