Merkez ile güvenli bağlantı sağlanamadı?

Kodla Büyü
Re: merkez ile güvenli bağlantı sağlanamadı? yardım

aynı sıkıntı bende de var bi türlü tableti aktive edemedim ne zaman düzelir bu sistem öğrenciler toplantı başıma

Re: merkez ile güvenli bağlantı sağlanamadı? yardım

Defalarca denedikten sonra oluyor, peygamber sabrı lazım :verymad:

Aynı hata alıyorum sabahtan beri. İmdaaaaaat diye bağıracağım artık, yetti bu tabletler vallahi :verymad: :verymad: :verymad:

Bizde iki gündür geceli gündüzlü deniyoruz olmuyor. Sanırım merkezle alakalı bir sorun var. Sabrımızı deniyorlar

bu hata ile karşılaşmış bulunmaktayım acaba nasıl aktivasyon yapabilirim.

Aktivasyonda hata olduğu zaman ya da aktivasyon ekranı gelmediğinde mdm@eba.gov.tr adresine okul e postasından tablet seri noları ve eşleşecek kişilerin isim ve TC nolarını gönderin.2-3 gün içerisinde hallediyorlar ve daha sonra aktifleştirebiliniyor tabletler. Bende de sorun olmuştu. Gönderdim sorun düzeldi.

aynı hatayı bende bugün aldım, biraz daha denicem olmazsa mdm'ye mail atmayı düşünüyorum.

20.03.2015'e de ben not atayım. An itibariyle sorun devam ediyor. Şifre değiştirmek defalarca denemek hiçbiri işe yaramıyor.

Dünden beri bende sürekli deniyorum Merkez ile güvenli bağlantı hatası devam ediyor. Düzelince haber verelim.

Bende 1 haftadır. Aynı hatayı alıyorum. Modemde şifre var. hatta access pointlerden değil direkt modemin yanına giderek denedim. yine olmuyor.

"Hata:Merkezle güvenli bağlantı sağlanamadı" hatasını alıyorum.

Çözüme ulaşan bir arkadaş var mıdır?

Arkadaşlar hala merkez ile güvenli bağlantı sağlanamadı uyarısı alıyorum. son 10 günde aktivasyon yapabilenler var mı?

1 haftadır aynı hatayı alıyorum. Son bir haftadır aktivasyon işlemi yapan var mı ?
Varsa bildiğiniz bir telefon numarası yazarsanız sevinirim. En azından arayıp rahatsız edelim.

Sisteme bağlanmıyor hocam.Hangi ağa bağlanırsan bağlan.Aktivasyon yapılmıyor sisteme bağlanamadığı için.Bekleyeceğiz.Önceden de defalarca olmuştu.

Geri