Meslek Lisesi 2022-2023 Yıllık Plan Hazırlayanlar

Kodla Büyü

ferdi

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar. Eğitim-Öğretim yılımız hayırlı olsun. Yıllık Plan hazırlayan arkadaşlar paylaşım yapabilir mi? rica etsem...

Merhaba, Mobil Uygulamalar için ders bilgi formu ile yayınlanan kitap konu sıralaması farklı ,kitapta 2. Ve 7. Ünite ders bilgi formunda belki başka başlık altında olabilir. Planı neye göre yapmayı düşünüyorsunuz?

Seçmeli yazılım projesi dersini seçenler var mıdır? Elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Sayın hocalarım

2022 - 2023 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Geliştirme Dalı Yıllık Planlar​

konu başlığımda 10. Sınıf BTT ve Prog. Tem. planları mevcut, planlar için bu konu başlığını takip edebilirsiniz. Farklı planlar orada mevcut olabilir

Buyrun sayın hocalarım 12. Sınıf Mobil Uygulamalar. Bol dua yeter...

Ekli dosyalar

• Mobil Uygulamalar_12 .rar
    14.7 KB · Görüntüleme: 156
Buyrun sayın hocalarım. 10. Sınıf Bilgisayar Tasarım Uygulamaları.

Ekli dosyalar

• Bilgisayarlı Tasarım Uygulamaları.rar
    14.6 KB · Görüntüleme: 424
internet programcılıgı 12 web programcılıgı 11 acık kaynak 11 mesleki gelişim 9 sosyal etkinlikler 12 varsa paylaşırsanız sevinirim arkadaslar simdiden tesekkurler

Merhaba arkadaşlar Ağ sistemleri ve anahtarlama, Yönlendirme, siber Güvenlik ve nesnelerin interneti yıllık plan yapan varsa paylaşırsanız sevinirim

Son düzenleme:
Uyum haftası için bilgilendirme gören var mı arkadaşlar. Plana ne yazılacak?

Sayın Hocalarım;
Bilişim Teknoloji Temelleri-9.sınıf (İlk 3 hafta Alan Tanıtımı ve Yönlendirme Yazılarak Yapılmıştır)
Nesne Tabanlı Programlama -10. sınıf
Mobil Uygulamalar (Yeni)-11.sınıf (Ekran Tasarımı ve Veritabanı İşlemleri Bölümleri eklenmiş-Toplam 9 bölüm)
Seçmeli Web Programcılığı (Yeni)-11. sınıf
yıllık planlarını paylaşıyorum. Herkese güzel bir Eğitim Öğretim Yılı dilerim.

Ekli dosyalar

• Yıllık planlar.rar
    67.5 KB · Görüntüleme: 868
Son düzenleme:
Geri