MEBBİT-Etki Alanımızı Ölçüyoruz

Kodla Büyü
Re: MEBBİT

Logo da şirin olmuş :)

Ekli dosyalar

• mebbit_logo.PNG
    mebbit_logo.PNG
    170 KB · Görüntüleme: 1,354
Re: Etki Alanımızı Ölçüyoruz.Hepinizi Bekliyoruz.

aoy001' Alıntı:
http://mebbit.meb.gov.tr
-bilgisayarbilisim de kendi sıkıntılarımızı sadece kendimizin duyduğu bir ortamda fikirler beyan etmektense bu adreste gerçek ortamda gerçek sorumlu kişilerle fikir paylaşımı yapılabilecektir.
vay vay vay

Etki Araştırmasına Yönelik Sayılar
Toplam Ziyaretçi Sayısı :499
yeni mi açıldı site acaba. Bir şey göremedim ben açıkçası, boş, giriş sayfası o kadar. Çarşamba gününü mü bekleyeceğiz :-1: .

Etki alanını nasıl ölçüyorlar anlamadım. Böyle bir saçmalık mı olur. Beni hiç etkilemediniz :-1: Siz benden etkilendiniz mi onuda bilemiyorum. Yaparsınız oturumlarınızı, eğer gerçekten bir şeyler üretebiliyorsanız (ki ben pek umutlu değilim.) o zaman görürüz etkinizi. O zaman yaptığınız işe göre etkiniz de büyük olacaktır. tıklamayla bugün tıklarım yarın unuturum ben.

Çok açık yazacağım.

Bakanlıkta sadece kendini kurtarmayı düşünen bir avuç Bt öğretmeni olduğu kanısındayım. Bunlar bakana öyle bir tablo çiziyor ki, hazırladıkları iki paralık görsel eğitimleri seyreden herkes sanki programcı, tasarımcı olacak. Uzaktan eğitimle tüm hizmetiçi eğitimler yapılabilirmiş gibi yöneticileri kandırıyorlar. Böylece bu eğitimleri hazırladıkları için kendilerini garantiye alıyorlar.

Bt öğretmenlerinin sorunlarını bakana anlatacaklarına kendi dertlerine düşmüşler.

Ama eninde sonunda, posaları çıkınca bunlar da bir taraflarına tekmeyi yiyecek. Bakanlıktaki sistem bu çünkü.

Re: MEBBİT

Etki alanı ile ne kastediliyor :?:

Ekli dosyalar

• mebbit.JPG
    mebbit.JPG
    118.6 KB · Görüntüleme: 1,289
2 hafta derse giremedim ( o saatlerde uçak yolculuğunda olduğum için) beni çıkarmışlar gruptan üstelik bir bilgilendirme mailini çok görerek... o 30 kişi tiklasa yeter bence

Sizin etki alanınız bbnettir bir de facebooktaki bt öğretmenler topluluğudur, böyle daha ortada bir şey yokken siteyi tıklatma saçmalığı nedir? Gelecek çarşamba yapılacaksa bu uygulama, bahsettiğimiz yerlerde bir duyuruya çıkarsın salı günü de güncel tutarsın, bir iki programda ziyaretçilerinden etki alanını öğrenirsiniz.. Ha çarşamba günleri bu süreç herkesin izleyici olarak katılacağı şekilde işlemeyecekse zaten bir işe yaramaz.

Bence de paylaşmak güzeldir. Orada sadece BT öğretmenleri yok. ayrıca onların şu anda sorunları var diye koşuşturan bir şey yapan sadece onlar değil.Bu bir proje yürür yürümez ama bunu anlamanın tek yolu gözlemlemek çalışmak üretmek diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• mebbit.jpg
    mebbit.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 730
Bu sitenin bir yerinde bağlantı var da başka bir dünyaya kapı mı açılıyor, ben anlayamadım ne paylaşılmış da paylaşmak güzeldir deniyor, ortada fol yok yumurta yok insanlar niye siteye tıklıyor Allah bana akıl fikir versin.

netame' Alıntı:
Bu sitenin bir yerinde bağlantı var da başka bir dünyaya kapı mı açılıyor, ben anlayamadım ne paylaşılmış da paylaşmak güzeldir deniyor, ortada fol yok yumurta yok insanlar niye siteye tıklıyor Allah bana akıl fikir versin.

Sayın Hocam sabırlı olalım çok yakında güzel şeyler olacağını düşünüyorum. BT öğretmenlerinin bir çok sorunuda platformda tartışılıyor emin olun. Saygılar...

anadolu_bote' Alıntı:
netame' Alıntı:

Sayın Hocam sabırlı olalım çok yakında güzel şeyler olacağını düşünüyorum. BT öğretmenlerinin bir çok sorunuda platformda tartışılıyor emin olun. Saygılar...
Tamam hocam olalım, güzel de olacaktır inşallah ona da inanıyorum, ben sadece halihazırda ortada bir şey yokken tıklayalım diyerek piyasa araştırması yapılmasına anlam veremedim, vermesem de olur zaten, saygı bizden kolay gelsin.

netame' Alıntı:
anadolu_bote' Alıntı:
netame' Alıntı:

Tamam hocam olalım, güzel de olacaktır inşallah ona da inanıyorum, ben sadece halihazırda ortada bir şey yokken tıklayalım diyerek piyasa araştırması yapılmasına anlam veremedim, vermesem de olur zaten, saygı bizden kolay gelsin.

Evet halihazırda birşey yok gibi ama böyle bir grubun olması bile güzel bence. Hatta bu ve benzeri toplulukların yaygınlaştırılmasının daha verimli olacağına inanıyorum.

kazuo' Alıntı:
Çok açık yazacağım.

Bakanlıkta sadece kendini kurtarmayı düşünen bir avuç Bt öğretmeni olduğu kanısındayım. Bunlar bakana öyle bir tablo çiziyor ki, hazırladıkları iki paralık görsel eğitimleri seyreden herkes sanki programcı, tasarımcı olacak. Uzaktan eğitimle tüm hizmetiçi eğitimler yapılabilirmiş gibi yöneticileri kandırıyorlar. Böylece bu eğitimleri hazırladıkları için kendilerini garantiye alıyorlar.

Bt öğretmenlerinin sorunlarını bakana anlatacaklarına kendi dertlerine düşmüşler.

Ama eninde sonunda, posaları çıkınca bunlar da bir taraflarına tekmeyi yiyecek. Bakanlıktaki sistem bu çünkü.

Merhabalar arkadaşlar;
bende lisede bilgisayar formatörüyüm, BT öğretmenlerinin sorunlarının her fırsatta mebbit platformunda tartışılması taraftarıyım ve içtenlikle söylüyorum ki 30 arkadaş zaten neredeyse bu konu her hafta tartışılıyor siz merak etmeyin tartışılmaya da devam edecek çünkü çok büyük bir sorun

egitimci34' Alıntı:
2 hafta derse giremedim ( o saatlerde uçak yolculuğunda olduğum için) beni çıkarmışlar gruptan üstelik bir bilgilendirme mailini çok görerek... o 30 kişi tiklasa yeter bence
hiyyyaa haaahhaaahaaaaa çok komik
:puhaha:

Şimdi de sitenin sağ üst köşesinde Türkçe ve İngilizce dil seçeneği eklenmiş
ve bugünde Almanca dil seçeneği eklenmiş... :?: :?: :?:

Geri